акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. Polosatik

    Polosatik New Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Доброго дня! Мариночко, а як зараз справи у Насті Власюк?
     
  2. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Настінька Власюк зараз в Москві, там вона проходитиме променеву терапію. Все більш-менш, мама дуже переживала, що вони там будуть одні такі з України, але є і інші сім*ї, ставлення теж хороше, словом, лишається тільки молитися, щоб променева допомогла... Ось остання новина з Донора, але це ще до поїздки.
    Кошти на поїздку трохи зібрали, трохи позичили, саме лікування пообіцяв оплатити російський фонд.
     
  3. Polosatik

    Polosatik New Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дякую, Мариночко, за відповідь. Хай Господь помагає Настінці та Люді. Сподіваюсь, що повернуться з Москви з хорошими новинами.
     
  4. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Мудрак Віолета - ще одне маля з львівської лікарні.

    Віолетті три місяці, вона на всю посміхається і здивовано дивиться на всі боки.

    Неосяжний світ несподівано зменшився до розмірів лікарняної палати, але навряд чи маленька встигла це зрозуміти, швидше за все, дівчинка і не пам'ятає, що спочатку було по-іншому. Адже з трьох місяців життя два вона провела у лікарні.

    Маля проходить хімію. Препарати для неї є у відділенні, але допомога їй все одно дуже потрібна.

    У першу чергу потрібні памперси «3», так як під час хімії це добро розходиться дуже швидко ... Потрібні одноразові пелюшки і вологі серветки. Упаковки памперсів - 185,00 - вистачить на тиждень. Мама в лікарні сама, вийти нікуди не може, з фінансами теж туго. Якщо ви можете купити дитині необхідні засоби гігієни - Віолетточка з радістю прийме такий подарунок!

    Також потрібні донори на тромбоконцентрат 2 (-). Пошуком донорів займатися теж нікому. Усіх, хто готовий стати донором для Віолетти дуже просимо здати кров на перевірку і зв'язатися з мамою чи з нами - дуже важко пережити хімію без донорської підтримки ...
    Малеча дуже дружелюбна, дуже хочеться вірити, що на своєму шляху вона зустріне багато небайдужих людей, з чиєю допомогою і підтримкою зможе впоратися з підлою хворобою.

    Телефон мами 067 836 07 16, Галя

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Мудрак Віолетти.
     
  5. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Для Віолетти поступило 2023,50!!! Величезне спасибі. Наразі на памперви вистарчить:)
     
  6. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Кінаш Владиcлавчик - потрібно 3500 гривень.

    Сторінка Владислава з'явилася на сайті давно, але прохань ще не було, справлялися своїми силами. Але зараз Владиславу без нашої допомоги не обійтися.

    Попереду у хлопчика черговий курс хімії, на який потрібно 5 флаконів холоксану і 10 флаконів дакарбазину, загальною вартістю 1900 гривень. Препарати потрібні на понеділок, вони вже зарезервовані на оптовій фірмі, залишилося тільки викупити ...

    Фінансове становище сім'ї дуже скрутне, якщо спочатку основні препарати були у відділенні, а з рештою батьки справлялися самі, то зараз немає ні препаратів в лікарні, ні заощаджень у сім'ї. А після цього блоку Владиславу планують робити КТ, яке обійдеться не менше 1600 гривень, а може і більше, після хімії лікар знатиме які області тіла потрібно обов'язково обстежити.

    Через тендітність статури і соромливу посмішку, Владиславчик справляє дуже зворушливе враження, так і хочеться взяти і сховати його від усіх негараздів. Але це оманливе враження, за боязкою зовнішністю ховається справжній маленький боєць. Будь ласка, допоможіть Владиславу перемогти!

    Дуже потрібна фінансова допомога.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні : Добровільна пожертва для Кінаша Владислава.
     
  7. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Я б могла віддати ящик памперсів,там 162 штуки , але це 4 розмір, якщо підходить, напишіть, будь-ласка, куди привезти.
     
