А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дитяче в нас соснове, але не з Юску/Ікеї. Добротне, немаю зовсім нарікань. Чоловік каже, що багато залежить від кріплень(якось вони по-різному можуть бути і тому ліжка потім виламуються, чи риплять).
    пи.си. нюанс- мій гаврик не стрибучий)).
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та чого прям не треба. Вони не є погані. Але ти добре вивчи те питання, бо там і сосни то може бути хіба ламелі))) осьо наше дитяче ліжко, яке має десь там сосну, а по факту дивись на ніжку (якраз вчора хтось постарався)

    20190131_104422.jpg

    Бачиш там сосну? Бо я ні)) тому біле краще не брати. Кріплення в них добрі, нічого не розхиталося. В нас, до речі, теж саморобне букове зі щита, але воно умовно саморобне, бо чоловік має всі потрібні інструменти, тому фактично від фабричного його не відрізниш. А кріплення він поставив такі, що певно стіну би витримали)) мамі взяли з того ж щита дуже схоже ліжко від Клена, то чоловіковий варіант міцніше виглядає.
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee але ж воно має бути вказано виробником, що там сосна ,а що не.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не так я , як чоловік бурчав збоку)). Але, то не зле,він в тому розуміється і за ге* гроші не заплатить.
    Якщо говорити за таке, як у Вас(підйомне), то я б також навряд чи відважилась онлайн. Хоча, наш знайомий майстер, нам радив таке і навіть говорив, які то мають бути добрі ті механізми, він робив колись ліжка такі.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Там саме в тій моделі був натуральний і білий колір. Натуральне має ніжки з сосни. То моя вина, що я не вивчила ті нюанси, але суть в тому, що опис був не уточнений (ніжки з цього, боковинки з цього), а загальний, типу "матеріали: масив сосни і двп під плівкою". Ну чесно мені не прийшло в голову, що вони ніжки з двп роблять. Я замовляла через нет. Тим не менше, як на паперове ліжко, воно зовсім непогано служить. Там в сусідній темі Марія показала теж біле з іншої серії, то я попереджаю, що з білими є такі нюанси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ми з дітьми зараз спимо на ліжку з ДСП і матраці з каркасом, купувалос десь 10років тому все найдешевше, бо тоді не планувала тут жити. Останні 2 роки діти скачуть по ньому як коні і я все одно не можу нічого поганого про нього написати, не скрипить, не їздить, не хитається, в одному місці знаю, що пружинка вискочила, але спати не заважає.
    В темі про меблі хтось з форумлянок порадив фірму Сокира, замовила вже собі ліжко дерев'яне, з ясеня, ціни дуже приємні, подивимось як буде служити. Але в нас тепер буде дитяча кімната, то надіюсь вже так стрибати по ліжку не будуть
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 4
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я писала, що в нас з меблевого щита соснового. Не знаю, чи то міцніше чи що за рахунок , але хотілося б просто ширше
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2019 ---
    Нє, це категорично має бути натуральний колір. Дітям брали букове двоповерхове. А собі - не знаю, бо чоловік каже, що то може економлення боком вилізти, ліжко має бути на віки

    Мені просто сподобалося то ліжко венеція люкс від естелли(чи воно є в марку, щоб глянути, хтось знає?) ну і якщо брати ше з тими частими ламелями, то он зараз в юску акція на ліжка, то рівно в 2 рази дорожче. Ну що 5,5тис а що 11. Я от сиджу і думаю - чи то я економщиця чи то я практична, чи потім то ліжко прийдеться возити всюди за собою чи нє, щоб отак заморочуватися ним. Зачєм платіть больше, але ж має витримати дітей. Таракани бісяться, диригент смився на роботу.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2019
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    може @HOPIC має на увазі не шпоновані ліжка (як моє і Ваше дитяче), а власне дерев"яні ікеївські?
    принаймні в їхніх магазинах точно були на виставці ліжка, які мені виглядали повністю дерев"яними. Але більшість з них просто класичне ліжко, без шухляд та інших прихованих систем зберігання.
    Таківо: TARVA Rama łóżka - 140x200 cm, Luröy - IKEA

    А в нас таке, біле: MALM Łóżko z pojemnikiem - okleina dębowa bejcowana na biało, 140x200 cm - IKEA

    на той момент вибору ліжок власне з підйомним механізмом в них не було, було 2 кольори однієї моделі (білий і натуральний).

    Зараз бачу є якісь обтягнуті шкірзамінником GVARV Łóżko z pojemnikiem - 140x200 cm - IKEA
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Типу таке юсківське. Пр акція вже скінчилася, але якщо воно вартує, то я б ше почекала :connie_pull-pigtail
    Ліжко BANKEN 160x200cм сосна | JYSK
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене колись був пунктик про такі меблі. Дуже мені подобались.
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А де можна подивитися толкове ліжко з м'якою обшивкою в узголів'і? І чи є якісь мудрі рішення з шухлядами внизу ? Чи то все лиш через задирання цілого ліжка вгору з тими підйомними механізмами?
    Бо я собі уявила, що зручно би мати по дві шуфляди з кожного боку, але ніде такого ще не бачила )) чи то десь хіба на замовлення робити?
    Наразі дивилися лиш в трьох слонах, але шось там нічого навіть не припало, навіть з тими м'якими оббивками - геть вигляду немає.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    вибір ліжок з шухлядами набагато ширший, ніж з підйомним механізмом.
    Шукайте ще, і обов‘язково знайдете те, що потрібно саме Вам.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми мали Helvetia, це дуже зручно в практично. Я про узголів’я.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну мені наразі шось не попадалися, може підкажете де саме варто дивитися?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А де їх у Львові можна пощупати?
    Яка у вас модель ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ви хочете повністю дерев‘яне, чи може бути частково шпон?

    Насправді всюди, де ми їздили, був величезний вибір.
    ТЦ Марк, на стрийській забула як називається великий магазин, в 3 слонах були,
    Якщо влаштує якість Ікея, в них є багато моделей з шухлядами. Але може бути шпон, а не дерево.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    82ED24C6-B5C2-4333-AB35-3FB3DF7F9F02.jpeg По кольорах і розміру «подушки» було таке.
    А по формі таке, з лавкою - обідком:
    719CA9B4-B13D-48D2-9258-BDF841AAE2BE.jpeg
    Дивилися в універмазі «Львів», а замовляли таки через інтернет. То було 7 років тому, за той час ліжко візуально не змінилося взагалі, нічого не відклеїлось, не оббилося.
    Продали його разом з квартирою через обідок.
     
  19. dyzain

    dyzain Well-Known Member

  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось має в спальні шафу з жалюзійними дверима?
    Як в користуванні?
    Ті планочки такі делікатні виглядають...
    D4CCE033-C316-4714-9FFE-4F4B1C6F9A61.png