акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Мудрак Віолетта - малечі дуже потрібна допомога!

    Вже два тижні Віолетточка знаходиться в реанімації ЗУСДМЦ. Після хімії у дівчинки почалося двостороннє запалень легень, крихітка не могла дихати самостійно і її перевели на апарат штучної вентиляції легенів. Стан стабільно важкий.

    Вчора дитині поставили трахеостомічну трубочку, але вже сьогодні було прийнято рішення міняти її на іншу. Вже замовили 5 трахестом RASH 3.5, загальною вартістю 500 гривень. У понеділок їх потрібно оплатити.

    Так само сьогодні почнуть вводити антибіотик Далацин Ц, 5 ампул вартістю 300 гривень, і оплатити їх теж потрібно в понеділок. Для малечі залишилося 200 гривень, а крім препаратів ще постійно потрібні пелюшки, вологі серветки, памперси, суха суміш Альфаре, якою Віолетточку годують через зонд ...

    Величезне спасибі всім, хто підтримує дівчинку - з Вашою допомогою нам вдається забезпечити дитину всім необхідним, але зараз витрати дещо зросли і абсолютно невідомо, що знадобиться завтра. Мама в лікарні одна, родичі приїжджають дуже рідко - навіть в аптеку доводиться бігати сестричкам та санітаркам. Так що вся надія у Віолетти на нас.

    Дуже потрібна допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для Мудрак Віолетти.
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    вони самі зі Львова, зі мною в одну школу ходили, на Сихові живуть.
    В Білорусію поїхали до родичів, бо як раз дитинку з лікарні вкотре виписали. Там знову стало йому погано, звернулися за допомогою і їх там лишили. Тато сюди приїхав кошти збирати.
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Як справи в Богданчика і Нікітки?
     
  4. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Щойно зустрічалася з батьком цього хлопчика, там дійсно дуже потрібна допомога. Зараз скинула усі документи у фонд "Крила Надії", будемо надіятись на добрих людей і Божу ласку! Прошу всіх молитись за здоров"я Артемчика!
     
  5. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вероніка Нальотова - терміново потрібно 1625 гривень!

    Вероніка нещодавно розпочала лікування, позаду перший блок хіміотерапії і в наявності всі характерні ускладнення ... Аналізи підніматися не хотіли - знадобилося 4 флакона грасальви. А зараз проблеми з легенями і потрібен антибіотик Меронем 1000 мг 5 флаконів. Один флакон - 325 гривень, на всі 5 знадобиться 1625 гривень.
    Вероніка у відділенні хірургії ЗУСДМЦ знаходиться менше місяця, ми ще навіть не встигли розмістити сторінку дитини тож поточні потреба покривалися з резервних коштів, благо, що вони якимось дивом у нас опинилися...

    Зараз резерв уже вичерпаний. Антибіотик потрібен на завтра, а грошей на його оплату немає ні у нас, ні у батьків - працює лише тато, в сім'ї двоє хворих дітей - у молодшої доньки проблеми зі слухом.

    Будь ласка, допоможіть викупити Меронем для Вероніки. Стан дівчинки дуже тяжкий, проте, по основному захворюванню є хороший результат - пухлина реагує на хімію, і болі, що мучили дитину до і після операції, нарешті пройшли. Значить, Вероніку потрібно якомога швидше «витягнути» і без затримок продовжувати хіміотерапію.

    Дуже потрібна фінансова допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Нальотової Вероніки.
     
  6. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Андрій Пахолюк - порадійте за мене!


    Два тижні тому наш офіс відвідали гості - двоє чудових чоловіків, Андрій і Методій Пахолюки, прийшли поділитися з нами своєю радістю.

    Справа в тому, що Андрій закінчив лікування. Хлопець здоровий! Ще місяць тому здавалося, що цей день не настане ніколи - настільки виснажливим і спустошливим був попередній рік.

    Рівно рік. Нестерпно довгий і нескінченно важкий - 19 липня 2010 Андрію поставили діагноз, і 19 липня 2011 ПЕТ-сканування показало, що все чисто! Більш того, ні хіміотератія, ні пересадка зараз Андрію не потрібні!

