А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    Спробуйте добре охолодити вершки і миску в якій збиваєте крем, починайте збивати на малій швидкості постійно збільшуючи обороти.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    4 години +- вихолоджую вершки. вінчики і миску - ні. це принципово?
     
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    Чесно не знаю, але мені спрацьовує, ставлю в морозилку вершки на 10-15 хв і миску з вінчиками. Все мені добре збивається, міколи не додаю ні крохмалю ні загущувачів.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я ще думаю, чи можна рятувати такий крем желатином для тортів, той що застигає за хвилинку?
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата порадьте як бути з білками. В мене білки від паски досі стоять в холодильнику, в шкляній банці. На колір і запах їм наче ніц не бракує. Але я досі ніц не зробила і зараз не дуже є натхнення. А за пару днів їдемо на відпочинок, і я подумала чи не закинути їх в морозилку? Чи вже тепер не варто? чи хай так і стоять в холодильнику?
    колись читала шо їх можна довго тримати, тільки ото не памятаю чи мова про заморожені чи просто на холоді...
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @HOPIC і в таку, і в таку. Не розшаровується.
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, у Львові реально десь купити желювальний цукор? І які враження від нього?
     
  9. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Той желатин, що для тортів занадто швидко застигає і зробиться шматочками в кремі (тобто швидше застигне, ніж розподілиться). Можна додавати звичайний желатин розчинений, якщо додавати в холодний крем, то гусне просто на очах, але то вже "зовсім інша історія"

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  10. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, маю багато сиру. Давно хочу попробувати зробити холодний сирник, печений його ще називають.
    Маєте перевірений рецепт?
    І желатин краще використовувати (в пачці/пластинками) чи агар?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та будь-яке, залежно що любите.:)
    Я для прикладу терпіти не можу говяжих пельменів, бо вони мені зажосткі і запісні у будь-якому випадку, але залюбки їм свинячі, чи свинина плюс яловичина (телятина), але свинини більше, чи свинина плюс курка. З свинини найкраще підходить шия, з курки тільки філе, яловичина вирізка.
    Найкраще буде так :)- береш вершки магазинні (будь-які, навіть 10-ка теж гуд)) і сепараторну сметану. Збиваєш сметану з цукром, буде сильно густіти, як масло і розбавляєш вершками на свій розсуд. Тоді крем буде "стояти" без всяких загущувачів. Але це я більш сметанковий крем описала, такий щоб "стояв" без всього інородного)), хоча як додати до нього сир- то буде сирний.
    а сирно-сметанковий, то там є один всього нюанс- сир треба брати вершковий, жирний, такий навіть дуже, але достатньо твердий, на дотик чуть не як камінчик.:)
    Коли бабки кажуть "беріть, пані, то мякенький...", то власне отой мякенький в кремі буде плисти, а не жирний, то хіба з желатином, або загущувачем- по іншому він не стягне крем до відповідної густоти і при збиванні навіть може ріднути.:girl_impossible:
    А магазинна сметана в суто сметанковий крем, я б сказала, підходить хіба до желатину добре, а до таких, де треба збити ні, хіба з загущувачем, але то вже не дуже й по-домашньому виходить.((
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мене сир був жирний і відковирювала куски, потм перетирала. власне що з сиром трохи стягує..але так трохи...
    а про сепараторну сметану, то так тяжко...така вона вже жоооовта, далі як жовток яйця, бєєєє, я теж вдома гелеві харчові барвники маю. а не на стільки свобідна щоб бігти щодня і виловлювати знайомих... тому магазинна в тому плані мала б виручати - але де....
    цікаво буде спробувати збити збирану з лимонною кислотою...може привереди не замітять)
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор


