А я була на виставі :)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Кольорова, 7 Квітень 2010.

  1. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    то аматорський театр. Він немає власного приміщення. Я була на виставі в театрі юного глядача, що на вул. Гнатюка.
     
  2. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була сьогодні з подругою в Заньковецької на "Завчасна паморозь" на камерній сцені. Дуже-дуже сподобалось. Сучасно, молоді актори, тепло, по-сімейному, аж за душу взяло. Так було шкода що без квітів були. Хотілось віддячити за те, що роблять для нас актори. Раджу піти. Ще вроді біля 30 листопада буде "Венера в хутрі" здається це по Захеру Мазоху планую глянути що це і з чим їдять:)
     
  3. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    І я сьогодні була на виставі "Криза" я просто в захваті мені дуже сподобадася, я давно не отримувала такої насолоди від перегляду вистави, так насміялися, клас, певно щераз піду бо припала до душі, ще цікаво глянути з іншим складом.
     
  4. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    до речі, я питала у театрі, коли буде інший склад - там сказали, що виставу завжди грали одні й ті ж актори - П.Бенюк, Остринська Л. там ніколи не грали. хоча у програмці вони є. Чесно кажучи, важко собі уявляю діда Охріма кимось іншим, ніж Я.Юхницьким :girl_dance:.
     
  5. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Отож бо , я побачила це на сайті театру, що є й інші актори на кожнісіньку роль , окрім сина Остапа він там завжди грає, навіть фото з вистави є з іншим складом тому стало цікаво. І я не можу уявити іншого діда, бо Я.Юхницьким це талантище , а ще мені важко уявити іншою доньку Орисю,але все ж таки бажання подивитися навіть і з тим самим складом велике
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А я в суботу була в театрі Леся Курбаса на виставі "Чекаючи на Ґодо" за С. Беккетом. Відверто насолоджувалася класикою абсурдизму, майстерною грою акторів, особливо . А от про мого коханого цього не скажеш...Він, звиклий до класичних "заньковецьких" вистав, був, м'яко кажучи, в шоці від того, як актори дуріли на сцені. Але загалом, весело було нам обом, глядачі багато сміялися, а мені було так шкода Діді, коли він у другій частині зрозумів, що НІХТО не пам'ятав того, що вони були тут і вчора...він мені здався таким самотнім...Словом, раджу піти на цю виставу!:girl_tender:
     
  7. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була нещодавно в Заньковецької на новій виставі "Небелиці про Івана...". Чесно кажучи не в захваті, я очікувала чогось більшого, в них є набагато кращі постановки.
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: А я була на виставі :)

    а я в захваті, музика, акторська гра, режисерська постановка, все на вищому рівні!!!
     
  9. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Дуже гарна вистава. Режисер - В.Сікорський. Вкінці я плакала...
    А "Сватання" у театрі ім. Заньковецької - суперова вистава - я була на прогоні - так реготала! Хочу піти на виставу. Але щоб Грицька грав В.Коржук - молодий перспективний актор ;)
     
  10. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Дівчата, а хтось був на мюзиклі "Соціальна мережа"???? По відгуках не погана річ, хотіла піти, але захворіла.
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Сікорський вміє зробити цукерочку!!! На "Сватання" певне виберемось разом, бо соромно сказати, стільки чула а ще не бачила, хіба відеофрагменти
     
  12. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Повернулася з вистави "Три товариші". Дуже задоволена. Вкінці вистави сплакалася.... Звичайно, такий роман важко вмістити у п'єсі, але режисер постарався. Актори теж!!!
    Раджу всім.
    Єдине, що вистава почалася на 40 хв пізніше, бо не було в центрі світла, але то таке в мене везіння)))
     
  13. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була сьогодні на виставі "Венера в хутрі"в Заньковецької на камерній сцені. Нічого так, дуже до душі не припало (особисто мені!) хоч на роздуми опісля тяне:) а взагалі- симпатично.
     
  14. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Минулого тижня ходили на виставу "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині" за мотивами І. Миколайчука. Просто фантастика. Вже давно не отримувала такого задоволення від споглядання вистави на сцемі театру Заньковецької. Тонкий западенський гумор, чарівний музичний супровід, а головний герой, ну просто нема слів. Рекомендую обовязково відвідати.
    А ось три тижні тому ходили на "Криза", то щось не то. Трішки вже застарілий мотивчик, напевно на піку кризи, на самих її початках, вона була надзвичайно популярна та актуальна, але не тепер. Але подивитися можна, як живуть більшість укр.сімей.
     
  15. Відповідь: А я була на виставі :)

    А я сьогодні була на виставі "Задунаєць за порогом". В головних ролях - Хостікоєв, Б.Бенюк, Н.Сумська. Получила масу задоволення і від гри акторів, і від світлового оформлення сцени. Раджу всім!!!
     
  16. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Теж мала іти з мамою,але не змогла.А мамі теж дуже сподобалось.
    Зате я десь півтора тижні тому була на бенефісі Богдана Козака.Грав він у виставі "Загадкові варіації".Дівчата раджу всім!!!!Я не думала,що мені так вона сподобається.Я звикла,що на сцені завжди багато акторів.А тут лише був Козак і ще один актор.І все.Сказати,що грали вони супер,це нічого не сказати!!!Сюжет динамічний і такий,що я плакала в деяких моментах:girl_impossible:Мінімум декорацій і лише неперевершена гра акторів.:clapping::girl_claping:Потім була друга частина-вітання ювіляра.Теж купа позитивних емоцій!А внук в нього такий маленький,і виходив на сцену з букетом для дідуся,так мило було!Ну,а потім фуршет:girl_smile: і знайомство і танці:girl_dance: з акторами яких я колись бачила лише на сцені:girl_tender:І ще познайомилась з купою цікавих і відомих людей.Додому прийшла десь в другій:girl_blush2:,але щаслива:girl_yes:
     
  17. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А я сьогодні була на виставі "Коханий Нелюб" , враження як завжди позитивні , цікавий сюжет, неперевершена гра акторів.:girl_claping:
     
  18. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А я недавно ходила на "Сватання на Гончарівці" купа позитивних емоцій.
     
  19. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Теж дивилася, надзвичайно сподобалося, а Хвостенко то взагалі суперово зіграв! А ще ходила на "Даму з камеліями", теж дуже файно, а от "Поліанна" не дуже сподоблася, все таки 30-річна акторка не дуже вдало зіграла 12-річну дівчинку, трошки було переіграно:girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 19:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:59 ----------

    А хтось ходив на "Візит літньої пані" і театр Заньклвецької? Поділіться враженнями, бо щось нічого про ту виставу не чула!
     
  20. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А я вчора вперше була у театрі Леся Курбаса на виставі "Амнезія, або маленькі подружні злочини" я вражена, трохи переживала чи сподобається мені театр Курбаса, оскільки шалена прихильниця Заньківчан, але сподобалося і я під враженнями.
    Може хто не був там то я скажу декілька слів, театр дуже маленький, такий наче "домашній" дуже тепло і комфортно там почуваєшся, гра акторів чудова, а ще актори грають посеред глядачів, а ще що мене вразило так це коли після антракту ми зайшли у зал , то усі місця були розвернені у іншу сторону.
    Сама вистава надзвичайног повчальна і змушує постійно мислити і під час перегляду і навіть сьогодні у думках повертаюся і роздумую над нею.