А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Не набагато більше, пропеклось, такі грубенькі палянички вийшли, я порівняла з Вашими фото, відмінностей не було, лише рушничок інший :girl_wink:. Чоловік хвалив :girl_flirt:.
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    :eek: точно? бо я як начинку давала, а тісто з тих інгрідієнтів робила, що вище написані. все гуд вийшло :girl_wink:

    ---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:55 ----------

     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    пізно я це побачила:)))
    ну нічого, чоловік їв, тому Карапуз не печальтесь:)
    Я правда робила грибну начинку і трохи переживала як вона піде з сирним тістом)))

    ---------- Додано в 06:45 ---------- Попередній допис був написаний в 06:43 ----------

    мені пішло більше.
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    ну я вам скажу, що палянички в мене дуже тонкі.
    а от начинки я кладу сутєєво більше. а не 300 грам на 2 штуки. мені видалося що 150 грам творгу на 1 паляничку - мало. тому товщина в мене за рахунок начинки.

    чесно, я б не радила такі експеременти.
    це СХІДНА паляничка. вона має бути суха зовні, так ніби її у тандирі пекли. і наичнка має бути сирна і не мокра. бо творог заправляється на сухо.. гриби можуть текти, помідори і т.д. - теж. тому тісто просто не пропечтесь я буде гливке всередині.
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    і я таке всяке дуже люблю їсти. тому мусила спробувати ті палянички :). сьогодні на вечерю готувала.
    в начинку дала бринзу і сулугуні 50х50, і клала начинки багааато, вийшло дуже смачно і дуже ситно. беру рецепт собі на замітку!
     
  6. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    навчіть мене відігрівати сир у електродуховці, пліз
    хочу саме в духовці, а не на паровій бані, такий пррррряжений)
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    господиньки, поділіться (або тикнім носом де шукати) гарним-швидким, а головне простим рецептом помідорового супу, ніколи того не робила, думаю спробувати:connie_pull-pigtail наперід вдячна
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я колись робила такий
    зварила бульйон, підсмажила цибульку і додала до неї помідори в своєму соці подрібнені (з банки). потім вилила це до бульйону (співвідношення до смаку). спеції до смаку.
    подавала на стіл гарячим з сухариками.
    було смачно навіть мені (я до нових страв тяжко привикаю)

    але вас напевно цікавить варіант справжньої зупи...)))
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    ага , бо як я зварю бульйон то вже далі кроків не робитиму:girl_haha: я до варіння першого лінива дуже, як і до щоденного готування взагалі:girl_blush2:
     
  10. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Ми з чоловіком любимо такий варіант супу: варю бульйон, даю картопельки трошки, моркви, цибулю , і трошки маленьких зірочок макаронів , потім вливаю томатну пасту і даю сметани. спеції за смаком.
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я без бульйону варю так:
    кидаю у воду цілу цибульку, пару зубчиків часнику,корінь петрушки, перець горошком (потім це все виловлюю і викидаю), проварюю, в чистий відвар додаю картоплі, моркви кружальцями, коли овочі напівготові додаю томат. соку чи перетертих помідорів (чоловік любить, як я його попередньо протушу) і рис, в кінці листя петрушки. Інколи підсмажую ще додатково цибульку туди.
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я варю його на простій воді. Кидаю туди картоплю, потім трошки рису. В сковорідці обсмажую мокрву і цибулю, додаю порізані помідори, а якшо їх нема, то томатну пасту. Туди ж докидаю сметану, ще трошки тушкую і виливаю в кастрюлю з рисом і картоплею+ спеції, зелень. Ще трошки покипить і суп готовий
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    а я ще в кінці 1-2 зубці часнику додаю.
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я варю простий-простий, без картпоплі і прочего: доводжу до кипіння воду в банячку, як закипить вкидаю порізану дрібно цибульку і потерту морквину, вливаю трішечки олії, потім всипаю жменьку рису і чекаю поки він звариться. як рис буде готовий вливаю півлітра томатного пюре або соку (маю закриті готові пюре з помідорів), доводжу до кипіння і в кінці вливаю півсклянки сметани. додати приправу або сіль за смаком. все. півгодини від сили і готово.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я дуже подібно готую, лиш на початку підтушую часник+цибульку на оливковій олії. і люблю заправляти вершками, бо від помідорів суп і так кисленький, а сметана додає ще кислоти.
    мені такий суп найсмачніший власне з помідорового пюре домашньої закрутки.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Отак спасерувати цибульку і часник то дуже смачно, прямо в каструльці. запах!! помідорки тру на терці, прямо до пасерованих корінців, а тоді заливаю бульйоном ( водою). Тоді сковорідку не треба мити). Всипати трохи рису , картопельку я теж даю. Ой, нагнали мені апетиту, йду зварю).
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    а я власне люблю щоб був такий квасненький, ммм
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    А я роблю лляне тісто замість рижу. Мнямка! Також мені нагнали апетиту. Вже хочу!!!

    ---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    Доречі, до помідорів треба додавати трошки цукру, щоб збалансувати їх кислоту.
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    маю питання правда не знаю чи сюди)
    як я сидячи в ресторані маю розрізнити чи то справді дали мені ягнятину, баранину, телятину і т.д
    розкажіть мені які мають бути властивості цих мясів:)
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    на смак :girl_haha: і на вигляд, якщо подається без будь-якої скірки зверху, аля паніровочні сухарі.

    все залежить яке вам блюдо подали. Баранина і ягнятко мають дуже чітко-виражений присмак. Ягнятко менше, а баранина сильніше. Баранина ДУЖЕ жирна.
     
Статус теми:
Закрита.