А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Nica

    Nica Well-Known Member

    дякую! Я от не змащувала, то спробую!
     
  3. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Роблю по цьому рецепту, тільки на простій воді,але досить теплій, олії даю 2-3 ложки. Тісто супер,м"яке, еластичне. Підходить для заморозки, нічого не тріскає і не розварюється.Спробуйте.
    Супер тісто на пельмені і вареники
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Nica, я заморожую по - стандартному рецепту, ще ніколи не розлазилось:

    2 ст муки + 1/5 ч.л. соди + сіль. Перемішати. Влити 1 ст крутого! окропу, вимішати ложкою, коли трішки остигне домісити руками. Муки вже практично не додаю. По відчуттях. Часом не добре вимішу, то можу трішки підсипати. Швидке гарне тісто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я колись мала такий нездалий пергамент, до якого майже все липло, те що до того відходило від паперу пречудово... :girl_cray:. Але якщо то тільки з тим рецептом, то навіть не знаю... До речі, підкажіть, будь ласка, де той перепис, бо я щось не знаю, як тут пошуком шукати:girl_blush2:. Щось так загадково зветься, я ще таке не пекла...
     
  6. Nica

    Nica Well-Known Member

    То є мегасмачний шоколадний торт, шоколад в шоколаді ще й трюфельними цукерками, ото єдиний в мене нюанс з тими коржами((. Спробую кинути посилання
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2018 ---
    Помилка | Дівочі посиденьки
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, шукаю рецепт соусу до пасти з різними видами сирів та шпинатом. Яким самі користуєтесь, провіреним. А то я щось хімічила інтуїтивно, то всі 4 сири зліпилися в кулю і усе -"соус" :sad:
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    як ти то готувала?
    Я роблю на основі Бешамелю: спочатку роблю його, коли готовий, додаю сир або шпинат або цибульку підсмажену або грибочки. Що є під руками, те й хімічу.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ilu

    ilu миється в бані

    Яблука в тісті. Чого додати до кляру, щоб він тримався япка?
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Нічого. Спробуйте яблука перед кляром в борошно чи крохмаль, а зайве обтрусити, щоб були ледь припудреними ( наприклад, на сито ). Робіть то поступово, на кожну порцію окремо. Яблука соковиті апріорі, тому з них і втікає все.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Порадьте який саме плавлений сирок підходить для сирного супчику? Щоб порізати кубиками, кинути і він гарно розплавився без таких грудочок негарних... виробник і назву.
     
  12. Roska

    Roska Member

    Використовую або "Веселу корівку", або "Звенигору". Натераю на терко, так швидше плавиться. Всі інші як пластилін, а ці вже випробувані
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Але Весела корівка дуууже м'яка, яким чином вам вдається натерти її? Може трохи приморозити?
     
  14. Roska

    Roska Member

    Згідна, сирок м'ягенький) не заморожую, беру звичайний з холодильника і натираю зразу в каструлю. Звичайно по терку розмазується, але терпимо) Деколи і на салат на дрібному терко натираю.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Я на сирний суп, салат беру "Ферму" або "Комо". Але в суп теж тру на тертці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    до зупки краще використовувати пастоподібний плавлений сир. Він дуже добре розчиняється в зупі, без грудочок. Я беру Ашанівський (180 грам) . На банячок 4-5л даю мінімум 2 упаковки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @olerusya І я ці дві тм люблю і беру для сирного супу. І теж завжди тру на тертці (не дрібній).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shamna

    Shamna Мамуся

    Господиньки, розкажіть як зробити найпростіший вершковий крем для тортика, пропорції і тд
     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, не можу я подружитись зі своєю духовкою. Не росте в мене випічка. Температуру і час виставляю згідно рецептів, але таке враження, що забагато. Який режим використовувати? З вентилятором, без вентилятора? :sad:
     
  20. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    То зробіть менше) В мене теж таке враження, що 180° в моїй духовці то забагато, тому завжди бісквіти печу при 160° і завжди БЕЗ конвекції, бо з обдувом мені теж не росте(та і в інструкції вказано, що бісквіт для торта - режим верх і низ, а з обдувом то бісквіт для рулета)

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    чим можна замінити маслянку в рецепті (пляцка, торта)?
    наперед щиро дякую за пораду!
    кефір? йогурт? - що краще?
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2018