А ви вірите в ПДП?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Січень 2012.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    Малюк народився за 3 дні до ПДП, сам собі вибрав день та й ім’я фактично, бо по одному з календарів випадають іменини;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. his joker

    his joker Well-Known Member

    Малий народився 14 листопада :)

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  3. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Народила на день пізніше ніж ПДП
     
  4. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Дівчата, а як сильно у вас відрізнялись дати ПДП по місячних, по УЗД і по факту народження дитинки.
    У мене таки зовсім інша вагітність цього разу.З донечкою різниця пдп і реальної дати пологів всього в один день, а цього разу між датами по місячних в по УЗД вже 2 тижні.
     
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    якщо по узд раніше ставлять, то може бути більша дитинка. мені так постійно по узд раніше ставили, просто не врахували, що малий просто був більший на свій термін (також об'єм голівки був великий). народилися у 40+3 по місячних.
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    По узд ставили 10.10, по місячних 17.10, доця народилась 26.10 :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. his joker

    his joker Well-Known Member

    По УЗД ставили на 8 листопада, по місячних я вирахувала 16 листопада Дмитрик народився 14 листопада.
    І то, мені здається, що якби не годували постійно рисом в патології, а потім не "допомогли" клізмою, то малий посидів би якраз до 16 числа :)

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    інформативно лише на ранніх термінах, далі вже проявляються індивідуальні параметри дитинки - хтось же народжується 2800, а хтось і 4500, для чого узд-исти пишуть ті ПДП виходячи із розмірів дитинки на пізніх термінах і заплутують вагітних, мені не зрозуміло. Мені в 37 тижнів (по менструації) писали 38-39 на узд - дитинка крупна народилась, і на 42 тижні (якби рахували по тому узд, то був би 43-44)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    По місячних ПДП 8 вересня, по УЗД 30 серпня, а малюк собі вирішив, що 13 серпня дата краща)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене всі троє чітко в ПДП. За хлопців не пам'ятаю, а от з малою по першому УЗД дата була на 29.09, так і народились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ReyeN

    ReyeN New Member

    "Не вірю" в ПДП ))

    Перша вагітність, по місячних - 12 лютого, по УЗД на 12 тижні - 19 лютого, народила - 2 березня, без ознак переносу.

    Зараз поки що щось схоже ... по місячних ПДП на 29 листопада, по УЗД - 9 грудня :) ще сидимо, чекаємо ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Не вірю, ніразу не співпало. Перший раз тиждень переносила, а другий тиждень не доносила:girl_crazy:
     
  13. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Мені взагалі на узд в 36 тижнів ( по місячних) поставили 39-40 тижнів...пдр на 11.01а по місячних виходить аж 30.01
    Поки що чекаємо, час покаже коли наш синочок схоче народитись)
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    просто більшенька дитинка. Так мені 6 років тому поставили на 27 грудня, а народився син 17 січня, 4.200
     
  15. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Так, написали в заключенні крупний плід, але це теж страшить.... бо вже великий, а який буде через 2-3 тижні, аж страшно...
    А ви самі народили? І чи це була перша дитинка?
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Друга дитина пдп була 10.12, а народився 19.12.
    4200, 53 см.
    То на обході комісії, головному лікарю торжєственно повідомляли "А це в нас породілля, крупний плід", і всі так багатозначно кивали головою. В палаті було ще троє, у всіх терміни 39-40, вага діточок 2600-3200. То я себе в той момент відчувала мамою-героїнею :girl_crazy: і просто було смішно. Бо по суті пологи відбулися, народжувала сама, просто дитина виявилась 4200. Думаю, ті ж самі зусилля докладали і мами 3кг діточок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Це мій другий син. Його я не народила сама, був КР, але не через вагу
    Народила сама наступну дитину - доцю з ще більшою вагою. Без жодних проблем, без розривів і травм.
    до мене як приходила неонатолог після сусідньої палати і оглядала мою донечку, то казала, що то "місячна дитина": в сусідній дитинка народилась 2.400, а моя десь 4.400
    та однозначно, перебіг пологів індивідуальний. і від ваги дитини залежить в дуже невеликій мірі
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Вже ніяк не вірю.
    Перша доня 8.08. - пдп 31.07 ( по УЗД 28.07)
    Друга доця 25.05. -пдп 20.05 (по УЗД 18.05).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Двічі не співпало, будемо бачити чи цього разу співпаде, хоча мало віриться:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я ото пролистую цю тему і дивуюся. У (майже) всіх потрапляє в пдп +/-2 тижні, як і задумано природою. То чому ж не вірити в пдп? Все справджується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1