А як вас звуть?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Червень 2009.

  1. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Приєднуюсь до імені яке лідирує:girl_curtsey:
    Я Оля.
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я й не думала, що стільки молодичок і зараз Олями називаються. :eek:
    То колись тільки так було. У нас в школі було пів класу Ольок і пів класу Гальок. :lol:
     
    • Подобається Подобається x 17
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    ну не одна;) Ще є така форумчанка Svitlanka

    О. і я такне зробила. Тепер як в анекдоті - хто у вас: хлопчик чи Софійка? бо Софійок навколо...але ім'я найгарніше в світі для нас з донечкою і чоловіком.

    А я Богдана. Дана, Данка, Дануся, Дануська, терпіти не можу Богдана 9якось строго), найбільше люблю Данка і Дануся.
     
    • Подобається Подобається x 26
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    мушу з Вами познайомитись...я просто закохана з певного моменту мого життя в ім"я Богдана.....особливо у варіанті Дануся....цю історію я розказувала на форумі..і всі Дани, що зустрічались мені на шляху дуже милі і добрі жінки....
    П.С. Дано, я все ще хочу велику німецьку ляльку:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    для себе зробила висновок: можна сміло звертатись до форумлянок Оля :haha: ну якщо не Оля, то поправлять. Отак скажеш Оля і не буде знати до якої звертаєшся ))))))))))))))))))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 20
  6. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Я Катя:girl_curtsey:.
    В дитинстві теж не любила свого імені, бо часто кликали Катериною:girl_cray:, для мене це надто строго, ніколи так не представляюсь. Мама завжди кликала Катруся, відповідно Катерина, коли провинилась:girl_devil:. Коли пішла в школу стала Катею, тато пестливо кличе Катька:girl_in_love:. Katrinою стала на роботі, від Катрін Зетта Джонс, на форумі відповідно Катрінка, бо Катрін вже була
     
    • Подобається Подобається x 20
  7. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я Галя:girl_flirt:, на роботі Галина Володимирівна а для чоловіка я Галюська:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    а я Таня)))) Хоча тато хотів щоб була Денисом)))))
    Дуже приємно)
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я 9 місяців в животі була Танею, а коли родилась то назвали мене маловідомим іменем Оля:girl_haha:. Дужу люблю коли називають Олюнька або Олінька. Колись теж не дуже любила свого імені із-за поширеності, тільки в класі було 4 Олі, Оля_Zaj підтвердить:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 15
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А Вікторії тут є?? Чи я одна? Моє ім'я мені подобається, правда є певні деталі. Вікторія мені дуже імпонує, але Віка не дуже... Мене називають рідні і друзі Віта, але повне ім'я від Віти-Віталіна, якого я терпіти не можу!!!Та й записана я, як то кажуть по паспорту-Вікторія! Так що називають мене Віта, Вітуся, Вітуля, Вітулька, Вітуська, Вітусік:girl_in_love: Ну і Вікторія, а один викладач колись називав мене Перемога:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я Юля :girl_smile:. Юлічка, Люлюка, Люка, Люшка, Люша - як кому подобається, а я не проти. Не люблю, коли іноземці Джулією називають, наголошую їм, що я Юлія. :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А як вас звуть?

    Так тебе й називатиму тепер. :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: А як вас звуть?

    Не буду відрізнятися оригінальністю - мене звати Олька:girl_haha:. Ну звичайно в паспорті Ольга Василівна, але так мене називали тільки коли я працювала викладачем:girl_mad:. Переважає Олька, може бути Олюська. Коли чоловікові щось терміново треба то Оль, а лагідно Киця:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 16
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    мені дуже подобається просто форма імені Оль :) але зараз мало хто так звертається
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    Теж зрозуміло, що мене звати Оксана. На роботі я Оксана Володимирівна (до мене на ви і з трьох кроків :)) Батьки кличуть Сяня, Сянька, чоловік Оксанка чи Сянчик :)
    Не люблю коли по роботі до мене звертаються російською (коли конференція якась - я виступаю - і хтось приїхав з Харкова - Києва ) то кажуть Аксана Владіміровна .....Бррррррр
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А мені ще приємно, коли звертаються Олю. А Олічко від деяких людей чути лицемірно. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    То точно крім нас двох,було ще дві Олі:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    я також Наталя Юріївна)
    і також вчителюю (вала)
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    ну і я напишу...там нарахувала 6-ть Іринок...+1 бо я також ношу горде ім'я Ірина!!! Страшенно не люблю коли мене називають Іркою, бо так і хочеться сказати, що Ірика на базарі насіння продає...:), а я Ірочка, Іринка-мандаринка (правда мандаринкою ніхто ніколи не називав) бабця коли я була малою чомусь кликала Яркою, Яринкою! Дуже люблю свое ім'я!!!
     
    • Подобається Подобається x 12
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: А як вас звуть?

    А я Вікторія :girl_curtsey:
    Тільки хотіла написати що я напевно тут одна ..... а бачу що не одна :girl_haha:
    Вікторія мене завжди кликали батьки коли я щось не те зробила і мене збирались посварити :girl_devil:
    В житті всі кликали Віка.
    Чоловік кличе Вікуся, Вікусік :girl_in_love:
    Брат кличе Вітьок :girl_haha:.... бо я його кличу Саньок.. - але то вже в нас так давно склалось і нам подобається.
    Коли мене називали чи називають Вітою, Віточкою... мене тіпає і підкидає, бо страшенно не подобається.
     
    • Подобається Подобається x 11