А як вас звуть?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Червень 2009.

  1. Filina

    Filina New Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Мене звати Катя, вдома зовуть Катюшка, Катюша, але в більшості зайченя... Своє ім"я подобається, ненавиджу коли зовуть Катерина
     
  2. LoradeGray

    LoradeGray Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я в паспорті Зореслава :girl_curtsey: Домашні кличуть Зоряна, Зоря, Зорька ну і т.д.
     
  3. kyca

    kyca Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Уляна або Улька. Будьмо знайомі :)
     
  4. vikad

    vikad New Member

  5. Amici

    Amici New Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Мене звати Галя :girl_bye:
     
  6. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Привіт, дами! Я Оксана)
     
  7. Еліс87

    Еліс87 New Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Всім привіт=)))) а мене звати Аліса, чоловік Ліскою називає)))
     
  8. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Аня , Нюта для близьких . Всім привіт ))
     
  9. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я, Наталя, а в паспорті - Наталка, переклад з латини означає - рідна. Теж не люблю, коли кличуть Наташка.
     
  10. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    це ви серйозно? в паспорті Наталка?
    я теж Наталя, кличуть мене Ната, Наташа,Наташка, синочок каже, що маму звати "мама Таля" :girl_haha:, а ще Натуня, Натуся, Натусік, Наточка і Наталі. не люблю, коли мене називають Наталкою. ну і переважно всі російськомовні колеги з інших офісів в Україні кличуть Наташою,що звичайно трііііішки краще, ніж Наталка
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2013
  11. galjynja

    galjynja Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Привіт, мене звати Галя, коханий іноді називає Галюня.
     
  12. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я Іра, для чоловіка я Ірчик, для друзів Іруся, не люблю коли мене називають Ірина (мабуть через те, що колись в дитинстві так мене називав, тато коли я за щось провинилась:girl_blum:)
     
  13. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: А як вас звуть?

    Так, Наталка, так батько назвав, і так записав у свілоцтві про народження, він дуже любить твір "Наталка-Полтавка", через це мені паспорт на 2 місяці довше робили, бо шукали чи є таке імя, знайшли, таки є! Мені подобається, лиш би не Наташенька

    ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    Кожному своє ;) друзі близькі кличуть мене Наталка, я не проти, а от Наташа не подобається і все.
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2013
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Привіт!а я Оля)))теж не люблю коли називають повним іменем)))
     
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Всім привіт! Я тут новенька на форумі. Мене звати Галя. Буду рада познайомитися з дівчатами!!
     
  16. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: А як вас звуть?

    Мене звати Оксана! Мама спеціально називала так щоб ім'я не можна було перекручувати на інше. Якщо хтось скаже що на Ксенію, то вважаю що Ксенія це зовсім інше ім'я. В дитинстві не подобалось, а зараз, можливо, подорослішала чи вже привикла, то подобається.
     
  17. ladybug

    ladybug New Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я Оля, та коли до мене звертаються Ольга, то відповідаю, що я не Ольга. Можливо через те, що мама так мене називала, коли я провинилась.
     
  18. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    І я ще не представилася. Мене звати Віра.
     
  19. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Дуже приємно з Вами познайомитися. Мене звати Наталя.:girl_bye: Мене так дуже хотів тато назвати ))). хоча я народилась на самого Івана Купала - і мала бути Іванкою. Наталя мені подобається більше , ніж Іванка... дякую татові :girl_flirt:
     
  20. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Всім привіт!а мене звати Ляна,так в паспорті,а друзі називають Улька,і навіть чоловік кличе не Ляна а Уляна