А що вам приніс Миколай?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Consuelo, 18 Грудень 2009.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    мені вже приніс креми до лиця і до рук і ще книжку з рецептами різних заготовок, така цікава я вже на літо 100 робіт запланувала по тій книжці))

    то тако дуже-дуже чемним дівчатам спеціально Миколай показує трохи свої наміри жеби вони не сумнівалися))) то всьо по плану)))))
    Пи.Си я свій від кохаська тоже вже знаю, але то тіко частина, але я ж прикидаюся що ні-ні))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    І нам уже частково приніс)
    Яні - від нас із чоловіком шампунь і зубну пасту, які вона хотіла, дві баночки арахісової пасти - з білим шоколадом і з чорним (ням-ням-смакота!!!), солодощі і апельсинки (а ще планується похід у кінотеатр на нові "Зоряні війни", стрижка і обруч на волосся, бо попередній загубила в школі), а від свекрухи - теплі колготки і листівку із зображенням Миколая. Мої батьки і свекри отримали від нас по коробці оригінальних шоколадних цукерок, по пляшці вина і по церковному календарю, а мої батьки - ще й воскову свічку на Рідзвяний стіл (бо попередня вже майже вся вигоріла) і магнітик на холодильник у вигляді веселої мавпочки.
    Ми наразі від свекрухи отримали таке: я - її стару сумку, вісім півлітрових баночок закруток, колготки не мого розміру, набір: сільничка і перечничка, а чоловік - дві пари шкарпеток, привезені свекрові з Польщі, і ще одну нашу українську, а також повернулися до нас плед, горнятко з ситечком, кришечкою та ложечкою і шоколадка, подаровані нами в різний час йому ж, і ще - образочок Унівської Божої матері, купленої спеціально для свекрів під час нашої з Яною минулорічної поїздки до Унівського монастиря... Навіть не знаю, як на таке реагувати...

    Ще завтра щось отримаємо від моїх батьків, і я ще куплю щось прикольне своїй племінниці, яка приїде в гості з села.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2015
    • Смішно Смішно x 13
    • Подобається Подобається x 7
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    В мене Миколай такий нормальний, такий нормальний... Троха забудькуватий і приніс мені пляшку коньяку. Нормально? Я реготала, бо не чула, коли та пляшка засунулась під подушку. І я цілу ніч проспала на цій пляшці...
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Смішно Смішно x 4
    • мімімі мімімі x 1
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    То просто було прибирання в хаті)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    напевно))
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    А нам приніс купу всього, найголовніше - це для малого
    Машинка КінсМарт (як же ж без неї :girl_crazy:)
    Машинка Хот Вілс з ключем, який її запускає
    Вишивану сорочку (накінець-то) , така класна і нестандартна :ok:
    Книжки про машинки (3шт.) і стандартно все решту: шоколад з цілими лісовими горіхами, цукерки, мандаринки...
    Про себе вже навіть не згадую, бо дітьо довольне.
    Хотіла чоловікові замовити новий телефон на Миколая, але то параметри не підходять, то ціна :girl_in_dreams:
    Кароч, ще думаю і в пошуках :girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Заховаю, щоб не зовсім псувати тему, але мушу пожалітися :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    мені Миколай цього року приніс тіки цукерки6) як пояснив чоловік, думав що йому Миколай (тобто я) нічо не принесе, і тому обмежився солодощами.:) та нічо, до тих цукерок ще доєдналися цукерки від мами.
    ще на початку тижня на роботі мені від Миколая передали апельсини і мандарини так з кілограма 4:) а вчора я теж чекала на роботі якогось подаруночка солодкого, бо завжди був, а не було. трохи така розчарована пішла додому, а мені ввечері подзвонили і сказали, що забули мені дати, то вже з понеділка на роботі теж чекають цукерки:girl_smile:
    такшо цього року такий солодкий Миколай. а чоловікові приніс і рукавиці, і книжку, і дві гри і і мавпочку з білого шоколаду. ну я переважно подарунки на Миколая купляю скоріше, тому все встигаю.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    І я прийшла хвалитись Миколайками від рідних...від мужа шкіряна сумка, яку я дуже хотіла, білизна. Від сестри моєі і чоловіковоі капрони, трусиків 2 шт., кремчик, антиперспірант і солодощі. Від свекрів пательнючку для млинців і закарпатське вино, яе муж вже допиває, оскільки я вже рік як не вживаю спиртного. Від мами герлянди на ялинку. Во! Найбільше звичайно перепало дітям)).
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А мені Миколайко приніс парфумки Missdior та туш. Мандаринки та багато солоденького :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Тю, а мені і минулі роки не приносив і цього не приніс (правда в 11 годині, то вже після футболу, муж мені приніс чайник (такий скляний заварник), бо наш попередній розбився і ми вже кілька місяців заварку запарюємо у горнятку.

