А яка у Вас ялинка?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем kati, 26 Грудень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    В мене штучна. в дитинстві завжди була жива, під стелю і така гарна прегарна, але останні роки чомусь мені такі не траплялись, а лише обскубані 3 гілочки, тому минулого року купила штучну. Але обов"язково ще буде невеличка жива на кухню і в кімнату Саші.

    Ось наша, а яка у Вас?:)
    [​IMG]
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    У нас штучна. Має свої недоліки - не пахне. :) Але зате густа і правильної форми. В наших широтах таку в природі не знайдеш. Вона у нас вже кілька років і щороку ми балуємо її кількома новими прикрасами. Скоро на ній живого місця не буде. :girl_crazy:
    [​IMG]
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    ой, каті, Ви ніби про нас написали!
    з дитинства теж були пишні, височезні ялинки... зараз мало того, що ціни шалені, та й вигляду ті ялинки не мають (я прихильник густої ялинки з мінімум іграшками, є люди що люлять навпаки)... тому вже другий рік у вітальні ставимо штучну, а мені в кімнату живу, середню (ну не уявляю свята без живої ялинки!)..

    от сьогодні прибиратиму штучну, а на днях підемо за живою
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    знаю чудовий і дуже простий спосіб це виправити: капнути кілька крапель хвойної олії, такі з малесеньких мензурок, що в сауну беруть. Запах не гірший, ніж з натуральної
     
  5. Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    Маємо дві великих гарних ялиці на подвір*ї.До хати ставимо кілька гілок.Маємо і штучну велику ялинку,але діти її не люблять,краще пару натуральних гілочок і кілька гірлянд.
     
  6. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    Я також пам"ятаю дитинство,новий рік ,св"яту вечерю і обов"язково жива "Красуня:girl_spruce_up:"- ялинка під саму стелю:radist: !
    А вже декілька років купила дуже касиву штучну і здалеку вона ,як жива. Правда ,щоб було відчуття запаху лісу і св"ята я беру ,або більшу одну , або декілька менших гілочків натуральної ялинки ставлю у вазу з водою, прикрашаю.
    Ніби задоволена я і моя сім"я.:girl_claping::girl_bye2:
     
  7. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    Була і в нас у цьому році думка купити штучну.Але..але...хоч вона і красива, і з прикрашанням можна фантазувати кожен рік по різному.та все ж більшість голосів у нашій родині були за натурально.І нехай це сосна(у нас ялинки рідкість і поганенькі)зате знову до стелі, знову пішки на 8-й поверх(в ліфт же не влазить:) )...і аромат..ммм...аромат свята, подарунків, таємничості...і малесенькі сварочки куди яку іграшку повісити:).Та ще й до Наталчиної колекції зрізів стовбура поповнення.
    У мами традиція-хоч би там що було але 4 нові іграшки(завжди кульки) вона купить для лісової красуні.Ми вже вчора вбрали у вітальні свою ялинку, а до Оленці у кімнату купили ялиночку з гілочок..от не знаю , що то чи смерека чи ялиця, але запах обалдєнний!Формою схожа на штучну.Для неї купили маленькі кульки, виглядає просто шикарно.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    У нас жива (всі гроші :girl_crazy: 55 баків за таку то здирство!).
    Прикрашав Дарусько (я лише трохи помагала). Власне на ялинці є трохи іграшок, які він сам зробив, а ще солом'яні прикраси та кілька скляних зірочок. Все, що є на ялинці - за Дарковим бажанням.
    Дощиків нема, бо я не люблю, тому лише лямпки та забавки.
    [​IMG]
    Навколо нашої ще й поїзд їздить, тому в кадр руці, що тим поїздом керують, потрапили.
    Ото трохи ближче.
    [​IMG]
    На самій горі - ангелик із натурального воску.
    [​IMG]
     
  9. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    А в нас жива. Невеличка, але гарненька.
    Фото не дуже, але які вже є...
    [​IMG] [​IMG]
     