    Рік боротьби і сумнівів залишився позаду, часом хотілося опустити руки і плисти за течією ... Благо, з Андрієм весь час поруч були люблячі батьки, друзі, і просто небайдужі люди, яких він ніколи не бачив, але чия присутність була відчутна постійно.

    Сім'я Пахолюків щиро і від усієї душі дякує всім і кожному, хто допоміг їм наблизитися до перемоги! Усім, хто допомагав фінансово і морально, молився і переживав за Андрія, підтримував його і бажав якнайшвидшого одужання. Без вашої допомоги Андрій би не впорався!

    Звичайно, ще не все гладко, Андрія чекає довгий період реабілітації, потрібно буде берегтися, обмежувати себе в чомусь, але з цими труднощами Андрій вже впорається! Адже це таке щастя знову повернутися додому!

    БФ «Крила надії» в свою чергу також дякує всім, хто не пройшов повз хлопця, хто відзивався на наші прохання і допомагав Андрію. Ми віримо, що тепер все буде добре і бажаємо Андрію тільки всього найкращого, обов'язково здоров'я, обов'язково сил і ніколи не здаватися!
     
  7. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Настя Саварин - потрібна допомога на авто-ТКМ!

    Настуня Саварин зараз у Києві, на днях малеча пройшла останній десятий блок хіміотерапії і тепер готується до автотрансплантаціі кісткового мозку.

    Настя знаходиться в Інституті раку, зараз йде промивка після хімії і в перших числах вересня планується, що дівчинка заступить в бокс.

    Мамі дали список всяких «дрібниць» на суму вже близько 2000 гривень - це розхідники і необхідні препарати, без яких просто не почнуть. Все, що знадобиться крім цього - лікарі будуть говорити по мірі виникнення необхідності, і за досвідом інших дітей ми знаємо, що знадобиться близько 15-20 тисяч гривень - тільки памперси, дитяче харчування та засоби гігієни, за три місяці перебування в боксі потягнуть на 2500 гривень.

    У сім'ї троє дітей, працює тільки батько. Двох старших потрібно зібрати до школи, що теж потребує коштів. Живуть вони в селі, а в селі багато не заробиш. Сума в 15-20 тисяч гривень - це зовсім і не велика сума, коли мова йде про ТКМ, однак для батьків Насті вона просто захмарна ... Всі заощадження сім'ї давно вичерпані, а авто-ТКМ для Настуні є зараз єдиним шансом. Пересадку потрібно робити якомога швидше, потім вже не буде сенсу.

    Будь ласка, допоможіть дитині вчасно заступити в бокс і перенести таку складну
    операцію. Батьки дуже сподіваються, що сума збереться і їх крихітка буде жити. Будь ласка, не пройдіть повз цього чарівного маля!

    Дуже потрібні молитви й фінансова допомога.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Саварин Насті.
     
  8. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Федуняк Валерій - 6486 гривень на Холоксан!


    Валерій Федуняк продовжує лікування і знову дуже потребує нашої допомоги. Зовсім недавно Валерію поставили ендопротез.

    Оперували у Львові, все пройшло добре, хлопець потроху відновлюється, вже навіть встиг пройти першу післяопераційну хімію. Рана загоюється потихеньку і попереду довгий період реабілітації, коли потрібно буде розробляти ногу.

    У перших числах вересня призначений наступний курс хіміотерапії на який знадобиться 15 грам Холоксану вартістю 7146 гривень. На рахунку БФ «Крила надії» залишилося 660 гривень, не вистачає ще 6486.

    Сім'я в дуже скрутному фінансовому становищі - протез обійшовся більше 120 тисяч гривень і тільки 4600 з них змогли зібрати ми - решта позичали батьки .

    Метотрексат на подальші блоки закупив Фонд Допомоги и Розвитку Дітям Чорнобиля, нам залишилося купити Холоксан. І купувати його немає за що.

