А я була на виставі :)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Кольорова, 7 Квітень 2010.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Аналогічні були враження.. Дуже сильно!
     
  2. soyka

    soyka New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була сьогодні у Заньківчан на "Кризі", що вам сказати... Заньківчани у своєму репертуарі, пів вистави (та де там пів, майже ціла), хі-хі, ха-ха, купа кумедних сцен,а в кінці сльози горохом і зразу світло ввімкнули та й поклонилися. Хоч дуже не люблю, коли мене на сльози провокують, але їм таки БРАВО! Рекомендую.
     
  3. talja

    talja Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Також була на цій виставі після свят, купила квитки одразу після вистави Останній гречкосій і була в захопленні, настільки висвітлені проблеми нашого сьогодення. Після сказала чоловіку, що має цю виставу також побачити. :girl_haha: Незважаючи на те що премєра цієї вистави була довно, збирає вона велику аудиторію.
     
  4. soyka

    soyka New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    В мене теж були такі думки, що цю виставу повинні побачити чоловіки, щоб поглянути на себе з боку.
    Занадто типова ситуація в сім'ї. Та й не лише в сім'ї, плакат зі словами "Ми Європа, ми Paris", на фоні буденних проблем, які як спрут сковують людину, багато про що говорить: яка ми Європа, які ми українці, і які ми люди. Є над чим подумати:girl_impossible:
     
  5. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    була вчора на виставі "Небилиці про Івана".
    оскільки буваю в театрі не дуже часто, то завжди мені вистави подобаються.
    але цього разу, не зважаючи на те, що справді смішних моментів було багацько, та гра акторів - на високому рівні, вистава не справила на мене великого враження.
    також зі мною ходили батьки, то їм дуже сподобалося!
     
  6. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :) «Моя дорога Памела або Як уколошкати стареньку»

    На вихідних бачили «Моя дорога Памела або Як уколошкати стареньку» /Львівський драматичний театр імені Лесі Українки ("муніципальний") /.
    Динамічна вистава, чорна-комедія (більше комедія ніж чорна-комедія, чи трагікомедія), дуже сподобалась, особливо гра головної героїні, яка іноді смішить а іноді проймає до сліз розповідаючи про своє "минуле" життя.
    Думаю що це привід зайти ще в цей театр.
    p.s. з надпису в театрі : "на вечірні вистави дітям до 10 років вхід заборонено".
    Єдиним негативом на перегляді даної вистави була мамочка з дівчинкою 6-8 років, яка не могла контролювати чвоє чадо, а те в свою чергу, намагалось себе розважити і вийти на сцену до акторів (це їй майже вдалось, її зняли з останньої сходинки). Добре що вони пішли після першої дії.
    Мораль: якщо знак забороняє - значить це комусь треба. Вибирайте вистави дітям по-віку і інтересах, бо іноді на сцені можуть звучати слова які будуть зайвими в словнику Вашої дитини.
     
  7. Onka

    Onka Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Вчора відвідала виставу грузинського театру "Кавказьке крейдяне коло" мовою оригіналу. Дуже дуже шкодую що не знаю грузинської мови. Акторська гра настільки емоційна та захоплююча, що 4-ри годинна вистава пройшла на одному подиху. Хоч не обійшлося без надзвичайно неприємного моменту- це переклад вистави. На великий екран проектувалися слайди з російським текстом ( для мене трохи не звично але не було дискомфорту перегляду, розумієш суть дії на сцені), але слайдики "залипали" і суть певних дій на сцені безповоротно тратилася. Це дуже розчарувало .
     
  8. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була я вчора на "Ісус Син Бога Живого". Навіть не можу передати вражень! Дуже сильна вистава.Гра актора, який виконував роль Ісуса - БРАВО! В кінці першої частини аж сльози покотились.Браво і ще раз браво!
     
  9. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Ходили вчора на виставу "Гамлет у гострому соусі" з форумчанками New look і Sema. Дуже сподобалася, насміялися від душі. Все дійство вистави проходило "на кухні", мало слиною не захлиснулася,:girl_haha:, оригінальні репліки, дуже цікаві персонажі. :)
    Рекомендую. :girl_claping:
     
  10. Sema

    Sema New Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    повністю підтверджую слова Jeanjerry, вистава була чудово, ми голодні, а Гамлет хоч і симпатичний, але низенький і все ніяк не міг вирішити Пити чи не Пити
     
  11. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Підписуюсь під кожним Вашим словом. Сьогодні була на цій виставі з чоловіком. Насміялись ми і навіть наплакались. Чудово.
     
  12. Відповідь: А я була на виставі :)

    І я сьогодні була на "Кризі"-супер-раджу подивитись:girl_claping:!!!!!!!!!
     
  13. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Криза та Останній гречкосій Огородника у театрі М.Заньковецької.
    Криза - 100% трагікомедія таки із наголосом на комедію, хоч із дуже сумним кінцем.
    Останній гречкосій - по відгуках очікувала значно більшого. Дуже важка вистава - за 2 дії усміхнулася максимум двіччі. Думаю, не варто було обирати перегляд у недільний вечір.
    Незважаючи на мій скептицизм до театру Л. Українки, ми з чоловіком були у захопленні від вистави Моя дорога Памеле або як уколошкати стареньку - режисура та гра акторів 12 балів. Саме оточення театру, звичайно, бажає кращого - очевидний брак фінансування. Обов’язково спробую їх Сорочинський ярмарок.
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    А ми мунулого тиждня були на "Гамлет у гострому соусі" у Заньковецької. Дуууже сподобалося :)
     
  15. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    І мені вона дуже сподобалась!
     
  16. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    а я в понеділок ходила на виставу за книжкою Забужко "Польові дослідження українського сексу", вистава була у театрі Курбаса, це був монолог однієї акторки - і це було дивовижно! я досі під враженнями..
     
  17. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    а я вчора ходила на концерт Dead can Dance... Я під таким враженням не була вже давно, а може і ніколи! Lisa Gerrard зачепила просто всі клітини і глибини, атоми душі! Настільки возвишено, зачаровуючи її голос звучав, що я була ніби в астралі навіть коли аплодували... Сльози щастя котилися з очей.... Так, дивно, готична музика, яке щастя, але моя душа просто відгукувалася на кожну ноту як струна....

    http://www.youtube.com/watch?v=QJhVM930YXY
     
  18. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Начитавшись і наслухавшись багато схвальних відгуків про "Кризу" все-таки нарешті сходили на неї з чоловіком. Вистава - СУПЕР, отримала величезне задоволення, хоча наприкінці навіть пустила сльозу.
     
  19. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    ходили 21 листопада на виставу Луцького театру " за двома зайцями" не сподобалось взагалі.......було 2-3 моменти коли сміялась, а так просиділа 3 год в шоці........гарно зіграла Химка! ..... сама постановка, надто нудна, можна було все набагато скоротити........
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: А я була на виставі :)

    Була на "Безіменній зірці" на камерній сцені. Це просто неперевершено, актори грають настільки правдоподібно, що аж мурашки по шкірі. Камерна сцена вразила мене тим, що ти себе відчуваєш, як одне ціле із виставою, актори ходять поміж рядами, заглядають тобі в очі. А їхній вираз обличчя, це не передати. Піду ще і ще на їхні вистави, я фанат заньківчан.
    На цій виставі особливо сподобалися Гріг (Назарій Московець), начальник вокзалу (Юрій Хвостенко), Удря (Дмитро Каршневич) та мадмуазель Куку (Галина Далявська).