  8. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Привозьте нам в офіс, Чорновола 45а, корпус 8! На "4" теж є бажаючі:)
     
  9. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Трошки новин про Настіньку Власюк від її волонтера в Москві:

    Примаєм кулачки за нашу красуню! Дуже-дуже хочеться вірити, що все буде добре!
    Просимо молитов.
     
  10. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Особа Володя став Ангелом.

    Вчора вдень закінчився земний шлях Володі Особи. Добрий, світлий, чистий хлопчик, жартівливий і допитливий, веселий і милий, чудова дитина, яка залишиться в моєму серці назавжди. У моїй пам'яті він завжди буде посміхатися своєї самої променистою усмішкою, і на щічках будуть грати дві веселі ямочки.

    Останні пів року були дуже важкими. У січні діагностували рецидив. Потім була операція, хімія, сильні болі ... Минулого тижня Володі стало краще, знову з'явилася надія ... А вчора наш хлопчик став Світлим Ангелом.

    http://www.krylanadiyi.org.ua/i/images/P8031080.jpg

    Таким Володя був після закінчення лікування.

    [​IMG]

    Таким зовсім недавно.

    http://www.krylanadiyi.org.ua/i/images/DSC01406(1).JPG

    А таким Володя назавжди залишиться для мене.
    Дякуємо всім, хто підтримував хлопчика. Слів більше немає ... Сил батькам. Згадайте Володю у своїх молитвах.
     
  11. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вихідні у Львівській лікарні були не з легких, але з кожним новим днем продовжується життя, а значить продовжується і боротьба.
    Спочатку про найменших.

    Манько Остапчик півтора тижні тому мужньо переніс операцію і вже заступив на першу післяопераційну хімію. Почувається малюк добре, все йде своєю чергою. Але дуже потрібна наша допомога.

    Перше прохання - це памперси «4 +», під час хімії вони йдуть у величезній кількості, і батькам доводиться туго - упаковки памперсів вартістю180 гривень вистачає менше ніж на тиждень...

    В кінці липня планується останній блок хіміотерапії, а після нього Остапчику необхідно пройти ПЕТ-сканування в Польщі. Вартість поїздки обходиться нашим батькам близько 16000 гривень (2 000 доларів) разом з проїздом-харчуванням-проживанням. Цих грошей у родини немає, але ПЕТ при діагнозі Остапчика пройти просто необхідно.

    Допоможіть малюкові пройти обстеження. Дуже хочеться, щоб ці бездонні оченята, в яких так легко потонути, і далі іскрилися світлом і радістю :)
    Дуже потрібна фінансова допомога!

    Настінька Саварин продовжує лікування в Києві, в інституті раку. Туди малеча поїхала на операцію, але лікарі вирішили, що Настуні необхідно пройти ще два курси хіміотерапії. Один курс вони вже пройшли. Попереду ще один - мегадозовий.

    У Києві Настя перебуває з двома батьками - хоч передбачалося, що тато буде вдома, працювати і доглядати за старшими, але мама не справляється сама з дитиною, потрібен хтось, щоб вискочив в аптеку, сходив за продуктами, та хіба мало що може знадобитися ще...

    Відповідно, фінансове становище сім'ї дуже важке - Насті весь час потрібні памперси «4», вологі серветки, пелюшки одноразові, суха суміш НАН «2». Сім'я дуже скромна, вони рідко просять про допомогу, але зараз вони дуже її потребують.

    Гроші можна переказувати на реквізити БФ «Крила надії», вказавши у призначенні: добровільна пожертва для Насті Саварин, а також можна просто передати памперси, і все необхідне мамі в лікарні.
    Телефон мами 098 952 65 36 Галя.
    У Києві їм допомагає Надя Іващенко: 095-766-46-67.

    Мудрак Віолетта передає всім привіт і величезне спасибі. Сьогодні малеча повернулася в лікарню - на кілька днів їх відпускали додому. Почувається добре, вдома встигла поправитися на цілих 300 грам! Будуть продовжувати хімію.

    На рахунку фонду для Віолетти залишилося 1893 гривні - на памперси і пелюшки цього поки вистачить. Величезне спасибі всім, хто підтримує дівчинку.

