А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    я мала на увазі ось це ;)
    ну, але раз
    тоді варіант світліших меблів справді відпадає
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    дякую усім за поради!
    остаточний проект спальні такий:
    [​IMG]
    прислухалась я до поради, щоб не робити зовнішніх полиць. щодо фасаду бічної стінки, то буде без дзеркала. бо таким, як фасад шафи, він бути не може. а просто "посаджене на клей" дзеркало мені не подобається.
    внутрішня частина шафи ось така:
    [​IMG]
    позабирали шуфлядки, зробили полички на одяг/взуття. полку, що обмежувала простір в лівій частині, теж забрали.
     
  3. Amanda

    Amanda New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Бачила такі ліжка в Трьох Слонах.
     
  4. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    У нас таке. Брали 2 місяці тому.
    В принципі я ним дуже задовола, єдине треба щоб майстри добре зібрали, бо наші, виявилось, вперше збирали таке.
    Брала з клейоного щита. Хоч вище хтось не надто добре відгукувався про такий варіант, але мені подобається. З масиву було б дорожче, а з МДФ чи ДСП точно не хотіла.
     
  5. rose

    rose Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Дівчата, в кого які матраци в ліжку, на що слід звернути увагу перед покупкою, бо тільки вивчаю питання.
     
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Є інша тема про матраци - http://posydenky.com/showthread.php?t=61005
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Просили мене дівчатка написати потім відгук...от нарешті дойшла сюди.
    Отже замовляли ми серію меблів HEMNES-ліжко, приліжкові тумби-табуретки, два комоди. І з іншої серіі я взяла дзеркало, ну дуже мені хотілось саме такого. Матрац на ліжко взяли VOX( в них доречі зараз -30% на люкс-серію матраців "сьоме небо")
    В загальному задоволені- гарнітур цілком пристойної якості, дуже легко все можна скласти самому( лего для дорослих))
    Єдине чим розчарована- два невеличких брака-задирка на ліжку і тріщинка на одному з комодів. І тут нажаль,вже нічого не влдієш- купуєш по суті кота в мішку.
    Пару фото
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: А що в спальні?

    Хтось має ліжко з гевеї? Так мені одне запало в душу і відгуки в неті про це дерево позитивні, але вагаюсь. Цінова категорія - між буком і дубом.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2014
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Де можна купити чи замовити велике ліжко 3-4ох спальне тобто 2-2.5м шириною? бо всюди я бачила 2ох спальні, а ми спимо всі разом, тому 1.6м шириною нам замало.
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: А що в спальні?

    Вчора нам вже привезли. Краса така:girl_dance:
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Seshat, а можна фото з нету чи посилання на нього? Яка ціна?
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?


    Всюди, де роблять меблі на замовлення. Маємо 2х2,2. Про 2,5 не скажу чи роблять. Фірма Сокме, здається. Тільки от після 7 років користування матрац просів, треба змінити. А так, то супер, ще й під матрацом купу всього зберігаю.
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: А що в спальні?

    В нас таке з масиву. Ціна 4578грн. Купували в ЦУМі на останньому поверсі. Там купували і матрас, наматрасник, то дали знижку.
    [​IMG]
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Скажіть свою думку.
    Зараз займаємося ремонтами всіх приміщень, ще багато недороблено, 2 поверх буде мабуть на весну. Поки тимчасово на 1 де потім буде зал, ми спимо. В хаті маємо 1 диван з квартири ще.
    Чи варто зараз купити найдешевшу спальню з ДСП. Ціни бачу від 2500 і вище є.
    Просто бракує конкретно меблів. За місяць буде малятко, потрібно десь складати речі, ну і спати б трохи комфортніше ніж на дивані.
    За 1-2 роки би поміняли.
    Хтось має такі недорогі меблі? Що можете сказати\порадити?
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: А що в спальні?

    вже не раз перевірила , що "немає нічого більш постійного, ніж щось тимчасове".
    Для спальні все одно потрібно окремо купувати матрац, який в ту ціну не входить. Купіть добрий і
    покладіть на ламелі (ціна від 500 грн). Краще вкласти кошти в дитячу ніж в дешеві меблі, які потім будуть постійно муляти нерви.
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ми маємо..дешева спальня..ДСП....купували в Ембавуд на Луганській....користуємось більше 2 років...поки не скрипить/не розвалилось..пристойна якість
     
  17. loginka

    loginka Member

    Відповідь: А що в спальні?

    в ембавуд також дивилися, але там в комплекті, на жаль, не було туалетки.

    в панській оселі є меблі з туалеткою, тумбами,ліжком, комодом - але вони покриті білим глянцем.

    Оце думаю, чи нормально на ліжку з глянцевим бильцем спати чи ні? І як такі меблі у спальні в догляді - мо, хтось знає?
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А де є покривала на ліжка за хорошими цінами?
    Бачила в Марку за 700 з лишнім двостороннє досить непогане, мені би підійшло. Це нормальна ціна?
     
  19. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Колись бачила непогані, на мій смак, в магазині БРВ на Луганській, там є відділ декору зразу при вході. Правда, які там зараз ціни я не знаю. Ще до "доларової кризи" в них були різні акції. Ще є в Епіцентрі.

    ---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

    Можу "рекомендувати" таке ліжко з БРВ:
    http://www.brw-kiev.com.ua/sites/brw/upload/images_colection/Doors/doors_05_big.jpg
    Спимо на ньому вже п"ятий рік, до самого ліжка претензій немає ніяких. Але вклад (ламелі) брати не від того ліжка, бо то в них якісь не ламелі, а просто дерев"яшки, набиті на каркас (чи то нам такі попалися), які швидко поламалися. Ми їх поміняли на інші, і зараз ліжко нам і далі служить. :girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2014
  20. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Що порадите- стілець чи такий пуфік-лавочку для туалетного столика в спальню?