А навчіть мене... або таємниці файної господині

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Рецепт такий
    Масла багато, бо коли тісто трохи постояло, то воно аж виділялося з нього...
    Мучилася півдня... в кінечному етапі зробила звичайне печиво. Просто мені цей девайс подарували на день народження вже давно, і я ще тоді пробувала зробити і в мене також не вийшло... Хочу навчитися їх робити!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині


    В принципі на таке печиво має іти багато масла. Може ви просто погано його вимісили? У мене також таке було на початку.
    А ще можна поставити тісто в холодильник на 20 хвилин аби воно вхопилось. А тоді я ставлю шприц вертикально і лише раз натискажу на «курок» і відпускаю. Пістолет сам гарно видає достатню кількість тіста на тістечка.

    Як буде можливість то сфоткаю як в мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Прочитала що дехто робить запіканки з макарон.. Може хтось навчить мене як це робиться? А ще краще взагалі поділіться які запіканочки практикуєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    От це саме і мене цікавить дуже. Буду вдячна за рецептики
     
  5. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я роблю різні запіканки. Почну з того що найкраще вони в мене виходять в посуді з термостійкого скла. Добре тримають форму, і печуться. Я навіть не знаю з чим, то пов"язано:)

    Запіканку з макарону, я роблю так(в основному на другий день як варила бульйон зі залишків), дрібненький макарон перемішую з меленим курячим м"ясом, з тертим твердим сиром, і яйцями, ну звісно сіль, перець, зелень. Печу хвилин 15 в духовці, на середньому вогні.

    Але найбільше люблю запіканку з рису і яблук.
    Роблю її так. Відварений рис(за принципом як варять макарон) змішую з маслом і яйцями. І складаю шарами
    Рис
    цукор
    кориця
    яблука
    цукор
    рис
    Таку запіканку спочаитку печу на маленькому вогні хвилин 30, а потім на більшому ще 10.
    Точніше теплових режимів не скажу, бо в мене стара совдепівська плитка, ще без термометра:), але в хорошому стані.
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Дівчата, поділіться перевіреним рецептом звичайнісінького пісочного печива. Малий дуже любить таке хрумати, а я буду спокійнішою, якщо спечу його сама, аніж куплю в магазині. Таке крихке смачненьке пісочне печиво :)
    всім дякі!
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Запіканки то палочка виручалочка, любі залишки продуктів + соус( молоко(вершки, сметана)+ яйця+тертий сир).
    1.Варіант
    Варена курятина, варена картопля, варена морква, все кубіками + тушена цибулька, сіль, перець. вимішуємо з соусом посипаємо зверху тертим сиром і в духовку запектися і гарного кольору. Соусу не має бути багато, так щоб все добре трималося купки.
    2. Варіант
    Катоплю варену порізати на кружальця на нього фарш обжарений з цибулькою і зверху сир. То сама основа відповідно до того що маєте в холодильнику можна на фарш викласти перець болгарський, помідори, печериці і.т.п кожен шар присипайте сиром(бо буде розсипатися) до фаршу можна додати томату і приправ-травичок. Замість картоплі я беру спагетті, пюре картопляне.
    3. Макарони(вушка, спіральки) відварені, цвітна капуста(поділена на суцвіттяі відварена) любе мяско(шинка, варене, ковбаски) на кубіки, тушена цибулька + соус в форму запікатися.
    4.Макарони(рис)відварені + риба+соус, все слоями зверху сир і запікатися.(добре додати, горошок зелений заморожений, кукурудзу мариновану, перець болгарсткий)
    Можна робити чисто овочеві, всі овочі слоями пересипати сиром і соусом залити, можна овочево- мясні, рибні з соусом.
    Здаю вам хлібне місце,ідеї для запіканок я беру тут - http://www.millionmenu.ru/rus/recipes/collection/tdish73/?curPos=0
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 8
  8. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Хто знає новенькі рецепти салатиків
     
  9. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я недавно робила з нету Гранатовий браслет і Смертельний номер.
    Перший по смаку мені дуже сподобався, а другий - по вигляду :)
    А в гілці Фотопереписи я дава рецепт класної салатки з салери.

