акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    третій вінкристин сестричок Лапчак"Добрий день !!! ще один вінкристин і ще один крок вперед.
    на цей час дівчаткам було важче знайти вени і їм ця процедура пройшла нелегко. у Іванки знижується гемоглобін, але ще можна продовжувати лікування. у Оленки ламкість вен і їй важко вводити ліки. може ви знаєте чим краще годувати дітей, щоб зменшити ті проблеми які є в наших дівчаток.
    в наступну середу (7.05) ще крок вперед. ми знов будемо приймати вінкристин.
    Крок вперед і з вірою в божу волю і милосердя людей і вміння лікарів.
    Можливо в Одесі Оленці будуть проводити енукліацію правого ока. цим страшним словом від батьків приховують термін видалення. приховують,бо не хочуть лякати маму чи тата до остаточного вирішення щододоцільності такої операції.
    з повагою Віктор Лапчак."

    На наступну велику хімію сестричкам Оленці і Іванці потрібно
    Карбоплатин 150 мг -14 флаконів - 3227,00 грн
    Етопозид 100 мг -20 флаконів - 1700.00 грн.
    Ондасетрон 4 мг - 10 ампул -380.00 грн.
    Катетр для маленької Іванки (2 місяці)- без нього проводити хімію вкрай ризиковано - 2500-3000 грн.
    Зважаючи на ламкість вен в Оленки (2 роки)-дуже бажано такий же катетр для Оленки - 2500-3000 грн.
    Усього -11307.00 грн


    Нам дуже потрібна ваша допомога !!!!!!!!!!!!!!!

    П.С. Маємо першу допомогу для сестричок 800 грн. від Танчик і мами Саши Оліфренко - дуже дуже дякуємо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Новини про сестричок Лапчак.
    Сьогодні в середу Оленці ввели останню в цьому курсі хеморедуктації дозу вінкристину і вона почуває себе добре.
    Маленька Іваночка (2 місяці) не змогла продовжити лікування. у неї знижуєтся гемоглобін і на цей раз мова йде про переливання крові перша мінус. нам потрібен Донор. у мене на руках є скерування на станцію переливання крові. чекаємо на кров ще з понеділка.
    мій телефон: +380982534822 ел-пошта: lvit@ua.fm
    Я завжди на звязку.
    з повагою Лапчак Віктор. батько сестричок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вітаю знаючих і читаючих!!!
    Сьогодні дякуючи НАТАГІДРА ми маємо донора для Іванки. мусимо чекати до понеділка, бо станція переливання крові буде вихідна.
    зараз готуємо Оленку до обстеження МРТ а Іванку до переливання крові. їй також потрібно таке обстеження як Оленці, але зараз це неможливо за станом здоров'я маленької.

    Дякую за підтримку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    От що значить вони вихiднi?!?!?!?! Аж зло бере! Дитинi йдеться про життя а вони бачте вихiднi! Може ще й скора помiч скоро буде вихiдна по суботам i недiлям!
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    на жаль у нас такі реалії станції переливання крові не працюють ні в суботу ні в неділю ні по жодним святам, а кров перевірити можна лише в одному місці на весь львів, це сором але я з цим уже 2 рік пробую щось зробити і глухо, бо це нікому не потрібно крім батьків хворих дітей, якби нам цільовий грант щоб ми могли обладнати хоч одну станцію забору крові в центрі міста і закупити необхідні тести і необхідне обладнання.
    У Львові у віділенні гематології є сепаратор крові, тобто кров і тромбоцити до потребуючого попатають напряму, але щоб перед тим перевірити донора є морока страшна. Я взагалі ненавиджу вихідні - непрацюють аптеки, нема лікарів у лікарнях, лише чергові . непрацює втанція переливання . А свята то взагалі жах , тиждень до того і тиждень після народ не при тямі .