    Будь ласка, допоможіть Валерію пройти хімію, позаду складна операція і дорогущий ендопротез, попереду - надія на щасливе майбутнє. Хлопець дуже хоче додому, але не минуло ще й місяця після операції, так що, про дім поки мріяти рано, але можна :) Чим менше затримок буде з хіміотерапією, тим швидше Валерій закінчить лікування. Будь ласка, допоможіть хлопчику швидше повернутися до звичайного життя!

    Потрібна фінансова допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Валерія Федуняка.
     
  9. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Кіндзерський Юрій – ціна питання 22 тисячі гривень.

    Юрі 19 років, він лікується у гематології Інституту патології крові та трансфузійної медицини у Львові. У хлопця неходжкінська лімфома.

    Юра успішно проходить лікування, недавнє КТ потішило хорошими результатами, хлопець сповнений оптимізму та рішучості. За два тижня в нього запланований третій курс хіміотерапії і все було б добре, якби не вартість необхідних препаратів…

    Курс складається з двох фаз, вартість фази «А» становить 9400,00, вартість фази «В» - 12600. Разом – 22 тисячі гривень.

    Попередні два курси обійшлись батькам майже у 60 тисяч гривень – ці кошти були зібрані родичами, друзями, знайомими, сусідами, позичені батьками. Зараз усі резерви сім’ї вичерпані і їм залишається сподіватись лише на допомогу небайдужих людей.

    Юра розумний хлопець, він прекрасно знає, що відбувається з ним і які суми йдуть на його лікування, і як важко зараз його батькам. Він дуже хоче жити, хоче вилікуватись, хоче сім’ю, хоче здорових дітей і мріє, щоб хтось із них обов’язково став хірургом. В лікарні Юра постійно думає про молодшого брата Миколку, раніше вони багато часу проводили разом, подорожували, грали в шахи та футбол, разом вчились водити машину. Молодший теж із болем переносить хворобу брата, та ні на мить не сумнівається у Юриних силах, молиться за нього та чекає одужання, як і всі, хто знає Юру.

    Будь ласка, допоможіть Юрі продовжити лікування! Друзі та рідні не сидять склавши руки, та їх зусиль наразі вже виявляється недостатньо – надто високою стає ціна Юриного життя.

    Дуже потрібні кошти!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Кіндзерського Юрія.
     
  10. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Не стало Віолетти Мудрак

    У вівторок, 16 серпня 2011, в реанімації ЗУСДМЦ зупинилося серце Віолетти Мудрак. Так вийшло, що ми дізналися про це тільки сьогодні. Чарівна усміхнена дівчинка тепер світлий і чистий Ангел.

    Останні два тижні стан малечі було важким, її перевели на апарат штучної вентиляції легенів, але дуже хотілося вірити, що дитинка буде жити . Лікарі до останнього намагалися врятувати дівчинку.

    Величезне спасибі всім, хто допомагав і підтримував крихітку - з Вашою допомогою Віолетточка була забезпечена всім необхідним.

    Будь ласка, пом'янути у своїх молитвах маленьку Віолетту.
    Вічна пам'ять.
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Як шкода.. Я тільки у вівторок на Героїв УПА у вашій скрмньці залишила гроші, тільки прізвища не пам'ятала манюні.. Прошу віддати найбільш потребуючим діткам.
     
  12. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дякуємо, Zoryanazirka.Потребуючих в нас, нажаль, завжди вистарчає...
     
  13. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Манько Остапчик - 15 тисяч гривень на ПЕТ-сканування!

    6 вересня Остапчика чекають у Варшаві, в Центрі здоров'я дитини на ПЕТ-сканування.

    Остап успішно закінчив основне лікування, вчора на МРТ батькам сказали довгоочікуване «Все чисто». Останній штрих - це ПЕТ.

    Будь ласка, допоможіть батькам оплатити поїздку. Наразі нами зібрано 1000 гривень з необхідних 16000. Вартість обстеження близько тисячі доларів і стільки ж обходиться дорога з проживанням.

    У малюка все чудово, почувається добре, бавиться, росте. Залишилося зробити ще один маленький крок, вартістю у дві тисячі доларів - 16000 гривень - і можна сміливо повертатися до нормального життя, але ж Остапчик напевно вже й забув, як це, життя без лікарень. Для діток з нейробластомою ПЕТ дуже важливе обстеження, воно показує те, чого не показують всі інші. Допоможіть малюкові його пройти.
    Потрібна фінансова допомога.