    Потрібна допомога і Юрчику Сидорову. Зараз малюк у лікарні, готується до хіміотерапії. Ще в квітні Юрчику рекомендували курс гікамтина. Тоді батьки вирішили повторно пройти ПЕТ-сканування, в пошуку альтернативи такому важкому препарату. 30 червня Юрчик повернувся з Москви, куди він їздив проходити ПЕТ. На жаль, результати не втішні - сканування показало, що пухлини не змінилися, тобто, не виросли, але обидві живі... Київські фахівці як і раніше рекомендують гікамтин.

    Почуває малюк себе не дуже. Але зволікати з хімією більше просто не можна. Залишається тільки вірити і сподіватися на краще.

    Юрчику буде дуже потрібна наша підтримка, сам препарат є, але, все інше, від Осетрону до Грастиму доведеться купувати. Все, що було зібрано для малюка на рахунок фонду, було переведено батькам перед поїздкою до Москви. Якщо завтра малюкові що-небудь знадобиться, ми нічим не зможемо допомогти ...

    Потрібна фінансова допомога.

    Олежик Соболевський закінчив курс хіміотерапії і тепер у нього планується операція. Хімія далася дитині ой як не просто ... Аналізи ледве підняли, у Олега почалася така сильна кровотеча, що його навіть забрали в реанімацію.

    Зараз вже легше. Олежик вдома - відпустили на тиждень відпочити, благо, аналізи дозволили. А вдома і апетит з'явився, і у дворі погуляти можна, так що справи одразу пішли краще.

    У п'ятницю Олега чекають в лікарні на контроль аналізів. Лікарі будуть радитися щодо подальшого ходу лікування та операції. Зараз на рахунку фонду для Олега зібрано 3450 гривень. Але які витрати будуть пов'язані з подальшим лікуванням, звичайно ж, поки не відомо.

    На останок величезне спасибі від Кінаша Владислава. Владиславчика теж відпустили додому на тиждень. У п'ятницю має приїхати на хімію. Необхідні препарати закуплені завдяки Вам. Тепер головне, щоб все пройшло добре.

    Після хімії планується обстеження, і на нього кошти так само зібрані - величезне спасибі всім, хто підтримує Владислава і всіх інших наших малюків! Повірте, для багатьох сімей Ви - єдина надія пройти лікування. Для Владиславчика на рахунку фонду зараз залишилося 2258,67 гривень - цього вистачить на обстеження.

    Так само величезне спасибі від Бандурович Дем'яна - на останню новину про малюка відгукнулося дуже багато людей, завдяки Вам дитина забезпечений усім необхідним.

    Дем'ян закінчив хімію, зараз піднімають аналізи. Лейкоцити вже підняли, тепер переливають тромбоконцентрат, тромби поки низькі. Як тільки приведуть в норму аналізи - робитимуть КТ і визначатимуться з операцією, вона запланована на кінець липня.

    Почуває малюк себе добре, хоча на вихідних температурив через низькі лейкоцити. Додому поки теж не відпускають. Залишається вірити і сподіватися, що все у Дем'яна буде добре!

    Фінансову допомогу для малюків можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для (П.І.Б. дитини).
     
  12. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Як поживають маленькі принцеси Лапчаки? Певне вже не дуже маленькі :girl_tender:
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дівчатка-волентери, хто ставив скриньку в моєї куми на базарі "Іскра", можете забрати кошти. Не знаю скільки, але вже трохи назбирали, може комусь вони потрібні. Збирали Богданчику.
     
  14. martka

    martka New Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    tanchyk , а можна мені деталі в пп?
     
  15. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    У Марича Ростика погані новини - останнє МРТ показало збільшення пухлини. Наразі остаточного заключення ще немає, в п*ятницю в Києві справу Ростика буде розглядати комісія лікарів і напередодні в четвер мають зробити повторне МРТ там на місці.

    Потрібно 306 гривень на контраст - томовіст. Саме обстеження обійдеться ще 560 гривень.

    Чи варто говорити, чим ця новина стала для батьків хлопчика... так хотілось вірити, що все позаду...

