"Аффтар! Пєши істчьо..." (2)

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Bulavka, 22 Червень 2015.

  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Malvochka , а ви точно знаєте, що предмет із пластику мав би називатись "мисочкою" ?
    І що спільного в "горнятка" з чашкою, крім того, що її (чашку) так зараз називають у деяких регіонах України? Колись з нього (горня) їли кашу чи борщ, якщо воно було "дитячого розміру" , також тримали сметану, масло.
    За "кружку" погоджуюсь.

    "Вроді"? Точно нема)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    гм, а хто МАЄ пильнувати?
    МОЖЕ - так, але треба хотіти і бути грамотним...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  3. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Vinnytska не мисочка напевно але і не "таз", скоріше миска, ємність :girl_smile:
    Превірила, "кружка" в українській мові - це частина гончарного круга, в інших випадках це суржик))
    Еге ж:girl_yes:
     
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    З ФБ:
    :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 3
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Ознайомтесь з такими "перлами" які були в ЗНО :girl_crazy: Деякі просто клас))
    • Навіть у бактерій та грибків є свої проблеми та бажання їх вирішити. Саме тому ми й існуємо.
    • Проблеми нам Господь створив, щоб нам не казалася земля пухом покушали не тільки пряник, ну і кнут.
    • Найбільш розповсюджена проблема – це, звичайно, парламент України.
    • Політики як стадо баранів і кожен хоче посісти місце вожака, отож і б’ються, як собаки у дворі.
    • Я проходжу по вулиці та бачу молодь, що лежить і не може встати від того, що в стані алкогольного сп’яніння. У стані алкогольного сп’яніння гинуть люди, отримується незапланована вагітність, а потім матері роблять аборти або залишають дітей у дитячих будинках, а у рекламі було все так гарно і весело.
    • Людина, народившись на світ – це вже проблема для батьків.
    • З часом людина почала будувати заводи, електростанції і сама почала отруювати оточуючу середу.
    • Адже коли ми думаємо, ми змушуємо працювати всі розумні органи нашого тіла.
    • Головна героїня пішла легким шляхом у вирішенні цієї проблеми – вчинила самогубство.
    • Хочеться забути все, відкинути, забути, а ще краще кайфанути.
    • У школі я пройшла наче 2-у світову війну.
    • Маруся Ч. піднімала бойовий дух солдатів, які від’їжджали на фронт.Шановні перевіряючі, поставте мені добру оцінку, бо батьки мене повісять.
      • Шановні перевіряючі, поставте мені добру оцінку, бо батьки мене повісять.
      • Я поспорив з другом під параграф з біології, що я його вивчу, але в мене не получілось вивчити половину і розказав другу. Друг сказав, що не треба вчити другу, а я зрозумів, що не треба спорити під те, чого незнаєш.
      • Твір, це, на жаль, занадто складне завдання для нашого склеротичного мозоку.
      • Об’єднувалися і кохалися за кожен кусок хліба чи зернини.
      • Настав день 8 березня. У ці дні ми любили ходити по лісу та собирати гриби.
      • Це лісне створіння хотіло відчути на собі справжнє кохання.
      • Сталін послав українців воювати з холостими патронами.
      • У Наталки була проблема нежонатої.
      • Лукаш, який дуже кохав Мавку, побачивши її в поганому образі, кинув її.
      • І за проханням хлопців вона зробила аборт.
      • У кожної людини рано чи пізно є проблема кохання, із-за якої людина може втратити свідомість.
      • А тепер наша країна процвітає та розвивається на чолі з іншими державами.
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2017 ---
    • Є таке прислів’я: якщо не любиш свою професію, краще сиди вдома.
    • Тіло хоче хавати.
    • Кожен день ми бачимо, як хтось щось робе, а інші жують.
    • На превеликий жаль, буду закінчувати з катастрофічною нестачею часу.
    • Багатство – це гроші, коли їх рахуєш, все тіло живиться, а душа звеселяється.
    • Наприкладі Колобка котрий втік від бабусі с дідусем ми бачимо що після того як він втік йому було тяжко та проблематично ходити тому що всі хтіли його з’їсти. Коли Колобок повернувся до діда і бабусі, вони його пробачили і я вважаю, що вони стали для нього кращими.
    • Президент В.Янукович, який вирішує свої проблеми і стає кращим, краще править нашою державою.
    • Стовкнувшись з чимось дуже тяжким і здолавши цю преграду відчуваємо себе набагато краще.
    • Пузир намагався піймати курку, що втікла від нього, та упав і забив собі печінку, через що у нього виник пузир, який тимчасово треба було оперувати і він пошкодував грошей і помер власною смертю.
    • Це автори, які на своїй шкірі скоштували все.
    • Будь-яка проблема – це можливість стати кращим, у моєму випадку знайти кращого хлопця.
    • Наші працівники: педагоги, директор, завуч працюючи з нами, мають уже стільки проблем, що мама дорогая, але вони йдуть далі.
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2017 ---
    • Купив собі мопеда… і дуже хочу, щоб він їздив, як швейцарський годинник.
    • Я не стадо, я личность, і лідер.
    • Сиджу я у цьому класі і чухаю там, де не свербить, бо нічого не знаю.
    • Не потрібно боятися проблем, а лише тісно співпрацювати з ними.
    • Всі ми незабаром помремо. Бажаємо успіху.
    • В Україні багато проблем: уряд, економіка і т.д. І якщо уряд піде назустріч народові, то зразу відпадуть дві проблеми: і уряд, і дороги.
    • Отже, підводячи ітоги, можна зробити висновок.
    • Оптимісти і пісімісти.
    • Наприклад, моя подруга у сімнадцятирічному віці завагітніла. Банальна ситуація від коханої людини.
    • Став міністром міської ради.
    • Щастя – мати гарну жінку, горе – мати таке щастя.
    • США суне свої штати куди не потрібно.
    • Я вирішив, що якщо не можу вступити де подобається, піду, де добре платять.
    • Мойсей вів народ через постелю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    з фб-барахолки:
    афтар1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    з ФБо_О
    нова кенгора то вам не жарти
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    З ФБ:
    :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    І знову Фейсбук:
     
    • Смішно Смішно x 3
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

  11. his joker

    his joker Well-Known Member

    Мудрого дермотолога порадьте людині :) Немудрих дерматологів не пропонувати :)[​IMG]

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    На мордокнижці пані попереджає:
     
    • Смішно Смішно x 4
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Актуальне питаннячко :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Кепа "стрикоза". НОВЕ
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ги, ото я вдало переглянула нові дописи на ДП щойно, обидва, доречі, від одного автора :)
    Ну всьо, тепер чекаю продовження історії :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2017
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    та шо ви ся придіраєтє?може вона по калідору за полот'єнцєм йшла й пісала, нажала пару разов шота нето на клавіянтурі.люді буттє людямі
    :)
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 1
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Отут треба утачьніть — вона йшла і пісАла, чи йшла і пІсала. Бо тут кагбе непонятно.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 3
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я знала, що побачу тут цей допис:)
    Але в мене саме від нього якісь інші відчуття. Не так, як то зазвичай людина пише аби як і їй навіть не цікаво, як має бути правильно. Мені чомусь здалося, що то той випадок, що людина не знає української, але хоче писати саме українською. І я це поважаю, не святі горшки ліплять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а в мене враження, що то людина десь з сіл хмельницької області, де саме так і говорять
     
    • Подобається Подобається x 1