А як вас звуть?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Червень 2009.

  1. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: А як вас звуть?

    Моє ім"я Юлія.
    Ось, що пишуть про моє ім"я: Юлия удачно выходит замуж и сложностей с мужем у нее обычно не бывает. Увлечена домашним хозяйством. Для нее это самая главная работа, где она старается проявить все свои самые лучшие качества и чему посвящает все свое время. Она хорошо готовит, умеет создать запасы солений, варений, консервов. Всегда рада принять гостей, и не только вкусно накормит, но и даст возможность выговориться. Она радуется успехам друзей и не завистлива. Главное среди увлечении Юлии — книги. Она сама много читает и приобщает к чтению мужа и детей. Не позволит никому в семье скучать и всегда придумает какое-нибудь развлечение.

    Про книги - 100% правда! Тільки про соленья-консерви не правда) Я не вмію це робити(((
     
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я - Іра.
    Батьки до вибору імені підійшли практично: щоб гарно було з по-батькові.
    Ірина Вікторівна.:girl_claping:
    Ім*я моє означає "мир, спокій", що від правди в моєму випадку дууууже далеко.
    Більшість знайомих і чоловік називають Іруською, або просто Ірою.
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: А як вас звуть?

    Мене теж звати Юля)Але щось мало подібності.За гостей і друзів так,а за все інше,щось не дуже схоже)))Готувати вмію,але не фанатію від того.))
     
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: А як вас звуть?

    По паспорту я Наталка, друзі так і називають, на роботі, діти - пані Наталя, а чоловік називає Сонечко або Красуня.
     
  5. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Дуже навіть схоже на мене, навіть дивно, що так співпало.... Але за консерви і соління - люблю ту справу, та лінуюсь старшееезноооо:girl_blush2:
     
  6. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я - Анна. Саме Анна, а не Ганна. По всіх документах саме так. Деколи тіпає, коли на мене кажуть Ганна, ніби саме воно українськеа Анна - русизм. Але ж чому Анна (королева Франції) не називалася Ганною, хоч була українкою?
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: А як вас звуть?

    Це не так, навіть Вікі каже:
    Моя хресна Ганна/Анна і так, і так звертаються))
     
  8. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я - Галинка.:girl_wink: Саме так мене кличуть майже усі - і родичі, і друзі, і знайомі. Галина - то вже якось мені дуже офіційно.
     
  9. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я Христина)
    хоча не люблю коли мене так офіційно називають)
    для своїх я Христя ;) ну для доці - мама, а для чоловіка - кохана ;)
     
  10. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я Світлана...для мами- виключно Світланка, дуже не любить коли мене називають Свєта:girl_mad:, але найчастіше так до мене і звертаються:girl_smile:, для друзів я ще Свєтік,а для коханого котя і зая...
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    все правда... а от консервувати щось ще не пробувала)
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Юліанна. Так мене ніхто не називає((( Мене навіть Юльою мало хто називає((( Кандя! І нема на то ради.
     
  13. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Христя. Якшо офіційно-то Христина)))але ненавиджу коли мене називають Крістіна...

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  14. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я теж Анна, і це не рузизм. Навіть в укр. Церковному календарі 22 грудня - Анни, а не Ганни. І в паспортіі я Анна. Колись давно років 20 тому прочиатала що Ганна означає грація а Анна - благодать. Більше ніде і ніколи такого не читала.
     
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я Роксоляна) і саме так, всі путають з РоксолАна), кличуть Ляна, Ляночка, Лянуся)
     
  16. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Мене звати Іра. Друзі називають Іриска, Ірунка. Не люблю коли мене кличуть Ірина - напевне негативні асоціації з дитинства
     
  17. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Теж не люблю, коли повним ім*ям називають. А от з Іриною Богданівною мушу миритися, бо працюю в школі. (І то нас таких є дві. Буває, йду по коридорі і чую, що кличуть, оглядаюсь, а мені - то ми не вас, то другу І.Б.))))) Для батьків, родичів, сусідів і коханого я Іринка, для найкращої подружки - Ірка (а вона в мене Маруська)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Олеся :girl_curtsey:
     
  19. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Аналогічно.
    Хоча мені не подобається моє ім*я:girl_sad: Навіть не уявляю, яке би хотіла. Викладачі все путали, як то мене звати... :scratch_one-s_head:
    Але зараз по барабану.
     
  20. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Я Оля.
    Люблю своє ім'я)) Тато назвав в честь княгині Ольги, а завджи називає Олюнчик:girl_blush2:, а мама кличе Ольга, чому не знаю, але знайомі дивуються чому повним ім'ям, хтось навіть сказав, що суворо і грубо звучить, а мені подобається, бо ніхто, крім мами, мене Ольгою не називає.
     
    • Подобається Подобається x 1