А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

1. Маруся-мама

Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:

• Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Маріка

Маріка Well-Known Member

Точно! Ви мені нагадали, що дійсно і в нас крем робили макогоном.
    Але тут я не можу скористатись цим способом)

3. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

деревяною ложкою об тверду миску чи банячок - розтираю жовтки з цукром. так же ж роблю майонез, бо інакше в мене не виходить..

4. Online

Online Well-Known Member

Пам'ятаю в дитинстві, моя мама колись вінчиком збивала. Якщо немає і нема де взяти - тоді виделкою. Але це все для тих хто має час, натхнення і терпіння... П.С. Ой, тільки додивилася, що це про масляний крем. Ні, вінчик точно не піде.

5. petrywka

petrywka Well-Known Member

Виделкою збивати, але в невеликих пропорціях.

6. Khrystik

Khrystik Хороша дівчинка :)

дівчата, допоможіть.
    пекла сирник. все як звично - сир, яйка, цукор... така гарна маса взбилася. завжди виходив, а сьогодні вийшла якась недозапіканка. сир ніби відігрівся - окремо сухий солодкий сир, окремо вода-сирватка. фу.
    може тому, що я змішала домашній і магазинний сир?
    зла сама на себе
    UPD. остиг той "сир". додала яйко, трохи муки і посмажила сирники. на смак як з перегрітого сиру(сухі). що то було?:girl_impossible:

Останнє редагування: 26 Жовтень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

недобрий магазинний сир. ну в мене принаймі з магазинним таке буває - якщо хочу зробити крем, яку б жирність не брала, які вершки не давала - окремо біла маса грудочок, окремо виступає сирватка. колотять одним словом. ще так знайома брала з "твій сир" здається, то на сковорідці макарони в сирватці ПЛАВАЛИ

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. model fantazii

model fantazii Well-Known Member

В мене теж таке бувало, завжди пекла тільки з домашнього сиру. Мені чомусь здається, що то мало муки/крохмалю.
    До речі останній раз купував чоловік в Твій сир і дуже гарно збилося і спеклася теж ніжна маса, тільки без кислинки справжнього сиру.

Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Retaret

Retaret Well-Known Member

А з магазинного листкового тіста можна якийсь штрудель зробити? Так хочеться чогось дуже яблучного і яблука є, лиш часу бракує, шукаю швидкі варіанти

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

10. Thebestnata

Thebestnata Well-Known Member

Я з листкового тіста слойки з яблуками робила.

• Подобається Подобається x 1
  11. Зорянівонька

Зорянівонька Well-Known Member

Я штрудлі завжди з магазинного робила - і яблучні, і з шпинатом

• Інформативно Інформативно x 1
  12. Retaret

Retaret Well-Known Member

А яблука треба перед тим трохи потушити? Вони встигають спектися ? Тож наче недовго печеться те тісто

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

13. flame

flame невгамовний експериментатор

обов"язково треба. Саме тісто треба трохи посипати сухариками, щоб нормально спеклося в середині. До протушених з цукром яблук додайте трохи кориці, запарених родзинок, горішків.

• Подобається Подобається x 3
  14. Raven

Raven Мама малятка

@Retaret, я не протушую. Мажу маслом топленим, зверху сухарики. потім начинка.

15. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

Я яблука накраяні посипаю цукром, трохи постоять(пустять сік), додаю кориці і завжди даю сирі. До такої випічки.

16. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Я теж не тушу. А по часу витяжне тісто на штрудель теж недовго замішую, трішки розтягувати хіба довго. Але воно нескладне в приготуванні.

Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

17. petrywka

petrywka Well-Known Member

Штрудель можна і з лаваша скрутити.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Online

Online Well-Known Member

Мені з лаваша значно кращий, ніж з магазинного листкового тіста. Якщо не хочеться або немає часу бавитися з власним тістом - так і роблю.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Samhayne

Samhayne Well-Known Member

Згубила рецепт за яким пекла.. Тикніть носом газдиньку..ю.