    Сібас або дорадо на паровій бані по китайському рецепту:
    IMG_20170607_203015.jpg IMG_20170607_203000.jpg IMG_20170607_203046.jpg IMG_20170607_203018.jpg IMG_20170607_203413.jpg IMG_20170607_203758.jpg
    Маю пароварку електричну, але за раз засмердіти її рибою - не варіант. Тому, зробили імпровізацію в воку. : В вок поставити навхрест палички. Можна і в баняк. так, щоб вони хоч на 2-3 см. лягли вище від дна. Налити води так, щоб вона була на грані з паличками. На тарілку покласти підготовлену рибу і поставити на палки. Аж потім включити газ - інакше можна попарити не тільки руки, але і личко.
    Риба:
    1. почистити. Відрубати голову і хвіст. Хіба вок або пароварка гігантських розимірів.
    2. зробити зрізи по тушці. 3 або 4, під кутом, з обидвох сторін.
    3. почистити, порізати імбир і зелену цибульку. Трохи подусити ножом і добре вимішати з лимонним соком.
    4. В надрізи напхати отриману суміш.
    5. На тарілку, в вок. Накрити кришкою.
    6. Поки риба готується, підготувати соус: закип"ятити олію , як вона вже почне "пахнути", влити соєвий соус. Якщо соус класичний - 2:1. Якщо темний - 1:1. Перед тим, як поливати - позакривати двері в кухні. Запах моментально розлітається по хаті.
    7. Придумати як дістати рибу з тої конструкції щоб не попаритися і не перевернути соусс.
    8. стриматися і не з"їсти тарілку в процесі.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    В мене крем такий, як я описала виходить біленький і смак скоріш нагадує морозиво, оце в червоному папірчику , аніж щось інше.
    В такому випадку давай менше сметани.
    Якщо робиш такий крем на магазинній сметані, то початку сир перетириєш добре з цукром в сиркову масу, а тоді береш міксер, тоненькою цівочкою вливаєш сметану і до потрібної консистенції.
    Якщо сам сир з цукром починає "плисти", знадчить сир точно не той, що нам потрібен...
    І такий крем також абсолютно не потребує загущувачів.
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    дякую, дівчата, я, власне, мала на увазі яку частину, бо зазвичай беру нежирне м'ясо на різні вироби з фаршу і мені ок, але в пельменях воно було ну таке вже сухе, не врятувала, ні цибуля, ні те, що я його кидала-відбивала, і кефір додавала, одним словом, зрозуміла, що таки треба сала)
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Якщо полюбляєте пісне, то для пельмень у фарш добре додати холодної води, яйце, все добре збити і на 30-50 хв в холодильник.
    По консистенції буде для ліпки якраз гуд, але буде більш соковитим.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    хм, спробую так.бо класично збивала спочатку сметану...
    до речі в мами знайшла загущувач, якийсь найпростіший, то там крохмаль і пудра.мені, як завжи, видають той,що "дужедобрий",де ще камедібільше як крохмалю,певне.
     
  18. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @HOPIC ,я дуже люблю сметанково сирний крем,роблю часто.Сир не мусить мені бути найдорожчий і найкращий.Головне,щоб смачний.Наприклад,беру 600гр сиру,перебиваю його в комбайні добряче,потім туди цукру менше склянки(регулюйте на свій смак),знов збиваю.В кінці півпачки сметани магазинної(яка є,без заморочок),знов збиваю пару хв. Ніжний і стоячий крем готовий.Можу дати ще ягід якихось і перебити-буде ягідний,можна мелених горіхів, можна пару крапель мигдальної есенції-дуже смачно і т.д
    Далі вже на свій смак. Чим більше сметани тим рідший буде кремчик.Але основа має бути власне сирна.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2017 ---
    @Retaret білки від паски маю в морозилці. Розлила по 6-8штук(щоб на один раз було)і витягаю за потребою. Перекладаю в холодильник,щоб трохи розтанули. Збиваються чудово.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    @arushka , можу поділитися цікавим рецептом китайської кухні, якщо варіанти нездорової їжі також підходять.)) Бо там смажити у фритюрі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Та таки сир має бути найкращий)
    В міру вологий, жирний, м'який, свіжий, щоб при збиванні нагадував маскарпоне.

    Таки "заморочуюсь")) До сиру додаю свіженькі зібрані вершки, які теж збиваю до пухкої маси. Потім поєдную сир і вершки, легенько вимішуючи (як білки на меренгу), якщо ложкою, то звук об стінки посуду нагадує глухий звук, ніби з бочки.
    Обов'язково ваніль, але ніколи не ванілін чи ванільний цукор із тим самим штучним ароматизатором.
    Цукор-на любителя, я даю приблизно 0,5 склянки на 1 кг. Цукор із тростини надасть нотку карамельного смаку.
    Дуже смачний яблучний "Наполеон" з цим кремом)
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Vinnytska ,ну ви пишете як ідеально має бути.Але іноді є фінансові чи фізичні обмеження ,але вони не привід відмовитися від смачненького тортика.Головне,ретельно перебити сир в комбайні-буде гарна консистенція.
    Ну і я базарної сметани ніколи не купую,власного села немає,тому магазинна сметана моє все. При чому купую переважно 15%.Крем не рідне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1