    хочете свіжий приклад, на честь того що 9 вихідний , сьогодні після 12 ліки замовити проблемно, лише на вівторок - і це великі оптові фірми .
    я не просто час від часу говорю нецензурно, я другий день кричу матом. :ireful1: :ireful1: :ireful1: :ireful1: :ireful1:

    Додано через 7 хвилин
    Оленка Лапчак [​IMG]

    Додано через 9 хвилин
    А це Іванка
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    У нас в компанiї знов збiр кровi сьогоднi.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Привіт всім!!!!!
    в ночі восьмого травня я писав довгого листа до нашого волонтера п. Наталі. вона працює з нами зовсім не давно. по суті за весь час від коли ми боримось з тою бідою, що маєм, вона єдина, хто почула мене. Коли Пані Наталя зайшла до нас у палату, то Я з далека знав її з дописів на донорі і нашому форумі, але коли повідомив про смерть Віки Тарадахи, то побачив, що їй було надто важко, щоб вислухати мене. ми не мали можливості побачитись ще. вона попросила подати інформацію про дівчаток для розміщення нашого прохання на донорі.
    Чомусь ніхто з тих, хто знав наші проблеми не хотів почути нас. особливо боляче слухати у церкві проповіді наших отців про допомогу іншим і бачити як люди що стоять поруч опустивши руки і вуха йдуть до дому, не почувши що їм проповідував священник. добре, що маємо добрих Отців, які нас навчають і насправді нам допомагають.
    Кажуть "хто стукає, тому відчинять", а може ми не вмієм стукати???
    дякую всім
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Увага! Серед прохачів допомоги зустрічаються і аферисти!

    А от тут справді потрібна допомога,точно знаю,бо самі недавно пройшли через подібне http://www.krab.org.ua/otdelenie/deti/?l=0,і багатьох з цих діточок знаю...

    Додано через 31 хвилину
    І ще тут http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=2468
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Увага! Серед прохачів допомоги зустрічаються і аферисти!

    точно значить не в ту гілку постите!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Привіт усім!
    Вчора Сашин батько повернувся з Мінська, де провідував Сашу. Дозволили поговорити віч-на-віч лише годинку часу. Саша почуває себе дуже добре, нічого не болить і нічого не турбує. Лікарі дуже задоволені його станом, кажуть що навіть уявити не могли, що може все так бути добре. Жодна клітинка (не пам"ятаю, як точно називається) не відторгнулась організмом. 22 травня Сашу вже випишуть , але ще місяць він мусить жити на квартирі в Мінську(буде знімати), щоб бути під контролем лікарів. А пізніше раз у рік треба буде приїжджати на обстеження. Ось такі хорощі новини. Господь почув наші молитви, я впевненна, що лише це спасло Сашу.
    Дякую всім, всім, всім. Дай Боже вам і вашим сім"ям здоров"ячка.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Мені шкода що я трохи не розібралася з правилами і гілками і отримала червону картку,але я рада що натрапила на цю гілку.Дуже хочу помогти,бо ми теж пройшли через цю клініку і навіть якийсь час лікувались азом з Оленкою Лапчак.Як можна перерахувати кошти,з найменшими втратами?Бо перераховувала колись на Київ,то трохи зняв банк.Хотілось би щоб ті гроші помогали діткам...А може?.. в кінці місяця хочу приїхати до Львова,то привезла б так?Підкажіть будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    У мене ще є карткові рахунки у приват банку. туди зручно пересилати, бо через інтернет можу бачити усі надходження.
    сьогодні нашій Іванці вже 3 місяці.
    з днем народження Донечка!!!
    будь ласка помоліться за цю Лялю!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Нехай Господь дарує їй силу перенести усе це!...З днем нароження!А вчора була неділя жінок мироносиць,середних була і одна з іменем Іванна(Лк.24:10),тому ще й з днем ангела вашу принцесу!
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Новини про Іванку.
    Сьогодні їй 3 місяці. дякую за вітання. завтра ми починаємо капати кров. дякую всім Донорам, хто зголосився на наше прохання І Натагідра і прихожанам храму св. Йосафата.
    ми молимося за ваше здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Увага! Серед прохачів допомоги зустрічаються і аферисти!

