акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Ми вдома!!!!!!!
    Вітаю всіх!!! у нас все дуже добре!!!
    дуже вдячний всім за підтримку і ваші молитви.
    про Оленку.
    поки ми були у лікарні з Іванкою вона сумувала за сестричкою і весь час говорила "гіка буба"(гіка- Іванка) Воно ще мале, але розуміє все про що вдома йдеться. Оленка дуже любить сестричку і сильно зраділа коли побачила її. у неї зараз знов ріжуться зубки, але на цей час це не так болісно для неї як рік тому. почуває себе добре і плануємо на наступний тиждень МРТ. подорож до Одеси відміняється. там наша лікар у відпустці і буде після 20 травня. 21 числа ми розпочинаємо наступний курс хімії.
    про Іванку
    Вівторок був дуже важкий день для Іванки. Лікарі намагались під наркозом встановити підключичний катетер, але всерівно поставили периферичний. дуже ризиковано було через нього переливати кров, але катетер відпрацював дуже добре. їй просто дуже пощастило.
    Після знечулення і переливання почувала себе задовільно. звичайно вона багато плакала і зірвала горличко, але жодних інших неприємностей більше не було. показники крові піднялися з низьких до дуже добрих як для неї. через високі тромбоцити (800) виникла необхідність в середу і четвер ще вливати фізрозчин і глюкозу. Іванка змогла прийняти останній в цьому курсі вінкристин.
    зараз ляля відпочиває і ми раді бачити її рожевенькою і чекаємо на продовження лікування 28 травня.
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    ми сьогодні збираємося на чорновола, щоб обговорити плани на 1 червні, день захисту дітей як ніяк, а ще 12-16 травня будуть цікаві події у львові, і ми маємо можливість вголос заговорити про наші проблеми
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Рада за Оленку і Іванку!Молодці,тримайтеся і ні в якому разі не падайте духом!:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    на фонд прийшли наступні поступлення
    100.00 грн. 15.05 від Герасимчук
    850,00 грн. 14,05 від ПП Вавілон 3000
    850,00 грн. 14,05 від ПП Вавілон 3000
    200,00 грн. 14,05 від Поляков О.Б
    так що на данний момент у мене є
    1788.00 готівкою
    2000.00 прийшло на фонд і я сьогодні проплатила ліки на 2423,00 грн,
    це 7 флаконів карбоплатина і 10 Етопозиду, будуть у мене в понеділок,
    ондасетрон теж буде (ще не знаю яка сумма) , передають з києва + катетр(щоб хірурги подивилися, може підійде і не треба буде купувати)
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Хай Бог надалі помагає...
    А про Романика Максимка є свіжі новини?
     
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Ната,дякую за інформацію,наснаги вам у вашій роботі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

  10. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Сльози на очах...
    Мій теж такий був...
    Я не з німеччини,але знаю таких.Яку саме допомогу,я обовязково запитаю?Можна на ПП.
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Нам потрібно буде передати з німеччини катетр для Іванки, дівчата його зараз шукають
     
  12. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Якщо знатимете звідки саме,з якого міста - повідомте.Спробуєм допомогти.
     
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Ми потихеньку готуємося до 1 червня. День захисту дітей - це наш день.
    Це можливість зібрати кошти для того щоб пережити літо - традиційний сезон відпусток, сезон коли пожертв за звичай дуже і дуже мало

    Велике прохання до форумлян, якщо ви є прихожанином якоїсь церкви, чи близько біля вас є якась церква , ми дуже просимо допомогти нам з встановленням скриньок. Для цього треба підійти до настоятеля церкви і розповісти про те що у Львові є такий фонд котрий допомагає онкохворим дітям .
    Ось тут коротенько про нас http://krylanadiyi.org.ua/info/ya-mayu-nadiyu

    Якщо ваш нстоятель дає дозвіл на встановлення скриньки повідомте нас , ми надамо скриньки, листи і всі інші необхідні документи.

    Обовязково вкажіть що виїмка коштів зі скриньки має проводитися у присутності представників церкви і нас, і ці кошти одразу кладуться на рахунок фонду.

    Розхід/Прихід коштів ми відображаємо ось тут http://krylanadiyi.org.ua/info/zvity щотижня

    Ми дуже просимо допомогти нам допомогти дітям.
    на жаль кчількість дітей котрим потрібна допомога зростаєщодня і мені дуже прикро коли я змушена відмовляти через нестачу коштів тим , для кого ми є останньою надією.

