А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я за то, що смажити взагалі не треба. Зробити сиру заготовку, але вже в сухарях (та хай набухнуть, під час запікання знову підсушаться). Як гості в хату, викласти на добре змазане олією деко і в духовку. Без смаження.
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а нашо мазати олією? Може простіше на пергамент? Та олія потім не почне горіти і кадити на цілу духовку?
    Хм, може спробувати попшикати олією зверху , щоб був гарний колір і не пересушувалися сухарики?:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @wchasluva та то зрозуміло. я зацікавилась саме отим процесом несмаження при гостях.
    Але так виходить, що як не крути, варіантів нема. Або бути або страву зіпсути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Саме так я і думаю, що тому б треба олії. Тіпа трохи фрітюр. Без олії сухарі швидше можуть підгоріти. Я так думаю.
    Теж зацікавилась, як купимо духовку треба буде попробувати.
     
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    розказую:girl_curtsey:
    Побоялась, що
    тому зробила на рулети подвійну паніровку мука- яйце, обсмажила до румяної скоринки зранку, і поскладала то все в скляну гусятницю на подушку з моркви-цибулі. За 40 хв до гостей поставила в духовку. Їли- прицьмакували і хвалили:girl_tender:
    До речі, цього разу не давала в гусятницю ніяких вершків\томатів\води, за рахунок цього збереглась дуже апетитна скоринка і рулети виглядали бомбезно.
    (а як я люблю день після гостей:nyam2::nyam2:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    А з яйцeм яким робитe начинку, сирим?)
     
  9. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Так,переминаю домашній сир,додаю туди яйце і зелень, орегано. Можна ще додати твердий сир чи часничок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    прийшла вам дякувати за рецепт:give_rose:
    Треба було сьогодні терміново кудись пристроїти сир, сирники ніхто не хотів, то спекла заливний пиріг за вашим рецептом. Нямка :nyam2::nyam2:Тіста робила подвійну порцію, бо форма велика, 28см, начинка - творог, яйця, зелена цибуля, трохи твердого сиру
    Доцік сказала, що *дуже добрий бисквіт, треба спробувати з солодкою начинкою*, тісто справді трохи нагадує бисквіт
    Думаю, цей пиріг пропишеться у нас надовго, у різних варіаціях, дякую, що поділились:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @arushka ,я вчора вперше спробувала у солодкому варіанті,в тісто дала 2ст.л цукру,а начинка сливи,посипані цукром з корицею.Смакота!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а 170 градусів не замало?
    в мене з тим вічно, чи брати обдув чи ні, боюся щоб не вийшов млинчик. бо якраз би сьогодні так пристроїла дещо)))
     
  13. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Ексмаргаритка, я також дякую за рецепт заливного пирога. Як і Арушка, потрібно було примостити творог. Робила солодкий варіант. Начинка творог з вишнями.
    Мо хто має рецепт домашнього зефіру або граноли?


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Пекла на 170 з обдувом. 40хв

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @HOPIC ,та нормально у мене пропікається. Але дивіться по своїй духовці.
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, маю багато замороженої цвітної капусти. Цього року вона в морозилці набула неприємного запаху якогось, тому й не з'їли за зиму. Хочу зробити з нею кіш, але як Би то її обробити, щоб той запах пропав? Цікаво так.... Морожу її щороку, але таке вперше. Може то від сорту залежить?
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Промити.відварити в воді з лавровим листом..
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. whisper

    whisper Well-Known Member

    І ще трохи молока дати до води. А в кіш дайте щось підкопчене і перебє запах
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата допоможіть порадою, чи можна замість маргарину додати масла у тісто для яблук у перині?
     
  20. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ніколи ні до чого не даю маргарину, тільки масло.В «Яблука в перині» теж завжди тільки масло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. zetta

    zetta Well-Known Member

    скільки роблю лазанью завжди хвилююсь чи ті листи добре дійдуть і будуть мякі. і майже завжди знайдеться пару сухих по краях. розкажіть після того як зібрали , чим заливаєте , як закриваєте ? чи може якісь інші маніпуляціі щоб тісто було мяке.