    Федуняк Валерій в лікарні, чекає наступної хімії. Справи у хлопця так собі - лікарня набридла, додому не можна, втомилися обидва, і Валерій, і мама. До того ж, приживання протеза відбувається не так гладко, як хотілося б - рана постійно сочиться, практично, вже місяць.

    З фінансами справи йдуть теж туго - з 7146 гривень на Холоксан на наступну хімію зібрано поки 3310, за що величезне спасибі тим людям , які завжди відгукуються на наші прохання і підтримують наших багатостраждальних дітей. Не вистачає 3836 гривень. Ось такі от справи ... Холоксан потрібен на 3 вересня, часу зовсім мало.

    Підтримайте Валерія, хлопчик дуже хоче додому. У мами грошей немає, батько хоч і бере участь в житті сина, але у нього вже інша сім'я, до того ж, він зараз безробітний.
    Хлопцеві дуже потрібна наша допомога.

    Сидоров Юра мужньо переніс другий блок гікамтіном (топотекан) - величезне спасибі всім, хто підтримує малюка - Ваша допомога і Ваші молитви дуже потрібні.

    «Відкапався» Юрчик успішно, але після блоку, звичайно ж, попадали всі аналізи, температура, стоматит, низькі тромбоцити - вчора Юрчик виглядав дуже сумним і задумливим, але не вередував і не плакав, наші маленькі дітки дуже швидко перетворюються в «дорослих» дітей і вміють запасатися терпінням .... Сьогодні повинні були вливати тромбоконцентрат. У Юрчика 2 +, донори в будь-який момент можуть знадобитися знову, так що, якщо Ви можете стати донором тромбоконцентрату для малюка - зв'яжіться з мамою, 096 278 15 17, Леся.

    Друга проблема - це сети для сепарації Фрізеніус C4L. На одне переливання для Юри сет є, але якщо тромби знадобляться ще - приготувати тромбоконцентрат вже буде ні в чому... Вартість сету 2280 гривень. Коли падають тромби, потрібно відразу переливати тромбоконцентрат, так що сети бажано мати про запас.

    Також Юрчику потрібні всякі дрібниці - нурофен від температури, кандид від стоматиту, подовжувачі, пластирі і т.д. Ще скоро планується КТ вартістю 1000 гривень, і фінансова допомога, як і раніше, дуже потрібна.

    Марич Ростик теж у лікарні, приймає Темодал і їздить на променеву. Стан нормальний, подчуває себе непогано, на вихідні їде додому.

    Не хочеться писати таких слів, але перспективи у Ростика не дуже ... Другий рецидив, пухлина мозку. В Україну Ростику можуть запропонувати тільки променеву з Темодалом, але обіцяти при цьому гарний результат лікарі не беруться. Батьки відправили документи Ростика в закордонні клініки, і з Чехії прийшла відповідь, що хлопчика готові взяти на лікування. Зараз батьки чекають запрошення і попередній рахунок на лікування. Дуже хочеться вірити, що шанс у Ростика, таки, є.

    Ростик дуже схуд, причому різко, буквально за два тижні після МРТ, коли діагностували рецидив. Їсть зле, але їсть. Дуже любить складати модульне орігамі, вірніше, любить спостерігати, як мама складає, а Ростик дарує потім готові фігурки лікарям і медсестрам і хвалиться по телефону татові :)

    Бандурович Дем'ян успішно переніс складну операцію і вже навіть закінчив курс післяопераційної хіміотерапії. І це, безумовно, дуже хороша новина. Зараз малюк почуває себе добре. Однак, це ще, на жаль, не кінець лікування.

    Наступний крок - поїздка на ПЕТ-сканування в Польщу. Дем'яна чекають 6 вересня в Центрі здоров'я дитини у Варшаві. Кошти на поїздку є, величезне спасибі Наталії, яка допомагає хлопчику, адже мама виховує дитину одна, тато самоусунувся і без допомоги небайдужих людей навіть і не знаю, як би Дем'ян продовжував лікування ...

