А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    До дріжджового тіста даю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, я за порадою. Зараз двічі на тиждень купую домашню сметану і перебиваю на сметану. Раз довше, раз швидше. А сьогодні вже почала маслянка відділятись, а потім знову на сметану те перетворилось. І б'ю-б'ю, а нічого не відділяється, чудова пухнаста))) сметана на крем. В чому причина? Щось туди додали? І як то все-таки масло отримати? Бо стільки крему сметанкового мені не треба).
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Може Ви завжди брали сепараторну, а тут взяли гарну збирану, що добре збилась?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та справа якраз у тому, що до того брала і сепараторну, і збирану. І на швидкість отого процесу відділення маслянки то зовсім не впливало: деколи швидше збивалась сепараторна, деколи збирала. Але цього разу мені так і не вдалось це відділити. 100 грн коту під хвіст(. Що тепер з тою "сметаною" робити? Просто їсти не вийде - ніхто у нас не любить такої жирної. Може щось спекти? Підкажіть щось!
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Бісквіт з сметанковим кремчиком і полуницею :) Я його обожнюю. Якщо забагато, то один тортик мамі віддати))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В нас масло робить мама і теж кілька разів було так як у Вас. Мама лишала то діло в теплі на якийсь час, бо думала, що вже нічого з того не буде, а потім пробувала і вже їй збивалося. Але наскільки я знаю вона то робить не міксером, а в закритому бутлику (по принципу шейкера)

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Altera

    Altera зачарована птуха

    мені одна господиня порадила додати до вершків (сметани) трохи теплого молока, а тоді збивати (у слоїку)
    Ще не пробувала, але збираюся ..бо то просто біда з тим купованим "маслом" :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    купила куряче філе - один шматок чомусь жовтого кольору....
    чи можна його споживати?
    чому така різниця в кольорі - порадьте, будь ласка
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, хто вміє готувати спаржу? Поділіться рецептом, бо перший раз в мене вийшло якась дивна страва, не хочу знову зіпсувати
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я збивала довго-довго. правда в комбайні. не ідеал, тобто кулька не вийшла, таке м"яке масло, але в моєї господині корова недавно по телятку, то я не переймаюся. хочу за червень наробити хоч трохи масла, бо то годі з тим магазинним.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Йолки. Ну коли в Тернополі буде вона (ридаю))
    Секрет у приготуванні:2/3 стебла впевнено і без жалю відрізати. З тих потовщених і огрубілих стебел можна зварити овочевий бульйон (їх потім виловити), можна викинути.
    Спаржу на 2-3 хв. в підсолений окріп (проварити) і досить. З пармезаном нямка.
    І з гастрономічного гедонізму: все так само, на пательню шматки прошутто, без ніц, туди спаржу на секунди (щоб пропахла), а потім взяти добрий хлібчик, та підсушити...а на нього пластерко брі...та підперчити...а зверху букет із спаржі, зв'язаний прошутто...
    Закрити очі і насолоджуватись)
    Увага! Небезпечно! Можна не спам'ятатись і з'їсти все)
    Прошутто гарно намотується на будь-що як у в'яленому, так і в підсмаженому вигляді)
    В мене без спаржі, намотала черемшу, фото-щоб була зрозуміла сама ідея) IMG_20170326_090047_506.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    пішла ще дальше, відварила 3 хв, замотала кожну спаржину)) в прошутто, а доціка відправила за пармезаном, потім то все поставлю на пару секунд під гриль
    Величезне дякую за ідею!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @arushka , будете мати час-відзвітуйтесь, як воно смачно було)Я дуже надіюсь, що Вам сподобається)
     
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Vinnytska, виглядає набагато апетитніше, ніж моя перша спроба , хоч я і не вмію робити такі гарнючі фото, як ви. Чекаємо чоловіка з винцем не при середі буде сказано, запармезаню і під гриль.

    111.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 3
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @arushka, після того, як витягнули спаржу з окропу, обов"язково відразу треба покласти її в холодну воду на хвилинку, щоб зберегти колір.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    нєа:)))

    дякую, це я прочитала в неті ще за першої спроби, але тоді навіть холодна вода не врятувала смак)))

    @Vinnytska, дякую ще раз за ідею, спаржу змолотили за лічені хвилини, було дууже смачно. Доцік порадила дати сир вже на останніх секундах в духовці, і це було геніально - спочатку прошутто загрилювалось, а сир вкінці дав акцент. До речі, вичитала, що спаржа любить лимон, у мене не було, то перед запіканням скропила бальзамічним оцтом - смачно, рекомендую!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    переварили чи був якийсь супер премудрий рецепт?
     
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    не почистила шкірку в нижній частині, варила, як холодець, а до комплекту зробила якийсь гидкий соус - я до всього підходжу комплексно:girl_crazy:
    Цього разу чоловік сказав, що це була ресторанна страва:nyam2:
     
    • Смішно Смішно x 1
  21. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, а поділіться рецептами незвичних страв, або того, що справило на вас сильне враження, і не готується щоденно. Ми тут марафонимо, і бачу, багато дівчат мають в планах спробувати нові страви, був би корисний чийсь досвід
     
    • Подобається Подобається x 1