  10. Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    а ми у п’ятницю ввечері на Шуварі купили ялицю висотою 3,50м, дуже гарна, пишна і широка всього за 100 грн. Вдягну- фотку покажу)))
     
  11. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    а в моїй родині чомусь прийнято після Нового року ялинку ставити...числа 2-3 січня..як поставим то скину фотку....
    також минулого року купили штучну,бо ті живі...шось дуже страшненькі,як за таку дорогу ціну.....
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    Ми купили цього року штучну собі, бо живу шкода, а так як цього Нового року ми нікуди не їдемо, то хочеться святкової атмосфери в хаті. Поставили на Миколая, як довго буде стояти - наразі не знаю. Зазвичай ми на НР кудись їхали, тому вдома ялинку не ставили, а коли на Різдво їхали до батьків, то там завжди жива така куценька стоїть...
     
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    Ми купили живу.маємо і штучну десь на стриху.але вже пару років підряд купляємо живі.того року була величезна аж під стелю.цього року трошки меньша,чоловік купив у лісгоспі за 60 грн.,коли прикрасимо.то покажу теж.
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    в мене в сім'ї щороку мамина ялинкова епопея!:girl_crazy:
    ялинок в нас 3!!!! штуки. перша з'являється на Миколая. вона маленька і стоїть на балконі кухонному, вікна виходять у двір. моя матуська цілу традицію будинкову започаткувала. коли післяч Миколая йдеш додому то потрапляєш в казку. на багатьох балкончиках стоять ялиночки у яскравих вогниках, а подекуди навіть дідморозики в віконця лізутть! мамуся почала і щороку в нас будинкове свято таке. а нас 90! квартир і майже в кожному вікні - свято:girl_in_love:
    друга ялинка Велииичезна і штучна з'являється в переддень Нового року в вітальні і просто красунька. штучна, але сосновий освіжувач повітря часом наближає її до бажаної реальності:girl_in_dreams:
    і є ще третя ялиночка, що постає в цей же час, але частіш до Різдва. в моїй кімнаті. вона маленька, зате обвішана мініатюрними ангелятами! тому дуже гарненька!
    будуть фото - покажу:girl_claping:
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    А ми ще ялинку не купили. Велику справжню я б з радістю вдома поставила, але не маєм місця для неї, велику штучну - це більш практично - але теж місця немає. Тому завтра-післязавтра куплю маленьку натуральну, вьязану на підставочці, або таку саму маленьку штуну. І вона в нас завжди стоїть на шафці від компьютерного столу, практично під стелею, аби собака а тепер і мала не могли до неї дотягнутися.
     
  16. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    І у нас цього року буде велика штучна. З дитинства - також завжди була велика, пишна, жива, пахуча ялиця, еххх...
    Того року, оскільки моя Тося може захотіти подивитись на ялинку в перевернутому вигляді, коли мене в кімнаті не буде:)), всі забавки в нас будуть або з тканини, або з соломи, або дерев'яні, або з пластику. Електричних гірлянд також не буде.
    Ставити будем в вівторок. Сфотографую, то обов'язково покажу.

    ПиСи. Всі ялинки просто красуні, але Занудина мене просто "пакаріла" - ну прямо, як з відкритки:girl_in_love:
     
  17. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    Ой дякую-дякую...відірвалась на пару см від крісла і літаааааю!
     
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    Питання вирішується ефірною олією сосни:) Наша штучна тепер пахне!
     
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    я виросла в Карпатах, тому свят без натуральної ялиці просто не можу уявити. Кожного року вона у нас жива. Зараз, мешкаючи у Львові, я зрозуміла, що варто посадити ялицю, і ми у 2004 році привезли з Урича маленьку ялицю, яка поселилася у нас на балконі. За 5 років виросла майже вдвічі, тому, думаю, цього року ми її вперше одягнемо. Обов"язково виставлю фото!
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: А яка у Вас ялинка?

    dieSonne,