    Відкритий лист БФ «Крила надії»​


    Нині, коли у високорозвинених країнах постійно втілюються різноманітні програми та проекти, покликані вдосконалити методи лікування онкохворих дітей, в Україні дитяча онкологія досі залишається проблемою, яка знаходиться в тіні мовчання. Зазвичай сім'ї, які зіткнулися з цією страшною хворобою, залишаються віч-на-віч зі своїм лихом. Для того, щоб кожен міг зазирнути за грань, яка відділяє дітей з онкологічним діагнозом від байдужого до них світу, і відбудеться наша акція. Ми прагнемо поділитися своїм досвідом спілкування з дітьми хворими на рак, розповісти про сучасні шляхи лікування дитячих онкозахворювань і заохотити якнайбільше людей не залишатися осторонь.
    Адже дитячий рак – не смертний вирок, а виліковна в сучасних умовах хвороба. Досвід європейських країн доводить, що 75-80% дітей з діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів мають шанси знову бути здоровими, а у нас лише 50.

    Це можна змінити - це треба змінити !!!

    Ми закликаємо вас приєднатися до акції «Я маю надію» метою якої є надання допомоги дітям, що проходять лікування у відділенні гематології
    хірургії Львівської обласної спеціалізованої клінічної лікарні.

    Що можете зробити саме Ви:
    Розмістити скриньки для пожертвувань на вашому підприємстві чи у вашому закладі.
    • Долучитися до інформаційної компанії в пресі , на телебаченні, по радіо.
    • Переказувати щомісяця певну фіксовану суму на розрахунковий рахунок фонду.
    • Здійснювати підтримку хворих дітей і відділень гематології і хірургії у матеріальній формі (допомогти з обладнанням їдальні, ігрової кімнати, ремонту палат, закупівлі медобладнання і витратних матеріалів).
    • Долучитися до проведення творчих занять у відділеннях ( допомагати з витратними матеріалами та цікавими ідеями або стати волонтером і особисто проводити заняття).​

    Ми в свою чергу зобов’язуємося інформувати громадськість через пресу, телебачення, радіо, у візуальній рекламі, в інтернет, а також при передачі допомоги про вашу участь у акції «Я маю надію» .



    Директор БФ "Крила надії"
    Наталія Ліпська
    Тел. 8 050 370 90 02
    E-mail: volonter.lviv@gmail.com

    Координатор напрямку «Я маю надію»
    Марина Анісімова
    тел. 8 032 291 91 01, 8 032 240 76 13
    факс 8 032 240 76 10

    Координатор напрямку «Творча майстерня»
    Ольга Радзіх​
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Привіт ми тут придумали одну акцію і потрібна допомога - будемо робити журавликів з паперу , я к в японській легенді.
    1000 журавликів, щоб здійснилося спільне бажання "Усі наші дітки одужали" поскільки часу мало звертаюся до усіх з проханням допомогти, якщо маєте бажання маякни я вишлю схему , можна робити будь якого розміру, ми беремо звичайний офісний папір білий і кольоровий, якщо кожен зробить декілька журавликів буде весело і діти побачать скільки людей їх підтримує, а потім 1 червня ми роздаватимемо цих журавликів усім перехожим на вулицях щоб нагадати їм про наших діток.
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Мені схемку будьласка!!! Ми теж хочем щоб дітки одужали!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

  17. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Дякую всім за підтримку!!!
    Оленка гарно почала лікування.
    ми з нею були в лікарні 3 дні і завдяки вашій допомозі лікування просувається в перед. Ляля всю хімію проспала і майже нічого не їла. а коли прийшла лікар і сказала, що аналізи добрі, то радості не було меж. Оленка дуже тішилась, що сьогодні буде в дома. десь і апетит з'явився :)
    28 травня маємо бути з дівчатаки в відділенні. Оленці домовлено за МРТ, а Іванка має розпочати 2 й. курс хеморедуктації.

    Додано через 18 хвилин
    Дуже гарна ідея розмістити скриньки у храмах.
    думаю варто розміщувати інформацію в яких церквах вже домовлено про проведення такої супер акції. я можу в суботу підійти до настоятеля церкви св. Йосафата на замарстинівській. а хто де?

    а куди журавликам летіти?
    Мій малий (старший брат дівчаток Ігор) хоче допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    ми вже маємо перших журавликів!!!
    старший брат Оленки і Іванки Ігор (11 років) вже робить перших журавликів. Він радий можливості допомогти всім онкохворим діткам. у відділенні бачив їх багато і дуже співчуває їм.
    скоро 1000 цих гарних пташок зроблять добру справу для всіх наших дітей.

    підтримаймо цю добру ідею!!!

    а скільки часу ми маємо на виготовлення японських журавликів?
    є ще одна схема тут
    http://hematolog.vinchi.ru/zhurav/origami2.htm
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    І нам журавлики получились!:)
     
  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Ми будемо роздавати журавликів у неділю на вулицях разом з листівками, як дозволить влада то будуть хлопці зі скриньками. Поки що не маємо відповіді від супермаркетів , і з церков, але в четвер іду в Юра. і буду говорити про постійну підтримку греко католицькою церквою фонду, себто про присутність скриньок у храмах , сподіваюсь усе получиться
     
    • Подобається Подобається x 5