    Але й це ще не все. Бабуся Дем'яна їздила на консультацію до Києва, і київські фахівці рекомендують малюкові авто-трансплантацію кісткового мозку, з чим повністю згодні і львівські лікарі. Зараз у малюка все чисто, але при його діагнозі є великий ризик рецидиву, після авто-ТКМ шанси значно вищі. Пересадка дуже складна процедура, обходиться вона близько 15-20 тисяч гривень з усіма препаратами і расхідними. Так що після ПЕТ будемо готується до авто-ТКМ.

    Нальотова Вероніка в лікарні, передає всім величезне спасибі - з Вашою допомогою ми змогли оплатити Меронем та МРТ голови для дівчинки. Результати обнадійливі, пухлина зменшилася. Дівчинка почувається значно краще, сьогодні мама вразила мене новиною, що вони навіть виїжджають на вулицю - здавалося б, ну і що тут такого? Повірте, для прикутї до ліжка дитини це, дуже багато.

    Попереду у Вероніки довге лікування, і тримається вона молодчинкою. Величезне спасибі Фонду Допомоги і Розвитку Дітям Чорнобиля, який закупив для дівчинки основні препарати на подальше лікування, не знаю, як би ми справлялися своїми силами.

    Тепер залишається тільки сподіватися, щоб лікування допомогло. І буде тільки так!


    П.С.
    Завдяки Вашій допомозі нам вдається купувати препарати основної хімії. Але коли після хімії падають аналізи - настає просто катастрофа. У Львові дві глобальні проблеми - немає факторів росту (Грастим, Грасальва) і немає сетів для приготування тромбоконцентрату ... Вартість Грастиму - 850 гривень флакон, Грасальви - 1200, на місяць потрібно хоч 10 флаконів, це самий мінімум - вже 8 500 гривень, а краще 12 000 - Грасальва ефективніша.

    З сетами просто біда - один сет коштує 2280 гривень, для хірургії потрібно на місяць мінімум 5 штук, а для дитячої гематології - 10, це ще 34 200 гривень.
    Де взяти такі гроші - розумом не зрозуміти ... Але це ціна життя наших дітей. Коли ми просимо гроші для конкретних діток - майже завжди ми збирає необхідну суму в термін, за що просто, як кажуть, хочеться «зняти капелюх» перед людьми, які не проходять мимо. Коли гроші просяться на потреби відділень, збір йде до болю повільно.

    Але в цих відділеннях лежать ті ж діти, і коли сети або фактори росту закуповуються централізовано - вони використовуються набагато ефективніше для цих же дітей. Просто, коли аналізи падають, немає часу збирати гроші - потрібно одразу вводити, незалежно від того, надійшли кошти конкретно для цього малюка, чи ні.

    Ми розуміємо, що сума потрібна величезна і в черговий раз звертаємося до Вас - допоможіть нам забезпечити медикаментами категорії «СОС» наших маленьких друзів.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні - Добровільна пожертва.
    Якщо ви хочете переказати кошти для конкретної дитини, вказуйте в призначенні - Добровільна пожертва для (П.І.П. дитини).
     
  14. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Сидоров Юрчик - терміново 850 грн на КТ.

    Зовсім недавно ми писали, що Юрчик успішно пройшов два блоки гікамтіна (топотекан) і що в недалекому майбутньому знадобиться КТ. І ось, сьогодні сказали, що КТ потрібно робити, чим скоріше. Бажано у вівторок, але оскільки грошей немає - доведеться відкладати ...

    Вартість обстеження 1150 гривень, зібрано тільки 300. Терміново потрібно ще 850 гривень. Чим швидше лікарі побачать реальну картину - там швидше Юрчик зможе продовжити лікування, а в разі рецидиву нейробластоми це життєво важливо.

    Будь ласка, допоможіть пройти обстеження, дуже хотілося б, щоб воно відбулося на наступному тижні, тому що час завжди проти наших малюків. Почувається Юрчик добре, бавиться, спілкується, навіть не віриться, що позаду така «важка» хімія ...
    Дуже потрібна фінансова допомога.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні – Добровільна пожертва для Сидорова Юри.
     
