А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Rona, купатися, як Нефертіті :girl_wink:
    А якщо серйозно, то я би частину спарила, а решту поставила киснути. Спочатку вершки можна зібрати, потім сметанку, далі собі трохи кислого надчерпнути, а з решти зварити сир. Можна стовкти масло, але то реально так тяжко, хіба в комбайні тлумити. Лише з тої частини молока, яка піде на масло, не збирати вершки. Можна купити бактерії і наварити йогуртів або різних сирів.
    Бешамель зваріть. До пасти або до лазанії, до підсмажених грибів, або кончільоні з сиром чи фаршем, хлопці з"їдять з баняком.:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Ронику, повністю погоджуюсь з Ольою, тільки так і працюю з молоком. Вершки, сметана, сир, йогурт. З вершків смачне морозиво можна зробити, якраз сезон полуниць почався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор


    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2017 ---
    в мене то чорничне семіфредо відразу в уяві намалювалося:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дівчата, а як ви отримуєте вершки з домашнього молока і чим вони відрізняються від сметани?
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Як в нас в бабці було: ото, що "підійшло" на вечір з ранішнього молока, або на ранок з вечірнього
    і таке солодкувате - вершки. Зібрали і в холодильник або до бульби, зажарки, зупки.
    А те, що вже на наступний день - трохи кисліше і густіше - сметана. Після того, як зібрали вершки, баба ще банки трохи струшувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на наступний день в нас вже кисле молоко ;)
    В нас вдома така технологія - привезли молоко ранком, поставили в банці в холодильник, на вечір зібрали те що підійшло (як правило з трьох літрів 0,5 л тої сметанки\вершків), вершки в холодильник, а молоко розливаємо в літрові банки, 2 ховаєм в холодильник (на потім), а одну в тепле місце і маєм кисле молоко. Якось не замічала щоб там ще щось підходило :sad: За вершки можу помилятись (то мама тим керує), на другий день ми їх також ставимо в тепле місце, і коли вони загустають, то стає файна сметанка.
    Якщо назбирується багатої тої сметанки, то мама часом масло з неї робить.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    все залежить від жирності молока
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Можна частину пeрeкипячeного у контeйнeри і заморозити)

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Ми із Закарпаття трохи привезли тиждень тому, люди попри свої домівки на дорозі продають, і на ринку в Тернополі теж вже є, пишуть "солодка закарпатська")Я до цього року ніколи нічого раннього не купувала, бо страх боюсь хімії, а побувала в Закарпатті на початку травня, то гуляючи попід хати, зазирала на грядки, то полуниця вже цвіла повним ходом, а ті, що пвд плівкою-то вже. Зараз там все у парниках , я ще стільки не бачила))

    Ага, то правда за те чорничне семіфредо, хочу спробувати вже полуничне))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Справа в тім, що окрім молока передали 2 л сметани сепараторної і 5 кг сиру :connie_pull-pigtail прийдеться вмикати режим Ніфертіті:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Перекип'ятіть і заморозьте частину. Воно ще багато в члому згодиться. А сиру багато не буває )).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Молоко і сир можна заморозити порційно і витягати по мірі потреби.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ми молоко і сир завжди морозимо, чудовий вихід із ситуації!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Навчіть мене як смачно приготувати телятину (щось таке, як вирізка) як основну страву на святковий обід, бо мені щось нічого не приходить в голову...

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    конкретно телячу вирізку чи то таки буде яловича? Який кусок Ви маєте ?Теляча - ще дуже волокниста і її варто довго відварювати, щоб була м"якенька, а не "гумові шнурки". Якщо дійсно телятина - я би відварила, порізала на куски і протушкувала з морквою і чорносливом. А яловичу вже можна запікати в різних варіантах.
    Варіантів є безліч. Залежно від того, який кавалок корови є в наявності:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Теляче м'ясо, не зовсім молочне, але ще не яловиче. І то не зовсім вирізка, а такий подовгастий шматок напевне з шинки(не знаю як пояснити правильно) Так виглядає, що якісь медальйони можна з нього нарізати

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    таке? Вирізка?
    [​IMG] [​IMG]
     
  19. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ще раз добре подивилася..не таке, схоже це просто шматок задньої шинки.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна розрізати таким способом, добре промаринувати, завернути з чорносливом (телятина найкраще смакує) або журавлиною і запекти. Буде смачно і гарно. І просто.
     
    • Подобається Подобається x 5
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Підкажіть, будь-ласка, що можна приготувати з маслянки? Зараз почали з чоловіком запасатися маслом (купуємо сметану і перебиваємо, а маслянка лишається). Вже дві банки 0,5 л маю.