А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    трохи запізно, але, можливо, на майбутнє Пляцок Шоколадна ніч
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. slio

    slio Member

    Підкажіть будь-ласка. Яким барвником краще пофарбувати мастику для торта і де той барвник у Львові купити. Може на Посиденьках хтось таке продає, то скеруйте. ПиСи: ніколи з мастикою справи не мала, хочу попробувати.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @slio, гляньте в Тортіно на Володимира Великого, або в двох зайцях
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Якщо треба збити білки на "дуже густо", але міксера немає і ручки дуже слабенькі))),ручний блендер зробить таке чи ні?
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Dominika, ні. В ручного блендера інший принцип роботи, ніж в міксера.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Терміново потребую рецепт смачногр салату з грибами (не печерицями)
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене були опеньки, протушена цибулька з морквою(багато)+ горошок, сіль перець до смаку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Атлічно!
    Мені дуже підходить набір інгредієнтів
    А заправляли чим?
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Тушкується морква з цибулькою на олії(але не багато олії) пускається сік, бо вона не жариться, а власне тушкується, то воно зразу і заправка, плюс з грибів і горошку є трошки юшки)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Теж таке люблю, а ще пробувала варіацію з квасолею замість горошку - теж добре, можливо, трохи "ситніше" (А якщо квасоля молода, то взагалі класно)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Напишу ще сюди, хто знає перевірений рецепт бисквіту в мультиварці? В малої в неділю дн. Хочу спекти тортик, але бисквіт не завжди високий виходить:girl_cray:
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я
    Можу дати рецепт кнксу простого, як двері, і все вдається. Але отої такої губчастої прцжної структури як в бісквіта він не має - штивнішмй, хоча моїм гостям байдуже.

    По темі. Здохло моє натхнення по тушених стравах. Хочу нагло тушити овочі, можливо хтось бачив підбірки рецептів? Ну бо то якась мара виходить з ними.
    Мясо я втушу по-всякому і на око, а овочі - ніяк
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Овочі потрібно кидати по черзі, десь так як при запіканні, від тих що довше готуться до тих, що швидше, тоді не буде " каші".
    І солити відразу теж по мірі соковитості, щоб води не потрібно було доливати і щоб соку теж забагато не було.
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2019
  15. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Давайте рецепт!
    П.с. пекла на вихідних бисквіт по ютубу, нафіга мені не вийшло, лише даремно яйця перевела....☹️
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я не печу в мультиварці, тому мовчала, але в духовці добрий бісквіт мені завжди виходить по рецепту "шифоновий", він не такий класичний - яйця, цукор, мука (то треба щоб дуже зорі зійшлися), але на торт о.к.
    П.с. - Я мало знаю господинь, в кого вдається бісквіт без розпушувача. Переважно всі мої знайомі навіть до класичного рецепту додають чи соду, чи розпушувач, тоді успіх майже гарантований.
    Ще добру "бісквітну" структуру мені мав пиріг з ревенем, тут хтось з дівчат давав. І на той "шифоновий" теж посилання було звідси з "посиденьок".
    Як воно себе проводитиме в мультиварці, на жаль, не знаю.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та я швидше по рецептах.
    типу вдалі комбінації. не на око. можливо якісь заправки, можливо національні кухні. я щось не знаю, куди тикатися
     
  18. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Роблю абрикосове варення - половинки в сиропі. І мені той сироп виглядає замало густим:girl_sad:
    Чи можна желатину трошки додати при останньому проварюванні перед стерилізацією?
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може, купіть желфікс? Там ніби пектин, а не желатин, то якраз для варення чи конфітюру, щоб довго не варити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @mazepynka коли охолоджене також не гусне?
     
  21. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте що додати до фаршу яловичини, щоб було не таке тверде. Крім хлібобулочних і інших мясних продуктів