А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, маю більше 1кг сиру. Дуже сухого - з морозилки. Що з ним можна зробити? вийняла з морозилки бо дуже вже довго стоїть. Колись в закладках мала тут файний перепис сирничків, але після змін на форумі усі закладки пропали :sad:
     
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Пекла за рецептом Алли Ковальчук з Все Буде Добре

    Вийшов ще ліпший,ніж я собі уявляла.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    хочу спекти шоколадний рулет з книжки Дарії Цвєк. Для тіста нам потрібно: 2ст.ложки борошна, 6 яєць, 150г цукру, 100г. мелених горіхів, 100г. шоколаду. Хтось таке пробував пекти? і яку форму по розміру брати?
     
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, потребую поради. Зробила тісто на пісочне печиво, але не дала розпушувач. :connie_pull-pigtailТо велика біда? Бо в неті є різні рецепти і з ним, і без нього. От поки в холодильнику стоїть, то спитаю. Може хтось щось підкаже;)
     
  6. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А з якого м'яса добре робити фарш? Маю на увазі, яку частину тушки купувати так, щоб і смачно, і трошки економно! І чи добре мені комбайн змеле м'ясо на фарш? Бо м'ясорубки не маю.
     
  7. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, терміново, підскажіть, я зварила квасолю, а завтра з неї хочу готувати, то як її краще до затра тримати у воді чи без (воду злити), чи в холодильнику????????????
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Вод
    воду злити і поставити в холодильник.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я переважно купую в Ашані піджарку або гуляш. Піджарка йде меншими кусочками по ціні приблизно - 74 грн (то я про телятину), а гуляш - більшими - в р-ні 78. Якщо брати цілий кусочок - 94-98 грн. Фарш виходить нормальний. Комбайн змелює добре, але треба пильнувати, щоб фарш не став пастоподібною масою:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Маю багато заморожених ягід. Підкажіть в яку випічку їх краще використати? Рецепт?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    в ашані продають лососеві хребти копчені, і бачу люди їх беруть. що з ними роблять? там їсти нема що ніби...
     
  12. Lonely

    Lonely Мрії збуваються ;)

    http://kamelena.ru/recipe/Super-yagodnyj-pirog/
    мені засмакував такий пиріг :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Хтось має перевірений рецепт рибної зупи? Знаю,що туди має йти тунець,рис та картопля.
     
  14. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Колись їла дуже смачний салат, там був виноград, курка, листя салату, і ще щось, не пам'ятаю, заправлений майонезом. Може хтось має рецепт такого чогось?
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ще горіхи і твердий сир (порізаний або потертий на грубій тертці). Для себе модифікувала - додаю пармезан і заправляю олійкою з грецького горіха або арахісовою. Якщо роблю взимку і нема свіжого винограду даю родзинки або журавлину (або від "смакової жадності" і то і друге:girl_haha:). Найбільше мені смакує з айсбергом, далі в черзі - ромен або бостон. Фрізе і руккола - перебивають смак всього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Там ще точно було яйце, а от горіхів ніби ні, але дякую за відповідь!
     
  17. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, чи вартує купувати сушену морську капусту, щоб робити салат? Яку і де радите брати? Як ви її відмочуєте/варите, бо коли читала інструкцію не все зрозуміла (зараз не пригадую, що було не так)
     
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Прошу перевірений рецептик морквяного пирога, бачу, багато хто пече
     
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    не знаю чи вам ще актуально, але з сухого сиру найкращі сирники виходять) користуюсь цим рецептом
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Хочу приготувати запечені фаршировані шампіньйони. Дівчатка, ви їх перед фаршируванням попередньо відварюєте чи наповнюєте начинкою сирі гриби?
     
  21. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Я наповнюю начинкою сирі гриби, причому готую їх на пательні, бо духовки не маю. Завжди всі хвалять) Печериці дуже швидко готуються, їм багато часу не треба.