А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, маю дві качки порубані на шматки, порадьте як смачно запекти...
     
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Meriroma мама гуску готувала у недвлю. Смачно вийшло.
    На ніч замочила у воді. Зранку натерла спеціями різними:сіль,перець,часник,сухі трави. Залишила на 2-3 год.Обсмажила кожен шматок. Тушкувала в мульті у темному пиві приблизно 3 години. Пиво брали якісне))
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, дайте, будь ласка, якийсь простенький перепис сирної запіканки, а то у мене все якась забита і гумова виходить (((
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ви даєте борошно чи манку?
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @KAPUCHINKA, може забагато даєте? Я на кілограм сиру даю 5-6 яєць і 2-3 ложки манки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Я чогось не люблю в сирниках чи запіканці манку, і муку не даю. Я люблю давати крохмаль

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    У мене запіканка виходить гумова, коли я її задовго готую, тоді сир наче починає плавитись і таке виходить. Але то ще від сиру залежить. Буває сир, що скільки не готуй не стає гумовим, а буває раз-два і аж на зубах скрипить.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я завжди підмішую манку, муку та крохмаль до сиру. Виходять пухкі та незабиті. В малих пропорціях, на "око")))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    спекла бісквіт. Буду перекладати сметанкою і персиками консервованими. АЛЕ - маю морожену полуницю, так грубо перемяту з цукром - як її втулити до того тортика? чи краще не треба взагалі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    можна, але крем тре робити густішим, я робила сирний. інакше купи не тримається такий торт. Я вишнями перекладала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Господиньки, може, хтось вдома маринує імбир, розкажіть, за яким рецептом. Бо в неті не бракує, але шкода буде часу і зусиль, якщо не вдасться, то хочеться перевіреного)
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Беріть жирний сир (навіть дуже), або підмішуте в сир трохи масла, буде ніжніша.
    Від макнки то не сильно залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, подружіть мене хтось з сОбою. Не йде воно мені ніяк - навіть зварити не можу добре: або тверда або розлізла.
    Дайте перевірений рецепт.
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, хто пік штоллени від Kasia? Тут є рецепт з сиром і просто дріжджовий, котрий смачніший? бо я пекла кілька років тому, був дуже добрий, але не пригадую, котрий з них
     
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Пекла два, більше мені подобається дріжджовий
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    По ідеї стрний потребує менше чау на настоювання, тому він не мав би бути такий нямка, як класичний з марципаном
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    А з марципаном то не є класичний. А просто один із різновидів штоллену. Класика - це родзинки і цукати, зверху штоллен пропитаний маслом та виваляний в цукровій пудрі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1