  15. Michelin

    Michelin New Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Перевела тільки що через Приват24 від себе внесок...
    Надіюсь, у Юрчика та інших дітей все піде на лад!
     
  16. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    На п*ятницю МРТ у Юрчика Сидорова, а зібрано лише 500 гривень - два дня лишилось... Ще й в клініці сказали, що вартість може бути більша, не 1150, а 1500. Просто страшно, бо і позичити нема де...

    Величезне спасибі всім, хто допомагає хлопчику. Дуже хочеться вірити, що назбираємо.
     
  17. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Коли приходить відчай та опускаються руки…


    Останнім часом ми все частіше пишемо про те, що відділення залишаються без необхідних препаратів і медикаментів, причому, це стосується всіх лікарень - і регіональних, і столичних.

    Періодично немає то основної хімії, то протиблювотних, то факторів росту, то антибіотиків, то розхідних. А останній місяць ми все частіше чуємо вже не істеричне «СОС !!!», а відчужене « Так важко вже давно не було ... ».

    І це правда. Тільки нашкребли на Грастим - потрібно купувати хімію. Купили хімію - потрібні катетери. Ледве закупили - знову впали аналізи і потрібен Грастим ... І так до нескінченності, по замкнутому колу ...

    А саме наболіле - це сети для сепарації. У Львівській лікарні їх немає.
    Це означає, що коли у наших дітей попадають тромби, вони не отримають тромбоконцентрат - приготувати його буде ні в чому, навіть якщо матерям вдасться знайти і обстежити донора, що завжди дуже не просто... А багато хто з наших маленьких друзів живе завдяки донорським тромбам. З низькими тромбоцитами можуть відкриватися кровотечі - їх набагато легше запобігти, ніж зупинити.

    Ми розуміємо, що важко всім - таке вже в нас життя. Ми розуміємо, що літо - період відпусток, і кожен трудящий має право на відпочинок. Ми розуміємо, що День знань у багатьох відбирає масу сил і грошей - відправити дитину до школи задоволення не з дешевих... Але поруч з нами є діти, у яких цього року не було Дня знань.

    Дві дівчинки, дві розумниці і красуні провели 1 вересня в хірургії ЗУСДМЦ. Кожна з них мріяла сьогодні піти до школи і зустрітися з однокласниками. І обидві змушені боротися за життя. Ці дівчатка - Вероніка Нальотова і Софія Єфименко.

    Софійка пройшла останню хімію, тепер її чекає ПЕТ-сканування, яке покаже, чи потрібне подальше лікування. Але до цього обстеження потрібно в прямому сенсі дожити - впали всі аналізи, з учорашнього дня вводять фактор росту, а на понеділок потрібен тромбоконцентрат. Вартість сету - 2280 гривень.

    У Софійки нейробластома, в хірургії вона з травня місяця, лікування сім'я тягнула самостійно, але грошей більше просто немає. На останній ривок не залишилося ні коштів, ні сил. Але Софійка не сумує, залишається дуже доброзичливою дівчинкою, завжди в гарному настрої, тільки дуже боїться «пекучих» уколів. Батьки Софії розлучені, батько хоч і допомагає, чим може, але у нього інша сім'я, там двоє дітей.

    Допоможіть придбати сет для Софії. Грошей на його покупку немає.

    Вероніка тільки на початку шляху - пройшла дві хімії. Результат хороший, зменшилася пухлина, пройшли болі - я тільки недавно вживу побачила сяючу посмішку цієї сонячної дівчинки, до цього вона весь час відверталася, обличчям до стіни ... Дівчинка паралізована. У Вероніки теж обвал аналізів. Теж потрібен тромбоконцентрат, і сет на його приготування - теж 2280 гривень. Так само Вероніці потрібен один флакон Грастиму - ще 850 гривень.

