А я зробила це сама!!!

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем PrincessRapunzel, 20 Грудень 2010.

  1. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Шпаклівку до дерева. Брала звичайну білу, бо всеодно зафарбується. Фарбу беру алкідну. Саму просту типу-нашу Композіт наприклад. Алкідна фарба має неприємний запах але проте дуже добре тримається. З акриловими не порівняти.
    Лак яхтний - до меблів краще всього. Брала Маршал і Композит і ще якийсь дешевий невідомий(20грн банка коштувала). То дешевий був нездалий а Композит і Маршал досить добрі.
    Ще я двері реставрувала, то на 1 двері брала дорогу алкідну Тікурілу Міранол, а на інші Композит. Вже рік двері стоять різниці не бачу. Решту буду нашою
    фарбою робити і гроші не тратити.
    грунт також алкідний. Беру найдешевший Зебру чи той самий композит. досить добрі.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    klen, дуже гарні у вас роботи.:girl_tender: Треба буде чоловіку показати він у мене любитель меблі реставрувати. Вічно щось старе додому притащить а потім з тим бавиться.
     
  3. ТАНЮСЯ

    ТАНЮСЯ Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Я взагалі в шоці!!!! Та у вас талантищееее!!!!! Хотіла вас запитати де ви тканини такі красиві купуєте? Це меблеві тканини? Які засоби праці використовуєте-швейну машинку,степлер ,інше ?
     
  4. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Дякую!
    Тканини меблеві. Купую у спеціальних магазинах. Адреси якщо цікавлять можу в пп написати, щоб модератори не злостилися.
    Ще паралон використовую. Звичайний меблевий і більш міцний - матрасний для подушок.
    оббиваю степлером, сильно натягуючи тканину. На машинці тільки чохли для подушок шила.
    Ну і ще я ніжки до крісел нові приробляла(вони на коліщатах були). То ніжки я робила з ніжок для табуреток(у епіцентрі по 9грн продаються) Там же замовила відпиляти ті ніжки на потрібну мені довжину (брала 11см)
     
  5. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Ви така молодець!
    :girl_in_love: Бо то не тільки ідеї, але й терпіння і час виділити.
    Ви мене надихнули, буду пробувати рятувати старі кухонні стільці.

    ---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    Напишіть, будь ласка, де ви купуєте тканини, паролон і приблизні ціни.
    Дякую
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    а я такий чохольчик для плеєра пошила :girl_cool:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    використала кусочок чорної шкіри, обкладинки для зошита, але цупкої і нитку)) все ))
     
  7. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    дякую за швидку і таку розгорнуту відповідь. (не можу відписати вам в пп, бо скринька повна)
    Уточніть, будь ласка, де саме на Київській знаходиться той магазин.
    І, можливо, ви знаєте доки працюють обидва магазини (чи не буде запізно туди прийти о сьомій) і чи працюють в суботу.
    Дуже дякую =)
    Веселих свят
     
  8. talja

    talja Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Не моя робота, та побачивши, не втрималась захотілось показати щоб ви зацінили політ фантазії:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ну і як вам?
     
  9. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    To Klen.
    Ваша робота фантастична :)
    Побачила на Ваших фото білі плінтуси. То є дерево помальоване білою фарбою?
     
  10. talja

    talja Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Клен а наскільки вона їдка, за скільки часу вивітрюється?
    І ще цікавить чим ви шкурили поверхню, простим наждачним папером? Бо якщо багато шкурити то трохи незручно... чи може тепер щось нове продають?
     
  11. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Дівчата, ідея для тих, хто має на горищі старі вішаки, я перемалювала і мені сподобалось
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Хочу також похвалитись - це для мене досягнення ого-го! Зробили разом з чоловіком перший раз в житті ремон - це добудоване приміщення, чоловік поклав плитку, зробив електрику, каркас підвісної стелі, а на мені - шпаклівка, покраска, бегети... От що получилось..., але не судіть строго кухня маленька і меблі ще старі залишились, згодом поміняємо, а поки що так. :blush:[​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  13. Laskava Kvitka

    Laskava Kvitka New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    А ось я який столік для прасування зробила з Зінгеру
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Чи додавали ви до стільців щось м'яке (поролон чи ін.)? Хочу відреставрувати свої, пошкурити, поміняти оббивку, а ще хочу зробити їх м'якішими, незнаю що краще туди дати ....поролон? який? де купити?
     
  15. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Я дивилась за поролоном в "епіцентрі", там він на метраж продається.... щось ціни космічні (точно не скажу, але приблизно 200грн(+/-) 2-х сантиметровий)
     
  16. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    в мене хоч рук і бажання до такої роботи нема, але отримала в спадок ось такі крісла, мала їх 8 шт., то вже хочеш чи не хочеш треба було з ними щось зробити:girl_haha:.
    Купила тканину і поролон і вперед до роботи. Чохли на спинки шила і сидіння оббивала сама, а чоловік вже їх скрутив до купи і полакував.
    Були ось такі
    [​IMG] [​IMG][​IMG]
    а зараз такі
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Красота у вас вийшла! Стільці - супер :girl_tender:
     
  18. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    нарешті знайшла тему, щоб похвалитись)
    кухню зробили самі з коханим, від а до я! меблі старі, багато грошей не було, то "знущались" над тим всім, як могли. якісь аксесуари виставляла у відповідних темах, а тут буде головне!

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  19. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    гарно вийшло! тканинка мені дуже подобається! а скажіть, де купували? (можна в приват)


    нічо собі! круто "познущались"!
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Я зробила декоративну штукатурку "Марсельський віск" в коридорі.... Фото: [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]
    Наносила спеціальним шпателем, зашкурювала наждачним папером, потім покривала лаком.

    ---------- Додано в 00:28 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:11 ----------

    Тільки в реальності воно має колір світліший ніж на фото.
     
    • Подобається Подобається x 1