    так на жаль таки бувають аферисти :sad:, але це не тут, можете задзвонити Ларисі Лавренюк з Крабу чи будь кому іншому з Донора вони усі мене знають і підтвердять що ми на дітках не наживаємося :), до речі мої контакти є на Донорі в розділі Львів

    Додано через 3 хвилини
    Для Оленки і Іванки (а також інших дітей що проходять лікування у гематології та хірургії) гроші можна переказати ось сюди призначення платежу- добровільна пожертва для Лапчак

    БФ "Крила надії"

    Львівське відділення РУ ВАТ "РОДОВІД БАНК" м. Львів
    МФО 321712
    ЄДРПОУ 35620901
    № рахунку 26009020000140 (рахунок в трьох валютах долари, євро ,гривні)
    призначення платежу - добровільна пожертва


    Якщо ви бажаєте здійснити адресну пожертву просимо вказати це в призначенні платежу, наприклад "добровільна пожертва для проведення творчих занять ", "добровільна пожертва на придбання медикаментів і витратних матеріалів для дітей з онкозахворюваннями", "добровільна пожертва, напрямок "Я маю надію" " .....

    Громадяни України можуть вносити кошти лише в націоналій валюті.

    Якщо переказ здійснюється з іншої країни він може бути здійснений у доларах США чи в Євро

    П.С бачилася сьогодні з Лапчаками, але знов ж таки не мала багато часу щоб поспілкуватися :sad:
    Наразі ситуація така Оленка дома чекає наступного тижня щоб продовжити хімію, ліки ми закупимо, сьогодні нарешті знайшли ондасетрон , так що дівчаткам буде легше , залишається питання катетру - наразі ми ще не маємо за що його придбати , ті кошти які мені передали готівкою наразі тримаємо на резерві щє будуть МРТ и поїзтки в Одесу.
    Іванка сьогодні тихенько сопіла носиком на ручках у татка і думаю, що уже вони відкапалися , одже треба чекати підняття аналізів і тоді будемо знати коли Іванка зможе продовжити хімію
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наталю, я б хотіла передати частину на катетер, але в доларах, а банк на рахунок не візьме валюти. А міняти немаю часу бо маю малечі, та й курс потрібно кращий знайти зараз.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Та мене не вірно зрозуміли на форумі,і на попередній гілці(звідки перекинули) і мабуть тут:я мала на увазі ,що за тими посиланнями дійсно потребуючі,на відміну від аферистів...
    Ну і звичайно дякую за інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Новини
    Дмитрик Проскурник - оскільки часу для збору коштів було обмаль прийшлося брати в борг
    2750.00 грн це те що зібрали батьки хлопчика, решту 3730.00 ми позичили з коштів іншої дитини , але до 21 травня нам потрібно погасити борг, бо інша дитина не зможе приступити до хімії

    на данний момент зібрано:
    8.05 на рахунок фонду надійшло 500 грн.
    300.00 відправили нам з-за кордону учора
    одже щоб повністтю погасити борг, і закупити ліки іншій дитині не вистарчає 1930.00 грн.
    П.С.
    іще 300.00 грн передали маршруткою з Івано-Франківська ці кошти будуть використані на цитозар для наступного блоку і пурінетол

    Олег Вереснюк - для наступного блоку хіміотерапії потрібно 12 флаконів холоксану, 6 у мене уже є, аще 6 треба купити , вартість флакону 150 грн., одже разом потрібно 900 грн. до 21 травня.

    Ігор Нестерович, потрібно 2 упаковки Зефіксу вартість упаковки 450-470 грн., хватає на місяць

    Сестрички Лапчак

    нарешті намітилися зрушення одже наша касса
    800 грн. від Танчик і родини Оліфренко - тримаємо на білети на Одессу
    3000 грн. передали безпосередньо батькам у лікарні.
    160 $ і ще 220 грн сьогодні від Зорянки і Зорянівки (якщо сплутала то простіть мене маразматичку ;) )
    Одже загалом маємо 3988.00 з необхідних на цей момент 11307,00 необхідних на 21 травня

    Дуже прошу відгукнутися тих хто може розміщувати інформацыю про наших дітей на інших форумах, я фізично не встигаю. Я можу готувати новину і звітувати про надходження але мені дуже потрібна допомога .
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Від Мене і Зозулі :)
     
  20. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наталя! Висилайте нам текст-про дітей, і я думаю, що кожен зможе десь розмістити.

    Додано через 12 хвилин
    Перегляньте будь-ласка ці адреси, я не дуже розуміюся, але думаю, що тут можна щось придумати:
    http://www.forum.lemky.com/index.php?action=.xml;board=27;type=rss

    створити гілку ось тут: http://experts.in.ua/club/forum/index.php

    або ось тут: http://forum.rc-svit.com/forum63_250.html