    Перший час Вероніка, з повною апатією, дивилася в стіну, і тихенько хникала від болю і безнадійності свого становища. Активний дитина, дуже красива дівчинка, здібна учениця - зовсім недавно це було про Вероніку. Тепер лікарня, палата, ліжко, лисенький голівка замість розкішного волосся ... Це ми знаємо, що волосся відросте, а як з цим змиритися десятирічній дівчинці? Але з поліпшенням загального стану покращився і настрій, от тільки при падінні тромбів дівчинка знову опиниться без сил, а батьки, замість того, щоб турбуватися про моральний стан доньки і оточувати її любов'ю і турботою, будуть думати, де ж узяти ці самі кольорові папірці, щоб купити на них, ні, не просто сет або Грастим - а ще один шанс для своєї дівчинки.

    П.С. Величезне спасибі людям, які відгукнулися на попереднє прохання про допомогу - на рахунок фонду надійшло 2000 гривень, але ці гроші пішли на купівлю Холоксану для Федуняк Валери та Вероніки Нальотовой. Закупити сети ми так і не змогли. Нашим дітям як і раніше дуже-дуже потрібна допомога.

    Ми не справляємося з проханнями - значить, хтось залишається без необхідного лікування ... Будь ласка, допоможіть нам справитись!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні – Добровільна пожертва для (П.І.П. дитини).
     
  18. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Соболевський Олег - терміново 1000 гривень!

    Олежику призначено термінове КТ, але, в силу обставин його зможуть провести тільки в п'ятницю - сьогодні у клініці, де заплановано обстеження, немає світла, а завтра не буде лікаря.

    З іншого боку - у нас є 2 дні, щоб допомогти батькам знайти гроші.

    Олега прооперували, але результати гістології виявилися не втішними. Зараз лікарі визначаються з подальшим планом лікування, саме КТ має показати, доцільно проводити хіміотерапію, чи потрібна ще одна операція.

    Вартість обстеження 1000 гривень. У батьків коштів немає, за останні півроку витрачено все, що було. На рахунку фонду теж по нулях - все, що було зібрано, ми перевели батькам перед операцією, більше надходжень не було. Допоможіть дитині пройти обстеження - воно має показати, чи є у Олега надія ...

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Соболевського Олега.


    Трохи новин про Владислава Левицького.

    13 вересня Владислав їде проходити черговий курс лікування в Польщу, до Центру здоров'я дитини.

    Це вже сьома за рахунком поїздка. Лікування проходить з перемінним успіхом - під час останнього візиту Владиславчику поміняли схему лікування - попередню хімію малюк вже ледве переносив... Тепер на хімії дитина почувається краще, однак, потім більше нудить.

    Останнє МРТ, яке Владиславу робили місяць тому, показало, що кіста трохи зменшилася, а пухлина залишилася така сама, тобто, хімія стримує її ріст, і в ситуації Владислава - це гарна новина.

    Хочеться подякувати всім, хто підтримує малюка - з Вашою допомогою Владиславчик може продовжувати лікування. Величезне спасибі мережам львівських супермаркетів, які дозволили встановити у своїх магазинах скриньки для збору пожертв.

    Окреме спасибі торговій мережі «Барвінок», в чиїх супермаркетах все літо стояли скриньки для Владислава, спасибі керівництву, адміністрації, працівникам магазинів, і, звичайно ж, відвідувачам, які не проходили мимо. Спасибі Вам величезне від нас, від батьків і від самого малюка! Загалом у «Барвінку» ми зібрали 17 207 гривень - на 3-4 поїздки цього має вистачити.

    Також ще 2800 було зібрано в супермаркетах «Рукавичка», 3600 - супермаркет «Фуршет», 3700 надійшло на картку і 2000 передали батькам - за ці гроші Владиславк їздив до Польщі в травні, червні та липні.

    Дуже хочеться вірити, що зусиллями і молитвами такої кількості людей у Владиславчика все буде добре!
     
  19. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Тишик Назар - дуже потрібна допомога!

    Назар проходить лікування в хірургії ЗУСДМЦ. У дитини нейробластома, і метастази в лімфовузли.

    На наступному тижні, хлопчику заступати на черговий курс хіміотерапії, якщо все буде добре. А щоб все було добре, потрібно: 3 флакона Холоксану вартістю 1110 гривень, 9 ампул Месни - 260 гривень і вшивними катетер Бровіак 4,2 - вартістю 1550 гривень.

