А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а які варіанти вже набридли? В мене найкраще з"їдаються фаршировані в різних варіаціях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    та ніякі не набридли. просто є багато кабачків. от і хочу чогось новенького.
     
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Тааак) Зараз буду обідати тушкованим в мульті кабачком, фаршированим кус-кусом і багато помідорово-сметанкового соусу)
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а що звикле? Смажені, печені, пляцки з кабачків, фаршировані, з часником мариновані, основа для піци, ікра, завиванці з твороом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    А можна детальніше?))
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Vinnytska фото страви в студію. Там певно шедевр високої кухні, 5 звьозд Мішлен:girl_wink:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в принципі все перелічене роблю крім основи для піци. розкажіть, пліз:connie_pull-pigtail
    що ще придумати?
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Подобається Подобається x 2
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я колись робила кабачки по-корейськи. Дуже смачно, особливо, як закуска.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Chukuliadka , робимо з кабачків зручні пусті пеньочки , начиняємо запареним кус-кусом із спеціями та травою, що любите (я люблю дуже чабер та тим'ян-мало того, що грядку прикрашають(особливо чабер),то ще і мої улюблені. Чабер дуже добре додавати в бобові страви, ніякого метеоризму-гарантовано)),підтушуємо морквину і начиняємо. В мультю склали (як перці)і залили соусом(як перці чи голубці). Все))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    А! Ще крем-суп з тим'яном, при подачі покласти дом.сметану та підсуш.хлібчик. Я маю такі готові брускетти, у формі човників, з оливковою олією і різними спеціями-вони неймовірні. Можна придбати в крамницях з італ.товарами.То тим човником набираєш суп і кайфуєш. Тільки тим'яну побільше-побільше)
    Кабачковый крем-суп с тимьяном
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Тьок лагош, угорська зупка кабачкова. Роблю не таку гостру, бо моя мала її любить. Хрумкі запечені кабачки з часничком, човники з грибами і мисливськими сосисками, завиванці з відбивною.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А які то такі хрумкі запечені кабачки з часником? Мені б таке сподобалося.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І ще підкажіть, що з сиру домашнього смачне готуєте, бо я крім сирника, сирничків і салатів щось більш нічого не знаю.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна ним ( перемішаним з зеленню) нафаширувати ті ж кабачки, зверху прикрити помідоровими кружальцями і запекти.
    Ньокі (тіпа наші ліниві вареники)?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    смажені плястерка баклажанів (довгі щоб були). сир вимішати з часником, можна дати сметану чи майонез. потім в кожне плястерко класти подовгастий шматок болгарського перцю і сир. і загортати. виходять такі собі рулетики. смачна закуска. і якраз сезонна)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @бетменша спробуйте те саме, але з сирим кабачком. IMG_20150621_181901.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У нас хіт - сирне печиво, Влад любить і готувати просто навіть з дитиною у якості напарника
    Сирне печиво "Гусячі лапки"
    Але я роблю трохи не так як там в рецепті: по-перше не парюся і змішую все одразу разом, по-друге економлю і даю не масло, а олію :) , а по-третє розкатую тісто і вирізаю кружечки склянкою або під настрій вирізаємо формочками фігурки, потім обмакуємо однією стороною в цукор і складаємо "вежами" по 2-3 штучки (залежно від товщини розкатаного тіста)
    ага, або краще помідорку, ммм, я люблю літо, певно, лише за доступні і смачні помідори :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 6
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Замаринувати в спеціях, обмакнути в муці і запікати на змащеному деко з обдувом на 230С. Подаю з соусом песто - олія, часник, трави.
    З домашнього сиру роблю хачапурі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Хочу вам подякувати за те,що відкрили мені новий цікавий рецепт:girl_yes2:,я сама б ніколи не додумалася до такого креативу:girl_crazy:
    У мене була зелена тверденька шпарагівка.Я її не відварювала, а просто почищену вмочувала в кляр і смажила в олії.
    Оскільки ми з малюком перед тим дивилися "Орел і Решка",де ведуча в Африці купувала і куштувала смажених гусениць,синочок оголосив,що на вечерю ми маємо спробувати цю живність:girl_haha:Вийшло дуже правдоподібно.Може, й не найкорисніша страва,але дуже цікаво і позитивно:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1