А навчіть мене... або таємниці файної господині

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Так, то все однакова лимонна кислота, натурпродукт універсальний. Я з нею і печу, і варення варю, і чайник чищу, і пральку від накипу періодично промиваю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    а я посуд вимиваю содою, особливо чашки від заварки :)

    О, згадала. говорили тут про перевірку сметани на домішки. Значить говорили, що крохмаль виявляється йодом. Так ось, якщо крохмаль модифікований - то йод його не візьме, реакція буде нульова.

    Самий простий рецепт перевірки сметани ложку на склянку теплої (може гарячішої) води. Має просто розчинитись, а не плавати пластівцями. Іноді як магазинну до борщу даєш, то таке прям жабуриння плаває :sad: а домашня розчиняється гарненько :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    можна детальніше про чистку пралки...чула що чистять кислотою,але сама не пробувала...СТРАШНО:)
     
  4. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Давно чищу, майстер з реммайстерні сам порадив. А обговорення щоб не оффтопити:shy: можна ось тут почитати
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=38197&page=6
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я знайшла нормальну магазинну сметану. Порадив знайомий, який був у них на заводі. Каже, що хімії не дають. Нова марка (може згодом почнуть), продають і молоко у скляних (!) банках, і фету несолену (так як має бути) і йогурти, і масло. Я пробувала тільки молоко, сметану і фету.
    До речі, казав, що буде дефіцит масла. Пішла в Арсен - не знайшла жодної пачки. Все спред. Камо градеши?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Може і правда про масло. Бо останній раз мені продавчиня продала як в совіцькі часи, з-під прилавка, говорила, що тримає для своїх. Я думала, вона просто мало привезла його...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Яка марка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    насло (не спрет) на днях чоловік купив в арсені. забула як назив (Рудь здається). пачка 9,52 грн.
    ціни просто дуріють....
     
  9. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Milklife Біла лінія Білоцерківський молочний комбінат.
    З упаковки від сметани: еталонні молочні продукти відповідають міжнародним стандартам якосьі та безпеки (напевно хочуть продукцію експортувати). Якість та безпека молочної продукції забезпечується завдяки: - використанню високоякісного добірного молока від зразкових фермерських господарств; -застосуванню високотехнологічного обладнання та інноваційних технологій виробництва.
    Еталонні молочні продукти Milklife виробляються на новітньому обладнанні новозбудованого Білоцерківського молочного комбінату.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я вже дешевше нігде не бачила, хіба шукати по магазинчиках залишки по старих цінах. Навіть в Метро було по 9,50 грн.
    Сьогодні-завтра поїду на гуртівню за маслом (Анута, до речі недалеко від тебе можу тобі солод підкинути).
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    я тільки ЗА :)
    мій телефон маєш? здається так :) ми якраз в батьків на Батальній (там де ти була)
     
  12. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    а в мене подруга Драгомир хвалить, каже шо молоко закуповують на Волині...(її тато голова правління), її я вірю, хоча молоко покишо не знайшла... Просто нове обладнання закупили, зараз козкруткою того займаються, може покишо не халтурять...
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    а я наразі купую масло Вершкова Долина.....з поміж інших смачніше
     
  14. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Господиньки, ану порадьте мені таке: вичитала в книжці з переписами (друковане видання, тому соррі без лінків) коли до тіста для віденського штрудля додати 1,5 ч.л. оцту або лимонної кислоти, то тісто стає еластичнішим і краще тягнеться.
    Що скажете? Хтось таке пробував?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    отя не памятаю на память свій перепис. але здається там такого нема. а тянучіть залежить від вітримки в холоді і кидати об стіл його добре треба. то як на мене.

    але завтра напишу, як гляну перепис.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Я пробувала, і навіть в рецепті таке маю. Але я таке тісто зробила ОДИН раз, більше мене не хватило, зараз роблю лінивий варіант, беру пласт слойоного тіста. розкачую найтонше, смарую маслом, начинку яблуко, грушка, ізюм, (якщо є ананаси, персики) все кубіками, і загортаю рулет.\
    Виходить смачно і сердито:tanksmile:, бо бабратися з витяжним тістом то не для мене, вірніше не для моєї Соні, вона не дасть просто мені побавитися з ним.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    ДАНО а можна в деталях,я яраз маю тісто в морозилці,а чекаю гостей завтра,може зробила б такий рулет
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    Та просто... берете тісто і розморожуєте як пише на пакеті, напевне найкраще покласти його в холодильник. Тоді витягуєте з холодильника, але перед тим приготуйте собі начинку, наприклад, яблука покрайте на кубики, додайте ложку-дві цукру, жменю родзинок, в залежності від кількості яблук і трохи меленої білої булки. Краще щоб сухарі були як омога з білішої булки.
    І розтопіть собі грам з 100 масла, якщо залишиться то не страшно.

    Отже берете тісто з холодильника, витягаєте один пласт, розкладаєте його на дошку і ретельно смаруєте розтопленим маслом. У мене для цього є спеціальна щітка-пензлик. Так ось... посмарували один лист тіста і кладете на нього зверху другий... і так три пласти, що найменше. Далі кладете начинку і закручуєте в рулет, загортаючи краї... Зверху посмарувати яйцем, або просто розтопленим маслом.
    В духовку на невеликий вогонь хвилин на 20-25. Побачите аби не пригорів. І все. Потім гарно посипите все цукровою пудрою і подавайте з кулькою ванільного морозива.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    дякую,все зрозуміло,крім булки,а для чого воно?
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині

    щоб сік який буде виділятись з яблук не розмочив тіста і не зробився закалець, тобто сік перетече на бритванку і припалить тісто знизу...
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.