А на звороті що???

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Xomka, 13 Грудень 2009.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Вишиваю заказ котиків, а там багато півхрестиків, і від них така жахлива виворітня сторона...
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    [​IMG]
    Це жахлива виворітня сторона мого котика. Чераз півхрестики приходиться нитку закріплювати на звороті
     
  3. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    LudmilaP, та нічого там вже такого страшного і жахливого немає, я не втратила свідомості навіть як глянула в збільшеному варіанті. Все ж це буде заховано як оформиться, от як би це про рушник йшлося, тоді інша розмова. Вишивайте із зодоволенням і не мучте себе думками про виворітню сторону :girl_wink:
     
  4. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Нормальний зворіт коли шити півхрестиком складно мати хорошу виворітку. Як би я вам показала свій зворіт від ГК де на 100 хрестиків треба закріпити40 кольорів ниток о то "клас" настоящий махровий килимок. Давно не переймаюся зворотом!.Його крім мене і багетчика ніхто не бачить. Правда мова йде про зворіт для картин.Рушники і салфетки мусять мати гарну виворітку!
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    Отакий ось виворіт у меланжу (мабуть, треба уточнювати, що в мого меланжу:girl_crazy:):
    [​IMG]
    Сильно не лякайтеся.
    [​IMG]
     
  6. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Слухайте, а я думала, що Ви похвалитись хочете, подивилась першу картинку - думаю собі, такий гарний зворіт, прямо як повторення лицевої сторони!!...

    Скоро виставлю тут фото одної зворотної сторони своєї. Думаю, після нього дописів вже не буде :haha:))
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    Ну, меланж завжди має страшний бік, усі ті зиґзаґи сприяють...
    От серце планую шити одним кольором, спробую максимально акуратно, але без зайвої мороки.
     
  8. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Вишиваю меланжеве сердечко свекрусі в подарунок на ДН. І це просто жах.:girl_cray: Нитка крутиться, є кілька вузликів, відшиваю один участок по кілька разів. То певно тому, що свекруха має характер важкий:girl_devil:. Але я теж вперта, все-рівно закінчу і подарую:girl_crazy:
    [​IMG]
     
  9. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Я свого кота навіть боюся виставляти, там зворотня сторона ЖАХ, ще спочатку було більш менш, а потім коли почала обшивати:8:, от після мого точно не буде. А в вас всіх, що спереду, що зі зворотньої сторони краса.:girl_claping:
     
  10. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Перечитала усі ваші "вихваляння" в кого страшніше (хоча насправді ні в кого чогось ганебного не побачила) і виникло у мене запитання. Воно напевно до гілки початківців, але мене цікавить саме зворот, тому осмілюсь питати тут. Чи є якісь норми у вигляді звороту, тобто, як саме він повинен виглядати? Поясніть мені доступно, що взагалі потрібно робити з тими нитками, з яких починається шов і закінчується? Як їх закріплювати? Гудзи, як розумію, це табу?
    Вибачайте, що багато запитань (це тільки початок:girl_in_dreams:), але попросили в мене сорочку, яку вишивала 5 років тому, а мені соромно її давати...
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    Однозначно. Вузли можуть бути тільки декоративні й виключно на "лиці" вишивки.
    Приклади ідеального звороту:
    [​IMG] [​IMG]

    Більше можете почитати в цьому дописі Уми.
     
  12. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

     
  13. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Це виворіт моєї серветки на паску
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Березень 2010
  14. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Це виворіт дитячої серветки
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Березень 2010
  15. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Золоті руки!!!
    Коли ж і я так...........????
     
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: А на звороті що???

    А в мене зворот просто жахливий: нитки, вузлики, все в різну сторону. Але це перша вишивка, сподіваюсь, що далі буде краще...
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    є багато методів уникати вузликів, бо при оформленні можу бути видно (вузлики)
    а все решта-не кримінал :)
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    А я вишиваю на подарунок серветку (скатертину все ж не осилю, навіть з малим малюнком), дуже стараюся щоб зворот був чистим, але він все одно не є ідеальним. Найбільше цікавить, як заховати ту ниточку, як починаєш шити, бо деколи якийсь малюнькій клаптик стирчить, хоч стараюся її "зашити". Бо ховати при закінченні я вже навчилася на лицевій стороні.
    Ось такі в мене лице і зворот:
    [​IMG][​IMG]
     
  20. MYR

    MYR Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Я її теж "зашиваю" на лицевій стороні. Ви воджу кінчик на лицьову сторону, а тоді на нього накладаю хрестики.
    І в Вас дуже гарний виворіт.ІМХО.