А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я панірую, мої люблять коли вони хрустять трішки. А ви спробуйте так і так, по котлетці, подивитесь, як вам засмакує)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    на якій температурі ви запікаєте?
    в мене чомусь дуже причіпаються до бритванки? задовго може печу? теж спочатку накриваю фольгою , але не даю води, на 30 хвилин. Потім без фольги 40 хвилин.
    маю страх перед сирим м'ясом :)
     
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Поділіться будь ласка рецептом птись (еклери), і розкажіть як їх випікати в електричній духовці. Щоб не попадали, ніколи то мені не виходило.
     
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Sonechcko, ох у мене стара газова, без температури, то не на максимум, думаю градусів, 190. Печу 40 хв. Спробуйте водичкою, хоч трішки і знизьте температуру, в мене було таке, що ножем зрізала, як на максимум влупила)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Не бачу...) бо і таке буває, навіть в самих-самих досвідчених господинь.:)
    Ви ж коржі окремо пекли.)
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2017
  7. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Чи можна давати в сметанковий крем сироп з варення(полуничного) чи він розшарується?
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Крем збили зі сметани з цукром? Думаю не варто
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Так, сметана+цукор+загусник. Мабуть, справді не буду ризикувати.
     
  10. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Якщо все ж хочете використати сироп, а коржі типу бісквітних, то можна їх просочити ним перед перекладанням кремом. Торт буде мокрим, я такі люблю, тому спеціально варю сироп з чимось запашним, аби просочити коржі

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Коржі бісквітні.
    то можна використати просто сироп з варення? А потім зразу перемащувати?
     
  12. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Так

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчатка, поділіться перевіреним рецептом кексиків або ж мафінів, щоб можна було додати вишеньки і т. ін.. і щоб діткам смакували))
    [​IMG]
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Моій улюблений рецепт. Получаються пухкі і вологі всередині.
    На 6 кексів:
    2 яйця
    трохи більше півчашки цукру
    100мл олії соняшникової
    трохи більше півчашки кефіру (так як цукру)
    Стакан муки, чи більше ( різна є мука).
    Чайна ложка соди і трошки оцету.
    Має бути тісто як густа сметана.
    Збиваю яйця з цукром, додаю олію, кефір, знов збиваю, просіюю муку, погашую соду оцтом. До смаку можу додати какао, горішки, ягоди...що завгодно. Змащую форми олією, в мене силіконова.
    Розливаю тісто. Випікаю близько 30 хв при 180-200 градусів.

    [​IMG]

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kryhla

    Kryhla Member

    Дівчатка, тикніть мене у рецепт якоїсь випічки на кефірі, точніше на домашньому кислому молоці. Можуть бути пиріжки, пиріг... Так, щоб хоч півлітри того молока використати.
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, порятуйте мене порадою! Хочу приготувати гостям курячі рулети з грибами і цибулею, в паніровці, а-ля *котлети по київськи*
    Ну і щоб не диміти-смітити перед приходом гостей, думаю рулети обсмажити в олії зранку, а перед приходом гостей поставити їх на пів годинки в духовку, доходити
    Тепер мене мучить питання, чи вони не будуть дуже сухі, якщо готувати отак в два етапи? або як дати трошки води на деко, чи не відвалиться /розм"якне паніровка?
    Підкажіть щось з досвіду, будь ласочка:heart: Питання актуальне до завтра
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я не знаю, але ТОЧНО воду у деко не додавала б. Паніровка розквезяється, потім відвалиться і буде бека.
    Там куряче філе, воно у духовці швидко дійде. Може, як в київські шматочок масла всередину додайте, вже сухі не будуть. Я б зробила наперед заготовки, обваляла в сухарях (сухарі-яйце-ще раз сухарі) і так лишила в холодильнику (без обсмажування), потім на деко з олією і в духовку, може перевернути треба буде під час готування. Хвилин з 30, ну 40 достатньо буде, я думаю.
    Але точно не скажу, так собі уявляю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Заливний пиріг.
    У склянці кефіру чи сметани розколотити 1ч.л соди і лишити на 10хв. Потім туди додати 2яйця,1ч.л.солі,приблизно 1-1.5скл борошна(має бути тісто як густа магазинна сметана,сипте потрохи)
    Половину виливаєте у форму,зверху начинку(я люблю сир домашній з яйцем і кропом, мої хлопці надають перевагу:girl_yes: фаршу з болгарським перцем,орегано,можна 1 сиру картоплину потерти),наверх вилити решту тіста.
    Присипати зверху кунжутом чи насінням льону.
    Пекти 45-50хв при 170градусів(з фаршем трішки довше,десь до години)
    Це невеличка порція,у мене кругла форма діаметром 20см.
    То не є якийсь парадовий варіант,але для буденної вечері-в сам раз.Відколи знайшла цей рецептик-печу 2рази на тиждень,експериментую з начинками.Усім подругам нарадила.Сестра давала цукор в тісто і пекла з сиром і вишнями-у захваті.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 12
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    теж так вирішила зробити, дякую за поради:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Моя братова такі котлети ставить в морозильну камеру і коли потрібно смажить

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @arushka, @Arapeta, @wchasluva гооввв-гооввв, прррр. Тут питання ніби стояло "як зробити так, щоб попередньо посмажені катлєти, які засмерділи цілу хату загріти так, щоб вони не пересушилися"
    мене це запитання теж зацікавило. Бо щось трудно уявляю. Якщо гріти в духовці - присушаться, води додати - розкисне і розлізеться. Хіба в мікрохвильовці хвилину загріти (то мій варіант)
    а тут пішло
    сухарі певно втягнуть яйце і набухнуть:girl_in_dreams:
    потім скажете що вийшло
    ну то певно нема змісту морозити, з таким самим успіхом можна обваляти в сухарях і смажити як гості є.
    Я просто ненавиджу смажити і той запах по хаті і себе з запахом смаженого. А ще як гості - взагалі аут.
    Мабуть я би міняла меню . На щось таке - філе, гриби з цибулею і зверху сир - в духовку. Поки гості розсядуться, воно спечеться, запаху смаженини не буде і смажити не тре. Правда трохи простіше виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1