Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В "Скрині" відкрили новий Ватсонс. Там до 19 квітня знижка 30 % на всю декоративну косметику та парфуми (до речі плюсується до знижок які є цього місяця у всіх ватсонах) та ще при кожній купівлі тягнеш купон і виграєш від 5 до 15 % знижку на всю покупку (переважно це 5 % :girl_cool:)
     
  3. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    я витягнула на 10%. але скажу вам, лохотрон в тому Ватсонсі конкретний, що стосується знижок. я розумію, що акція по-українськи - це підняти ціну, а потім її закреслити і написати "знижка". так звернула увагу на засіб для купання ДЖонсонс, така велика жовта пляшка. от в житті він не коштував 45 грн, а там там гарно перекреслено і написано "знижка - 35 грн з копійками нова ціна". так само лоханулась і з дезиком Гарньєр. ну де він коштує 27-28 грн? нє, не буду там більше купувати. мені більше Космо подобається, шкода, що в них таке незручне розташування магазинів. і ціни нижчі,і картка на 5% знижки діє постійно (звісно не на акційний товар)
     
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Ну те, що я брала, то воно по нормальній ціни було тільки знижка доплюсувалася. Я наприклад купила помаду Люміне (коштувала 75 грн) десь за 30 грн (точно не скажу бо брала ще серветки) - це знижка 30 % їхня + 30% на люміне цього місяця, то я думаю, що дуже вдало купила!!!!
     
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Ви-так. бо там якраз акція на помади Люмене і на іншу декоративку і парфуми, по моєму. не пам"ятаю, чи то у всій мережі така акція, чи то з нагоди відкриття Ватсонса в Скрині. я кажу про інші товари.
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    http://vesna.antoshka.com.ua/kupon.pdf

    можна роздрукувати купон на знижку в антошку, +10 % до картки і -30% на іграшки
     
  7. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    у стоматолога, в якого лікуюсь зараз ще тиждень діють знижки на гігієну. Може якраз комусь стане в пригоді.Не знаю чи можу тут писати приватні телефони - тому пишіть ПП, якшо комусь цікаво - відпишу.
     
  8. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Завтра 1.06 до Дня захисту дітей у магазині "Дім Здоров'я" по вул. Галицькій відбудеться акція! При купівлі натуральної грецької косметики Апівіта на сумму від 150 грн. - в ПОДАРУНОК ви отримаєте міні продукт для миття волосся і тіла "без сліз" з мандарином і медом!
     
  9. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В магазинчику Please (на кільці В.Великого - Кн.Ольги ) розпродаж купальників - по 39 грн. Є і закриті, і відкриті. Але розміра були тільки маленькі та великі - S та 42 європейський (14), М-ок не було
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    То колишня антикриза?
     
  11. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Саме так. Вибір був непоганий зранку, але м-ку знайшла тільки одну і то з високими дуже плавками
     
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Сьогодні в plato на Любінській -25% на все, але лише 13 числа, (продавці говорили що на Сахарова також акція).
     
  13. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    в Сentro також
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В космо акція - купувала сонцезахисний крем (біокон), і отримала в подарунок ще крем після перебування на сонці (ще можна отримати помаду з spf15, або сертифікат на купальник milavitsa).
     
  15. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Акції, розпродажі

    в магазині "Sella" знижки -40%+дисконт
     
  16. portik

    portik New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В Mothercare в КК 40% знижка при купівлі 3х речей і 50% при купівлі 7ми.(тільки одяг, не з нової колекції.) Вибір не дуже.
     
  17. avtoshka

    avtoshka New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В мережі Еврошоп до 5.08 знижки на все 30%
     
  18. Annamarija

    Annamarija New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    На сумки зараз знижки 10% в магазинах(їх там 3 підряд), що біля магнусу, як йти в сторону краківського. і дуже непоганий вибір. сама нещодавно там придбала собі гарненьку сумочку.
     
  19. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Зараз акція у Центрі Іноземних Мов -ЛІнгвіст. Знижка 5% якщо зареєструєтесь у групу до 1 вересня. Ціни дуже дуже доступні.
    Як там в рекламі:Дешевше тільки мовчати. :girl_wink:
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Класний розпродаж в Інтертопі до -70%. Не знаю, як там -70%, а в два рази дешевше клатч я собі купила:girl_in_love: