А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. true

    true New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    В мене теж спальня типу тої,що у Natalya,користуємось вже рік і нарікань немає. Мені дуже подобається мебель на фото Natalja, я теж над нею думала.Ви теж чекали на доставку 2 місяці?
     
  2. Kvinta

    Kvinta New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Можна виловити надзвичайно цікаві меблі в салоні італійських меблів, знаходяться на Південному. По вулиці Щирецькій, вхід з вулиці, великий виставковий центр.
    Вони деколи меблі "з минулорічних" колекцій уцінюють. Бачила, для прикладу, шикарне двоспальне ліжко за 11 тис. грн. Все ж Італія.
    І там же був диванчик, який зняли з виробництва, розкладний, шкірозамінник за 400$. Вважаю це просто надзвичайно дешево за італійське в-во.
     
  3. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    а чим так цінна та особлива Італія?
     
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Те, що в мене - дуже акуратна, оригінальна фабрична робота.
     
  5. Kvinta

    Kvinta New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Кожна країна-виробник має свої особливості :) Італійці завжди славились якістю та вишуканістю. Ніхто ж не буде заперечувати, що італійське взуття надзвичайно вишукане! :) Але, припустім, для нашого клімату - воно не завжди практичне, адже дуже делікатне. Але носити завжди приємно :)..
    Німці, наприклад, роблять шикарні кухні!!! Найкращі, як на мене(не скажу назву, з огляду на правила форуму.... ) :).. Але їх найкращі кухні найкращі в сучасному стилі! А от в класиці - в них проблеми з кухнею. Вона ідеальна по технічних характеристиках, а стиль кульгає... Зате італійці!! :).. Такий стиль, що можна пробачити і не таку довершену якість німців :)..
    Меблі... В принципі, будь-яке європейське виробництво меблів, чисто європейське, для українського ринку вже буде цінним та особливим :) Якість! Стиль, фасон, дизайн, матеріал, етц. А все решта - на індивідуальне вподобання, огляд та мацання меблів :)
     
  6. true

    true New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Так, обожнюю італійські меблі, дуже вишукані, а свою спальню як вибирала, то не знала яку вибрати, такі всі оригінальні.
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Шукаємо недороге якісне деревяне ліжко (з шуфлядками для постілі). Були в Будинку меблів, БРВ, Скай на Луганській, ТЦ Марк, фабрика "Карпати", Скрині. Де ще є гарний вибір ліжок?
     
  8. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    вул. Личаківська (бувший магазин Оксана). Там зараз "НОВА Ідея"
     
  9. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    бачила на санта-барбары в меблевому, класне лыжко темний каркас ы свытла планка (в головы ) ы збоку двы шухляди свытлы 2900 грн.дивиться шикарно,але воно там одне быльше немаэ.
     
  10. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ми купляли свою спальню у магазині "Румунські меблі" (колись були на Науковій, а тепер на сайті зазначено адресу Мазепи, 25,б) - там усі меблі з дерева, але ціни я б не назвала низькими:girl_in_dreams:
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    як вам таке ліжечко????
    називається "спробуй не впасти"
    [​IMG]
     
  12. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А я також дуже хотіла ліжко з натурального дереве. Фірма-виробник на Луганській (навпроти "Рукавички") запропонувала надто високі ціни, походи по магазинах ніц не дали - якісне дуууже дороге, неякісне нікому, звісно, не треба...Вирішили шукати самі майстра. А тих, шо роблять справді гарні вироби з дерева, не так і багато. Врешті-решт, по "Вашому гамазіну" нарили їдного. Сказав - приїжджайте подивіцця, шо я роблю (одне ліжко мав вдома). Нам воно не сподобалось - таке як для Людовіка-якогось-там-короля:girl_haha: Надто високе, помпезне, з купою "фінтіфлюшок" і завитушок. Пішли ми геть засмучені. А потім подумалось - а шо, якшо йому підсунути наш проект? Чи він зможе виготовити таке? Купила журналів, шось схоже знайшла. Поїхали знову. "Та ви шо, та то не буде гарне, але я, канєшна, можу зробити...Ну але то буде непрактично! Але ж у вас....гмммм...дивний смак!!!" Карочє, пощитав він нам вартість, ми погодились. Робив він його тижнів зо три (масив дуба), привіз, склав. Тішився!! Каже:"Поки я його робив, воно стояло в цеху, і його побачив мій знайомий. Сказав, шо дуже класне ліжко, і шоб я йому зробив таке саме!" Пофотографував його з усіх сторін, і ше донька його приходила фотографувати. Для портфоліо:)))
    Справді, дуже гарно вийшло і ми дуже задоволені!
     
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А фото сюди!:girl_claping:
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Про шухляди....
    Шукаю, де можна було б придбати регулюючі організатори до шухляди (Dream Drawer Organizers).
    Ось такі: [​IMG]
     
  15. Wira

    Wira New Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ми собі купили ліжко з підйомним механізном "Селена" від Домовика. Між іншим виробник у Львові знаходиться, заплатили 2350 грн. (мебельний щит) клеєне дерево. Ніша доволі велика, влізло все, ще місце лишилося.
     
  16. talja

    talja Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Напевне і справді якістю! Мого знайомого друг старший вже, половину життя пропрацював у Італії, все було супер та взяла його настальгія, приїхав із сім'єю в Україну і заледве два місяця пропрацював у одній із наших відомих фірм...не витримав в виготовленні приблизності, повернувся! Сказав, що так працювати просто неможливо, у них все до міліметра з чіткими ескізами а не в процесі! Та й що тут казати хороші системи звідки дістають наші майстри - із Італії тому і виходить дорого!
     
  17. krasava

    krasava Загублений

    Відповідь: А що в спальні?

    Ми з чоловіком також довго шукали ліжко, і знайшли в смт.Івано-Франкове,але не на меблевій фабриці бо там якістю і не пахне... Кого цікавить пишіть в приват.http://s004.radikal.ru/i205/1011/a1/36f73951b60e.jpg
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Дівчата, де ви купували паркетну дошку для своїх спалень?:girl_smile: Епіцентр, Нова лінія, Практікер, там вже була, але може ще є якісь спеціалізовані магазини, де великий вибір?
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    [ quote=галичанка;842377]паркетну дошку для своїх спалень?[/quote]
    подивись ще в МАРКу на першому поверсі є магазин і в Світі паркету на любінській( № 104)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ми придивились в Епіцентрі фірми Таркет.колекція Сінтерос, ще завтра глянемо на південному(цінову різницю). Хочем брати у кожну кімнату іншого кольору.