А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Сплю без піжами, халат у ванній кімнаті) але думаю, під подушкою, або в комоді, теж непогано.
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Все у ванній. Піжама в шафі, халат висить на рушникосушці)).
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Нічна сорока під подушкою, халат від неї - на дверях до спальні є маленький знімний гачечок, то вішаю на нього . Якщо чекаємо гостей, тоді перекладаю в комод чи в шафу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Вже купу років не купувала постілі :girl_blush2:, порадьте марки, виробників постілі (цікавить максимально якісна тканина, яка буде служити роками, також можна в ПП скинути конкретні точки продажу як онлайн так і офлайн :girl_smile:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Недавно купила постіль у «Сатин»-то в Арсені на Чорновола-задоволена дуже,і там класна продавець-дійсно гарно все роз‘яснила-показала)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я останні кілька років беру напряму з сайту novapostil. Є різної цінової категорії, мені особисто не випирається, кольори тканини не тьмяніють, все акуратно шиють. Тут колись на форумі була посередник з їх сайту, але з нею я хіба нерви собі мотала. А напряму дуже приємна менеджер.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Хто має великі ліжка - чим накриваєте?
    Хочу пошити собі під стиль і колір кімнати-шторів, але незнаю що вибрати. З того, що вже довідувалася - може бути просте так би мовити з тканини, а може бути з синтепоном всередині, воно тоді таке моцніше, форму тримає. Але чи стягне домашня пралка його прати?
    Може хтось шось порадить з досвіду


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Маю таке від Home line. Діти товчуться, кіт дере, в пралку легко влазить (ліжко 1,6 на 2), думаю, і більше влізе, сохне швидко.
    EF104735-932F-4988-B7B6-9B0DFCE41550.jpeg
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2020
    • Подобається Подобається x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    То суто тканинне? Чи має вшито синтепон?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Має щось трохи вшите
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене ковдра євророзмір влазить в пралку. чому не влізе покривало?ковдра ж товстіша..
    ну і можна вибрати цупкішу тканину без синтепона.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    6 кг. половинка від "зими-літо"
    Retaret ще можна глянути шторні тканини. вони широкі) і вибір їх великий)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене така. Але ковдру в ній я не виперу. Покривала(не всі)/пледи і тонесеньку ковдру літню- так, перу.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну ковдра літо-зима складається з двох тонких. в нас) але по любому вона товстіша ніж тканина з вистьобаним синтепоном..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну я власне поки не уявляю яке за габаритне воно буде, 180х200 ліжко, відповідно накривка ще більша має бути.
    Наразі планую йти туди де штори робили, казала мені та жінка, що має якісь гарні тканини, тай її творчий підхід мене дуже влаштовує


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    20 см з кожної сторони) крім голови) ну а якщо хочете до підлоги) то міряйте висоту ліжка
     
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Retaret,о і у мене така ж проблема. Ліжко такого розміру як і ваше. На разі маю товсте покривало, але йому вже 10 років, хочу дуже поміняти. Пралка на 9 кг. Перу нормально, а от сушильна машина не досушує до кінця...Також хочу цупкіше, щоб мало трішки синтепону. Не знаю, де такі габаритні шукати...
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @Retaret, маю бамбукове з English home, може бути як простинька, як літня ковдра і покривало на ліжко
     
  20. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Retaret ,на ліжко шириною 1,6м маю такий бавовняний комплект Zastelli на синтепоні , 18385-thickbox_default.jpg але іншого кольору, покривало влазить в пральку на 6 кг, якістю задоволена, користуюся вже 3 рік. В реалі, як на фото, звисає майже до підлоги. І ковдру 2Х2,2 м теж перу в пральці, але вона з двох частин, з'єданних кнопками, кожну частину перу окремо.
     
    • Подобається Подобається x 1