А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Сестра замовляла на Південному спальню з білого бамбука, дуже задоволена і вже кілька років гарно служить, надіюсь що прослужить ще довго-довго.
     
  2. Відповідь: А що в спальні?

    Дівчата, чи є у кого ліжко від Естелла(львівська фірма) Селена чи Селена Аурі з підйомним механізмом. Бо нам з чоловіком сподобалось , а от вживу не бачили. І як воно служить?
     
  3. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    нема на сайты ні цін, ні опису, ні розмірів
     
  4. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: А що в спальні?

    я комод замовляла в саму останню чергу... коли вже всі меблі стояли...
     
  5. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ми замовили все одним набором. та й доставка не зі Львова, такщо то трохи затратно потім щось докуповувати.
     
  6. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: А що в спальні?

    можна і все разом замовляти, але якщо в людини спальня нестандартна, то можна і частинами... тим більше, що так як замовлення виконуються довго, то і в процесі можна дозамовити...
     
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    в нас трошки особливий варіант
    замовлення вже до Миколая має бути;)
     
  8. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Вважаю, що для наших стандартних квартир приліжкові тумбочки-невиправдана розкіш. В мене спальня без тумбочок, є де поставити біля ліжка і книжку, і горня, і де причепуритися, і де чоловікові за компом попрацювати. І на голову не "тисне". Виконували за моім проектом. Трохи " булькали". Ну але на нестандарт завжди булькають. Зато мені не набридне до пенсіі
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    а то мус в спальні ставити?

    ---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    тоді де ви все це ставите?на підлогу? бо щось не зрозуміла((((
     
  10. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Можу Вам фотки скинути на мейл. Комп мусіли розмістити в спальні, бо кімнат три, а вітальню псувати не хотілось. А чоловік програміст.
    Зліва-направо: кутовий уомп.стіл, ліжко з підйомником(як десь вище хтось фотки виставляв), тоді туалетний столик-комодик і дзеркало над ним.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Будь ласка, вишліть і мені, якраз збираємося замовляти столик кутовий під два монітора для чоловіка, хотіли світлого кольору, щоб був майже непомітний, з кімнатами така ж ситуація. В неті багато цікавих ідей, так гарно під макбуки зараз роблять різні модернові стільці-столики-лампи, очі розбігаються, і у нас таких не бачила, тільки хіба під замовлення робити (о, тоді ще, будь ласка, скажіть, хто вам робив в мейлі).

    І в нас, до речі, також тумбочок немає, лише столик ікеа пересувний для сніданків "в ліжко", і білі лампи-конуси.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ви тут виставте..мо кому ідею цікаву підкинете
    нуі не у всіх чоловіки-програмісти..нам комп"ютера в спальні абсолютно не треба..маю ноут-на коліна і свої справи роблю...а приліжкові тумби нам дуже і дуже доречні..навіть,якщо наша спальня має10кв.м.
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    та то не розкіш а елеменатрна зручність, бо в тих тумбочках лежать ті речі, які людині потрібні як тільки людина просинається, і по них бігати в сусідні кімнати трошки не дуже.
    тоді вашими ж словами вам не хотілось "псути" вітальню, то ви вирішили "зіпсути" спальню ))
    Просто спальня це те місце де люди відпочивають від всього, і від роботи також. Вам особисто гудящій комп не заважає?

    ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ----------

    вот та сама ситуація. При чому мене часом навіть той ноут в спальні нервує, бо я там хочу спати а не чути клацання кнопочок.
     
  14. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ну коли я йду спат, то ніякий блок вже не гуде:girl_smile:
    Стосовно псування спальні, то в мене взагалі була думка якоюсь умовною шторою той " кабінет" відгородити, але в процесі обживання зрозуміли, що то нам не тре.
    Одним словом, пофоткаю і виставлю для всіх (тільки тре ще навчитися ті фотки сюди вставляти :girl_sad:)
    То буде, певно, не раніше понеділка
     
  15. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    замовляли в спальну шафу-купе спеціально, щоб в ній вмістилося побільше всього.
    тепер прислали нам проект шафи і зовсім мене не вражає місткість
    [​IMG]
    думаю, не треба закритих шуфляд, оскільки є комод, а краще більше відкритих полок
    може ту нішу "для порохотягу" не закривати зверху поличкою, щоб там ще вмістилась дошка для прасування
    що ще порадите???
    дуже приблизний вигляд спальні ось такий
    [​IMG]
    які будуть зауваження?
    маю небагато часу, бо мушу здавати замовлення в роботу
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А що в спальні?

    мені хіба ті відкриті півкруглі полиці всюди муляють))))
    маєте в них потребу?
    краще на ту ширину зробити більший відсік шафи
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Полиці геть)))
    В одному відсіку повішати штангу для речей на плечиках, а знизу дати 3 шуфляди.
    В іншому зробити звичайні полиці.
    А порохотяг точно має бути там? може є кладовочка яка? то саме дошка...
     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Я як і дівчата, проти відкритих полиць, ніякої функціональної цінності вони не несуть, тільки займають місце і збирають пил.
     
  19. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    я їх теж не дуже люблю
    але кімната вузька, відповідно впритик до шафи будуть відкриватися двері
    заходиш в кімнату і відразу глуха стіна купе, то ж негарно чи що скажете?
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ну а чим ті полиці покращать вигляд?
    А ще - там вічний бардак.
    А і ще. А то мусить все бути в такому темному кольОрі? Може щось світліше?