    Поки що на купівлю цього всього грошей немає зовсім, а потрібно 2920 гривень.

    І є певні проблеми - в силу обставин, катетер ми можемо придбати тільки за готівку, він є в Україні і вже зарезервовано для Назарчика, залишилася справа за малим - знайти 1550 гривень і викупити. Можливо, хтось захоче оплатити катетер в Києві, і передати його малюкові? Це було б чудовим подарунком. Якщо у когось є таке бажання і можливість, будь ласка, зв'яжіться з нами.

    Без катетера маляті буде набагато важче проходити хімію, а зважаючи на його стан, лікування взагалі може опинитися під загрозою. Вшивні катетери, на відміну від звичайних підключичних, можуть стояти довго, їх не потрібно міняти і мучити дитину, а в разі чого, лікар завжди може безперешкодно ввести препарат і не шукати півгодини тоненьку венку, щоб поставити звичайний. І на купівлю такого катетера зараз нам потрібно 1550 гривень готівкою.

    Без Холоксану і Месни лікування так само не можливо. Тому, ми просимо всіх небайдужих людей допомогти Назарчику продовжити лікування. У сім'ї грошей немає, а попереду ще довгий шлях, операція, обстеження, поїздки. У нас, на жаль, жодних резервів теж немає. А Назарчик є. І його завтра - в наших руках.

    Дуже потрібна допомога.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Тишика Назара.

    Величезне прохання на рахунок фонду переказувати кошти на купівлю препаратів для Тишика Назара. Якщо ви хочете допомогти з купівлею катетера - будь ласка, зв'яжіться з нами, оскільки з коштів, що надійшли на р / р фонду ми можемо оплачувати медикаменти тільки за перерахунком.
     
  20. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    СОС! Настя Саварин - 15 000 гривень!

    Маленька Настуня зараз знаходиться в Інституті раку в Києві і має всі шанси опинитися в критичній ситуації.

    Справа в тому, що Настя чекає авто-ТКМ. Зараз малеча здає всілякі аналізи, і, як тільки прийдуть результати, якщо з дівчинкою все добре - потрібно відразу ж заступати в бокс, не втрачаючи ні дня.

    Ось тут і починається найсумніше. Препарати, обстеження донорської крові, розхідники і т.д. для операції обходяться нашим діткам близько 20 тисяч гривень. А для Насті на рахунок фонду «Крила надії» зібрано всього 4149 гривень і, як виявилося, це всі кошти якими володіють батьки на ТКМ ... У сім'ї троє дітей, двоє старших вчаться в школі, грошей катастрофічно не вистачає навіть на життя!

    Суть авто-ТКМ, висловлюючись мовою обивателя - «перезапустити» кістковий мозок, щоб він почав працювати як треба, для цього спочатку потрібно звести нанівець імунітет дитини, щоб організм не відторгнув перелиті очищені клітини. А без імунітету - найменша інфекція призведе до фатальних наслідків, якщо вчасно не ввести препарати. Ці препарати і коштують тисячі гривень ... І не маючи цих самих «тисяч» заступати в бокс просто немає сенсу ...

    У Насті в запасі є близько п'яти днів до того, як будуть готові результати аналізів. Два з них вихідні. Без пересадки шансів у дівчинки практично немає. І на пересадку грошей теж немає. Але Настя не знає про це - вона безтурботно посміхається, бавиться і вперто вчиться ходити, зовсім не підозрюючи, на якій тонкій волосині повисло зараз її майбутнє ...

    [​IMG]

    Такою Настя була, коли ми познайомилися.

    [​IMG]

    Такою вона була після першої хімії.

    [​IMG]

    Такою вона їхала до Києва.

    Якою Настуня буде завтра?

    Допоможіть зібрати гроші Насті на авто-ТКМ. Потрібно 15 000 гривень. Без них у Насті не буде завтра.

    Дуже потрібна фінансова допомога!

    Телефон мами 098 952 65 36 Галя.
    У Києві їм допомагає Надя Іващенко, телефон 099 024 27 68.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Саварин Насті.