А я була на виставі :)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Кольорова, 7 Квітень 2010.

1. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Скільки людей-стільки думок. Мені тааак Попелюшка сподобалась, що я би ще раз пішла. :)

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Зорянівонька

Зорянівонька Well-Known Member

Були на Марії Заньковецькій. Гарна вистава - про важку історію нашого театру як і всієї нації.
    Багато було про Кропивницького - тепер розумію чому місто перейменували.
    Раджу.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. flame

flame невгамовний експериментатор

Була сьогодні в Заньковецької на "За двома зайцями". Супер. Весело, класично:good:. Оркестр - зе бест. Я аж ногами притупцювала:dance3:. Голохвастофффа грав Юрій Хвостенко:connie_pull-pigtail , веселий збіг :girl_crazy: Марта Кулай в ролі Секлети взірвала зал.
    Якщо треба ліки на поганий настрій чи загальну хандру - однозначно рекомендую.

• Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@flame , а папінька??? Ти про папіньку забула !!
    Пра геть не подібний на "класичного Сірка " , але лиш виграв від цього.

5. Зорянівонька

А мені не дуже сподобалась, чекала більшого

6. SOLODKA

SOLODKA Well-Known Member

і мені не сподобалось ...Не порівняти з "Різдвяною ніччю"

7. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@Зорянівонька, @SOLODKA, інколи це ще залежить від кумпанії. А так, як компанія і нАстрой в нас був підходящий, то посміялись ми від душі.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. SOLODKA

SOLODKA Well-Known Member

Власне , компанія та ж. Мені бракувало пісень , базарного шуму-гаму, декорацій....Якось так

9. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

А в мене враження нейтральні. Нема великого захвату, але щоб і погано теж ні. Середнячок як на виставу.
    Мені більше з недавньо відвіданих вистава "Марія Заньковецька" сподобалась. Навіть не чекала, що настільки цікаво буде.

10. сніжна

сніжна Кішка, яка "сама по собі"

ці дві вистави не є новими для заньківчан. Вони вже колись йшли у зоряному складі акторів театру. Тому , залежно з чим порівнювати. Марію Заньковецьку колись грала неперевершена Кадирова Тому на її тлі всі акторки-виконавиці тепер- якось "не те". Якщо не мати з чим порівнювати- то буде ОК

11. Зорянівонька

Мені теж більше, хоча сама акторка, яка грала Марію зовсім ніяка. Таке враження що її роль другорядна там