    Ну не Миколайко він, а чоловік! Тому квіти без причини -- то да, коньяк з тортом ні з того ні з сього -- теж да, рибку з пивом -- навіть без футболу те ж да, а от чота етакоє на Миколая -- таки ні
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2015 ---
    Якшо шо, то йому тапочки Миколай приніс. Такі гламурні із вовчими мордочками: то такі теплі спеціально, щоб на балкон ходити курити і не мерзнути. Бо кидати щось не хоче. Каже, як кине курити -- як буде розслаблятись
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Певно я таки була чемна:girl_crazy: А думала, що залишуся без подарунку, бо домашній Миколайко забув, що приходити треба вже вчора:girl_haha: Та і я, жартома, замовляла тільки новий вінник:girl_crazy: Приніс мені Миколай такі новорічні-новорічні шкарпетки з ялиночками, фрукти, цукерки, 2 шоколадки і 200 грн.:girl_dance:А ще рідке мило, губки та серветки для миття посуду і паперові серветки (то таки позитивний подарунок, без жодних натяків на прибирання :ed4d70def841dc74b57).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    А у мене цього року найкращий подарунок від Миколайка - авіаквиточки до країни мрій!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 7
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    щоб підняти настрій: ..Якшо комусь Святий Миколай нічого не приніс, то може ви просто не там ночували?!!)))
     
    • Смішно Смішно x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 5
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    А я навпаки похвалюся: цьогоріч Миколай прийшов до мене з подарунками чи не вперше за останні 5 років. :girl_claping: І взагалі, якщо чесно, стільки подарунків я ще ніколи в житті не мала на це свято. Певно, цього року я була мегачемною. :girl_in_dreams: Отже, ще вчора абсолютно неочікувано отримала "миколайчика" (набір цукерок) у церкві , тішилася тому просто неймовірно! А сьогодні під подушкою знайшовся великий пакунок із солодощами і мандаринками, пізніше, вже протягом дня Миколай побалував мене косметичним набором, теплими шкарпетками, 300 грн у конвертику, новою сковорідкою, і головне - дуже-дуже класним пуховиком Коротше, я страшенно задоволена, і просто неймовірно вдячна всім моїм "Миколаям" за цьогорічне свято! :girl_tender::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Тепер мені бракне хом'яка, бо після обіду Миколай приніс закусь :girl_haha:. Цукерки з мандаринами
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    то я , однако))) на роботі була я , чесно! Але на роботу таки Миколайко дорогу знайшов, і приніс мило оріфлеймовське та 2 цукерки. Ну то так чисто символічно, але дужжже приємно!!!А дома!!!! Срібний перстеник з камінням-гранатом, рафаелло, шоколадку і мандарини, канєшно, як то без них?Казав помічник Миколайка ака муж, шо він би за ті рафаелло таких би грошей не дав би))) Ну то він, а то Миколай, йому видніше))) тим більше, що серед цукерок була захована коробочка з перстеником. А нам двом фляшку горілки гггг Насмажили си картохлі з мнєсом і так дуже ударно посиділи. Але так як я по клавіатурі влучаю прицільно і маійже правильно, то я пошті тверезе. Так що хто має
    і тим більше
    то камон до нас. Скіко тут до того Червонограду, пра?
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1