А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    :sad: шкода :sad:
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ми брали спальню цієї фірми. Недорого зовсім, навіть дешево :girl_crazy:, бо розраховували на 10-15 тис. Але побачила цю спальню, найбільше сподобалась, а як побачила ціну - то вопше прибалділа :girl_crazy:, усьо!!!, моє!!! :girl_crazy:
    Але як хтось буде там замовляти, матраси, котрі вони тулять, не беріть, фуфло! Нам всунули, то за 2 тижні пружини повилазили, а ще більше як пвіроку ми добивались, щоб нам по гарантїї поміняли....нервів купа пішла.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    На Галицькому перехресті теж у багатьох будках їх каталог бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А ми брали тернопільську спальню, ось таку;
    ****************

    Дуже задоволена, все велике і містке:girl_cool:
     
    Останнє редагування модератором: 29 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ага,вбачте,думалося одне,а писалося інше))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    от,похвалюся:haha: купили ми ліжко!!! у БРВ.за 2000гр і матрац до нього там же за 1990гр(незалежні пружини,одна сторона твердіша,інша-м'якша).Вийшло недорого і гарно.на рзпродажі там же і шафку до ліжка взяли.з часом,колись,коли будемо мати багацько грошей розщедримся на дубову спальню..але то з часом,а зараз..ось таке. мило і зручно:)

    [​IMG]

    (воно виглядає на малюнку ніби недвоспальне,просто з такого ракурса сфотографоване.насправді воно 1,76*2,15:))
     
    • Подобається Подобається x 18
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ну от, сама питаю, паралельно сама шукаю, а тепер ділюся знайденим. А знайшли ми саме такі ручки як на наших італійських меблях і львівський магазин нам їх привезе .:girl_claping: Може ще хтось шукає гарні ручки для меблів, то вибрати можна тут: http://besanaonline.it/home.htm. Ціни 2-5 євро.
     
  8. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А ми собі купили Жаклін фірми ЛІВС це фабрика меблів, дуже задоволена нею, вибирала таку щоб і було місце щоб гостей посадити і спати добре, і щоб були такі подушки щоб можна було прати,тобто все що на дивані спинки сиддіння знімаються і перуться, матрас ортопедичний, вобщем штука кльова,ми маємо ось такийяк по ссилці!!! http://www.livs.com.ua/ru/catalog.php?bl=2&pid=15&rid=3&view=4&p=2
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Юська,а якщо не секрет,то скільки це коштує.(можна в пп),бо нам теж щось таке треба в зал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Наша нова спальня:) Тільки ліжко і невеличкий гардероб. Ще плануємо 2 маленікі нічні столики, але важко вирішити..
    На разі хвалюся тим, що вже маємо:girl_cool::girl_bye2:
    [​IMG]
     
  11. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Прошу поради у виборі матрацу. Зазвичай ортопедичні матраци високі, а нам потрібен такий, щоб якнайменше місця займав у висоту (якнайтонший), інакше він буде майже на рівні з бортиками високого ліжка. Розмір матрацу 90х190, для дитини. Чи є щось таке у Львові?
     
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Нам нарешті привезли дзеркало :)
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: А що в спальні?

    Ми свою спальню купували в Будинку Меблів на Любінській(але ьреба йти на2-й поверх).
    У нас світла з білими шкіряними вставками.задоволені вже рік.

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

    [​IMG]
    А оце в нас така тумба до спальні.Ще є ліжко,2 маленькі тумбочки і маленьке кріселко,шаф немає,бо маємо цілу гардеробну кімнату.це дуже зручно.
     
  15. Wira

    Wira New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Скажіть будь-ласка може в когось є таке 2-х спальне ліжко з ящиком під матрасом, а матрас піднімається до "ізголовя". Дуже сильно хочеться, тільки незнаю, як там ця фуртітура чи довго прослужить???
     
  16. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Не знаю чи 5 років це довго але в моєї мами є таке ліжко і все добре, вони ним дуже задоволені.Тільки виробника Вам не скажу бо не пам"ятаю, знаю лише, що куплено в Польщі. А ще в мене в дитячій теж таке ліжко (тільки односпальне) і це дуже зручно в ящик входить вся постіль, і навіть деякий одяг.Нам таке ліжечко служить 4 роки і поки все добре.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2010
  17. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Всю кімнату обклеювати чимось яскравим, не раджу ... важке для сприйняття... зараз досить хороший вибір шпалер в одному стилі, та різних кольорів... можна поєднувати... можна основний колір-білий (завжди відчуття чистоти та світла), а одну стіну чи кусок стіни (наприклад, в голові ліжка) - щось з червоним візерунком ... все-таки колір пристрасті:girl_claping:
     
  18. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Моє ліжко у дописі вище таке. Правда, я підняти такий великий матрас сама не можу... Зате місця під ним таки справді дуууже багато.
     
  19. Wira

    Wira New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А з фурнітурою як? І довго воно у Вас?
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Користуємось поки тільки 5 міс. Ліжко італійське, дороге, з гарантією.