    Дівчата, а як правильно, швидко і без прикладання надзусиль зробити масло?
    Ви напевно бачили ціну на масло зараз? Я дешевше 9,50 грн ніде не знайшла.
    А в мене є сметана сепараторна, я її не люблю, хочу спробувати зробити масло. Моя баба колись робила масло в такій "ступі" (не знаю, як воно правильно називається).
    А з сучасною технікою якось можна той процес удосконалити?

    Маю рецепт запіканки з макаронів і кабачків-цукіні (знайшла в інеті і вдало опробувала)
    -350 г макаронних виробів (я беру або ріжки, або бантікі)
    -1 кабачок-цукіні
    -2 помідори
    -2 зубки часнику
    -300г сиру домашнього
    -300г сметани
    -300г молока
    -4 яйця
    -125г твердого сиру
    -сіль, перець

    Макарони відварити у великій кількості кипячій підсоленій воді до готовності, відкинути на друшляг, облити холодною водою і дати воді повністю зтекти.
    Помідори і кабачки помити, обсушити і нарізати кружельцями товщиною 5 мм. Часник почистити і дрібно порубати. Домашній сир (я брала Творожок від Президент) розімяти, добре перемішати зі сметаною, молоком і яйцями, посолити і поперчити (я ще дала трохи приправки до макаронів Каміс). Потім додати подріблений часник.
    Духовку нагріти до 200 градусів. Макарони, кабачок і помідори перемішати і виложити в змазану жиром форму для випікання. Залити сирно-молочно-яєчною сумішшю, посипати тертим сиром і поставити в духовку на 45 хв. При подачі можна прикрасити листями базиліку (я за 5 хв до завершення випікання посипала сушеним базиліком).
    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Моя мама переливає сметану в більшу по обєму скляну банку закриває кришкою і калатає руками,взявши за дно і кришку,потребує трохи часу і зусиль (залежить від сметани),але масло завжди виходило:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    В мене свекор аналогічно робить.. (в нього сили і терпіння більше.. то треба десь хвилин 40 калатати) Тільки потім мама зливає маслянку, викидає масло в миску, наливає води і розминає ложкою - промиває.. Зливає воду .. і так два-три рази... а тоді формує масло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    1б. майонезу
    1п. маргарину
    1скл. цукру
    1ч.л. соди погашеної оцтом
    місити щоб від рук відставало
    робити кульки, і вилочкою робити решітку, таку як на телефоні:)
    потім обкачувати в цукро-пудрі і какао
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Mira_SHко, а чому всюди( і "Стрісі" і в печиві) використовуєте соду, а не порошок до печива?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Бо рецепти настільки старі, що видно тоді ще не було нормального порошку. Я даю що маю в хаті:). А коли рецепт з зошита переписувала, на ніц забула, що є кращий еквівалент, який сама використовує:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    А з чого роблять отой порошок для пeчива? Я думала, що даючи соду, роблю випiчку 'натуральною' так би мовити, бeз 'хiмii'.
     
  16. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    порошок для печива. склад: Сода, лимонна кислота, борошно або крохмаль. пропорції 2:1:3. Сама роблю і печу так ось уже років 10. краще, ніж просто гашена сода.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    1б. майонезу - це скільки мл?
     
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Пачка, я думаю.:) Колишні баночки були по 250 гр.
    До речі, в мене такий рецепт ще теж із "тих часів" записаний:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Ага, саме 250 грам. Тепер, то пачечка:), певно і не знайдеш тепер майонез, в тих баночках.

    Ностальгія згадала як мама робила олів"є, а я хотіла його їсти виключно з баночка, хоч досить велика вже була, але чомусь так дуже любила, він мені навіть смачніший був:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Вибачайте за запитання, але я така вже 'господиня' :)
    а лим.кислоту ви купуєте таку в пакетиках? , вона вся однакова? Бо дехто знаю нею посуд вимиває.
     
Статус теми:
Закрита.