    Далі планується ПЕТ-сканування в Пітері, та остаточно буде відомо в п*ятницю. Фінансова підтримка буде дуже і дуже потрібна.

    Наразі, просимо, допоможіть, будь ласка, викупити томовіст.

    Реквізити для надання допомоги :
    БФ "Крила надії"
    Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
    Рахунок 26000060442841
    ЄДРПОУ 35620901
    МФО 325321 Призначення платежу – добровільна пожертва для Марича Ростислава
     
  16. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Терміново! Сидорову Юрчику потрібен топотекан вартістю 4400гривень!

    Юрчик Сидоров бореться з рецидивом нейробластоми. Юра дуже сильний і цілеспрямований хлопчик.

    Зараз малюк успішно пройшов перший курс гекамтину (топотекану). Батьки дуже переживали, як малюк перенесе таку «важку» хімію, але воля до життя дитячого організму просто вражає - наші малюки справжні молодчинка і мужні бійці!

    Зараз Юрчик вдома, набирається сил, однак, зовсім скоро треба повертатися до лікарні і продовжувати бій. Для цього Юрі потрібно ще 2 флакона топотекану вартістю 2200 гривень кожен.

    В ідеалі варто було б почати блок ще на цьому тижні, але оскільки грошей на покупку препарату немає - доводиться чекати, і від цього очікування холоне серце... Нейробластома занадто підступна і агресивна пухлина, кожен прострочений день грає проти малюка. Крайній термін, коли потрібно продовжити хімію, це понеділок.

    З необхідних 4400 гривень зібрано лише 90. Залишилося зібрати ще 4310 гривень! Ми звертаємося до всіх, кому небайдужа доля малюка - більшу частину лікування Юра пройшов завдяки допомозі простих людей, які дзвонили, підтримували, переказували гроші. Зараз сім'ї Юрчика доводиться розраховувати теж тільки на Вас. Будь ласка, допоможіть зібрати потрібну суму! Юра не може обірвати лікування, але без препарату лікуватися буде нічим ...

    Дуже потрібна допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні, добровільна пожертва для Сидорова Юри.
     
  17. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Свіжі новини з Донора про Настіньку Власюк.
    Все просто супер! Величезне спасибі всім, хто підтримував дівчинку! Ну просто немаю що додати:)
     
  18. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Білецькій Юлі терміново потрібен Натулан!


    Юлічці 6 років. З травня місяця дівчинка проходить лікування у відділенні гематології ЗУСДМЦ.

    Позаду у Юлі два блоки хіміотерапії. Після першого вона два тижні не вставала і не їла, навіть ложку води годі було влити. Після другого все пройшло легше, їсть, ходить, набирає вагу. Правда, плаче за волоссям ...

    За планом - ще чотири блоки. І на всі чотири потрібен препарат Натулан. За перші дві упаковки мама віддала 500 євро. На цьому можливості сім'ї вичерпалися ... Мама сама виховує двох дівчаток - Юлю і її молодшу сестричку, батько участі в житті дочок не приймає, відповідно, і допомоги їм чекати нізвідки ...

    До наступного блоку залишився тиждень, а грошей як і раніше немає ... На рахунок фонду для Юліньки надійшло 200 гривень, а потрібно буде 2845 (250 євро), оскільки, привезти препарат або купити дешевше ні в нас, ні в мами можливості поки що немає ...

    Будь ласка, допоможіть дитині продовжити лікування - без Натулану це буде неможливо ...

    Дуже потрібна фінансова допомога! Також будемо вдячні за інформацію, де можна придбати препарат дешевше.


    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Білецької Юлії.
     
  19. Polosatik

    Polosatik New Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дякую, Мариночко, за добрі новини про Настіньку! :girl_smile: Дуже порадували! А коли приблизно буде відома вартість МРТ для Настусі? Гроші можна перераховувати на тей же рахунок? Дякую!
     
  20. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Настя вже би мала бути вдома, ще не встигла зідзвонитись з мамою:) Де і коли будуть робити МРТ ще не знаю. Якщо у Львові - то мрт буде 800-900 грн, з них 500 є на рахунку фонду.