А що вам приніс Миколай?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Consuelo, 18 Грудень 2009.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мій Миколай нині ввечері виправився:girl_dance:

    tmp_IMG_20161219_191500-1802105055.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А мені Миколай подарував велосипед - моя давня мрія :yahoo:
    Тепер я ще натхненніше чекатиму весни:dance3:
    І ще зимові чоботи класнючі - щоб було в чому чекати тої весни:)))
    І ще купу-купезну цукерок і найсмачнішу і світі шоколадку:good:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я, як в тому анекдоті, коли писала лист до Миколая і думала чемна чи не дуже, і в підсумку "ладно, краще сама куплю", то і я не стала чекати з моря погоди і усьо організувала собі сама :girl_crazy:. Сьогодні на Новій пошті забрала новенький гаманець, отакий зелененький :girl_in_love:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Мені Миколай приніс тепленьку піжамку:girl_yes:мандаринно- цекерковий стандарт) і 100 злотих щоб я собі ще чогось докупила сама
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    Збиралась чоловікові спрезентувати подарунок на Новий Рік, але раз вдалось сьогодні забрати з нової пошти призент, то й вирішила що це доля ц Миколайко явно постарався:) а подарувала я гаманець. Уявіть собі: молодий чоловік 28-ми років ходить з старим пошарпаним гаманцем, який йому в 10-му класі подарували! Всі решту,які йому дарували з того часу - то там не то, то тут не так. Нарешті купила йому точь в точь такий самий як попередній, тільки чорний, а не темно-коричневий і заставила одразу все перекласти в новий гаманець, бо інвкше ще б з тиждень то все тягнулось....
    А мені Миколайко приніс оливки і рафаелло) дивне поєднання:)) а ще певну суму, яку я можу витратити на свої захцямки:))

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мені Св. Миколай приніс нову бубочку до браслету, мандаринки і багааато солодощів . Замість різочки чомусь отримала квіти. Але мені мало! Хочу ще подарунків і побільше!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  7. zdorov

    zdorov Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я два роки очікувала від Миколая "це" :))) І нарешті сьогодні побачила біля ліжка :dance3:
    Вже завтра той самий Миколай буде наминати котлетки, фарш на який змолола моя-моя електрична м'ясорубка :yahoo:
    Вона ще й стільки прибамбасів має))
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 11
  9. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    хаха, мій Миколайко теж відразу почав ''намікати'' на якісь смаколики, які має допомогти робити оте чудо техніки - електром'ясорубка
    мені приніс Зелмер, а Вам?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В ряді зелмеровласниць поповнення :) Модель 987.80
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    незважаючи на те, що я отримала наперед мега потрібні обновки для дому , мені б було дуже приємно, якби миколайко постави мені хоч мандаринки під подушку. але видно, миколайко був вже дуже змучений:girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    в мене ММ1200
     
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    А мені, а мені...чоловік подарував пилочку для нігтів, бо зламав стару , спрезентував гроші на гардероб і тепер маю ще суперський блендер з різними прибамбасами
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені Миколай приніс набір із 6 пар трусів, пінку для ванни і мандаринки :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    +1. Мій комбайн і старий блендер пішли спати приблизно одночасно. Тепер я маю новий блендер з купою насадок:girl_dance:Плюс каримат для йоги і багато смаколиків без цукру, якого я тепер не вживаю. Мій Миколайко був дуже уважний цього разу:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мій Миколай приніс велику сковорідку (яку сам хотів, щоб "бульбу жарити") і в неї сховав новий телефон з мандаринками. Оскільки незаміченим пронести подарунок 18 грудня йому не вдалось, то під подушку ще поклав книжку з різдвяними історіями. Видно я була дуже чемна, як ніколи:boast:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    А мені приніс олівець для губ , мандаринки, горнятко і ще піжамка в дорозі
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я отpимала те, що пpосила у листі - книжку, веселі шкарпетки і фpукти)
    cама собі купила pозмальвку-антистpес))
    а ще pідні обдаpували светpиком, маскою для волосся і купою цукеpок
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    А до мене вже приходив Миколай:girl_dance: Я би ще свій подарунок не здибала, бо він поклав подарунок під подушку (а спати мені ще не "світить"), але допоміг Ахіл, який швиденько його там знайшов і почав розпаковувати:girl_haha:Вже собі вподобав кульку, вирішив що це м"ячик для нього і зібрався бавитись, треба було йому компанію до забави, то й прибіг до мене з тою кулькою в зубах:haha::haha::haha:
    Отаке і ще трохи грошей, щоб я собі щось купила:girl_claping:. Потім подивився на менеі видав:"хоч я дуже сумніваюсь, що ти щось купиш. Зараз побіжиш в неті ритися і вишукувати куда б то поїхати на ці гроші":haha: Ха-ха, наївний, ще не знає, що я вже і так на 17березня маю оплачений тур в Угорщину на термали:girl_blum:
    IMG_20171218_225342[1].jpg
    Правда схожий?
    IMG_20171218_225421[1].jpg 22906672_1495426867206760_1177282666_o.jpg
    І вчора до мами теж приходив Миколай , отримала ще цукерки (мені певно щось злипнеться, як ті всі цукерки "заточу":girl_impossible:), фруктовий комплект, декоративні свічки, набір горняток (такими темпами моя колекція горнят скоро до 100 дійде:connie_pull-pigtail), коньяк (мама дитині ?:girl_haha:) і великий церковний календар.
    І сусідка прибігла, з "хабарем", який під миколайка замаскувала. Там теж цукерки і ще один коньяк.
    Чує моя душа, що і Юля завтра прийде з цукерками і з коньяком. Зіп"юся наніц:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Смішно Смішно x 2
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А мені Миколай пиво з чіпсами приніс:girl_haha:і цукерки, і фрукти, і шкарпетки, і квитки в кіно. Мотивуючи: «я не знав, що саме ти захочеш»:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1