А я був/була на виставці...

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Ykr@inochk@, 22 Грудень 2008.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Ходила вчора на прем`єру в театрі Заньковецької "Ромео і Джульєта в листопаді".
    Йдеться про закоханість двох вже літніх людей, життя яких здається вже розписане до гробу. А тут, несподівано, їх захоплює кохання. І вся родина його проти цих спосунків, і її сестра теж. Він і вона здивовані і розгублені, що їхню радість ніхто не приймає, шукають, де ж їх провина. Багато кумедних моментів, декілька ліричних. Гарна гра головних акторів, ще сподобалась її сестра. Трагічний момент у кінці і неоднозначна кінцівка.
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

     
  3. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Ми з коханим були сьогодні, вхідний білет 10 грн.
    Для тих, кому подобається золото - думаю подивитись буде на що, багато було і перстеників гарних, і комплектів. Я особисто дивилась за сріблом - гарного срібла, як на мене, було мало. Ну але то як на який смак. Ще дві фірми представляли досить красиві образи і картини з бурштину.
    А ще на третьому поверсі, в куточку, була міні-виставка шикарних авторських ляльок, мабуть вони мені найбільше та тій всій виставці і сподобались))
    Згадую минулорічну ювелірну виставку, чомусь вона мені сподобалась більше..
     
  4. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (4)

    всі так гарно розказують і фото викладають,що аж самій захотілось!
    Вчора врочистість:girl_dance:, відвідали виставку терраріумних тварин.
    Дуже гарні тваринки:

    ось така у нас подорож була!)
     
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Сьогодні в парку культури в 22.00 буде інсталяція "Лабіринти Львова" від театру Воскресіння. Можливо хтось був на ній 15 червня (в парку І. Франка), цікаво почути відгуки.
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Дівчата, я десь бачила афішку виставки чи ярмарку прикрас з натурального каміння, але толком не встигла прочитати, де і коли? Мо хто знає?
     
  7. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    в "Зеленій канапі" зараз чудесна виставка авторських прикрас від “Olena KHOMYAKOVA & KAZA”
     
  8. Epica

    Epica New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Хто був на виставці "Живопис у Нормандії"? Чи варто сходити?
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    100000000% варто сходити! була там минулого тижня - обов'язково підіть - картини казкові!
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    А я от все відтягую цю приємність -спершу не хотілось поміж людей пропихатись. а зараз нема коли....Але виставка ж до серпня? Ото відірвусь в серпні!
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    так, до 26 серпня. І я б не сказала, що там багато народу - ми були в неділю - троє крім нас ходило
     
  12. Epica

    Epica New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    А фотографувати можна?
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    ой, не знаю, не бачила щоби хтось фотографував, і сама не питала
     
  14. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    ми були) чудово!
    Все-таки картинами варто насолодитися "вживу", робити фото сенсу не бачу. Крім того у музеї є чудові виставки костюму, українських живописців (вперше побачила полотна Труша в оригіналі, була вражена), старовинних ікон.
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    а ще є скульптура Володимира Одрихівського, думаю їх теж варто побачити
     
  16. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    теж нарешті вибралисьшоб подивитись на живопис французів. дуже гарні роботи, а рами взагалі шикарні))
    здивувало, що більшість відвідувачів роздивлялись картини дуже близько. я розумію техніка, мазки і т.п. але імпресіонізм в повному об"ємі можна побачити лише дуже здалеку. зблизька то лиш шари фарби
     
  17. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    оо, мене рами теж захопили (деякі навіть розглядала довше, ніж полотна)
    мені теж було цікаво розглянути) здалеку - одне враження, зблизька - інше.
     
  18. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Була вчора також накінець на виставці "Нормандія у живописі". Чесно кажучи очікувала більшого) Ще б там був мій любимий Ван Гог ціни б не було)))
    Не сподобалось поєднання картин з рамами. Вони надто грубі і помпезні були для цих картин (як на мою думку).Надто багато уваги забирали на себе. А Картин Моне і Ренуара лиш по одній(
    Але впринципі всі картини варто побачити, класні.
    П.С. фоткати ніззя там, і навіть телефон витягувати ніззя)
     
  19. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Сьогодні відвідали виставку ляльок в Палаці Мистецтв. Чудові роботи. Малій дуже сподобалось.[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Остання виставка на котру я ходила, це була " Нормандія у живописі" ходила я десь у серпні. Ішла подивитись на картини Моне, прийшла і побачила аж одну картину, чи дві там було, не пригадаю, але одна там запам'яталась тому і пишу так. А взагалі враження двояке, сказати, що була в захоплені, не можу.