Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  2. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  3. belkinaOsja

    belkinaOsja New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі



    Так хтось знає чи вже є знижки в деко чи ні?
     
  4. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Нема знижок, два тижні тому зробили один день - на все "- 25%", наразі знижок нема, в Метро з тими наклейками є знижки на фарфоровий посуд від BergHOFF.
     
  5. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Акції, розпродажі

    то до 8 грудня така акція була, вже закінчилась:)
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  8. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Cьогодні відкривcя "Вам" на Левандіці. Хто знає, чи є якісь акції з нагоди відкриття?
     
  9. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  11. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Акції, розпродажі

    то певно теж офтоп, але таки цікаво - а які ще є будівельні супермаркети? Бо Епіцентр викупив Нову лінію і тепер власник один й той самий, Практікер вже давно заявляє що збирається піти з українського ринку, бо чесний бізнес програє в цінах конкурентам "зі зв'язками", та і там завжди був бідніший асортимент, часто не було того, що потрібно. Інші магазини-гуртовні більше спеціалізуються на кераміці чи сантехніці і не дотягують до звання власне супермаркету чи гіпермаркету. Звісно, можна купувати будматеріали частково там, частково тут, але я займалась ремонтом і знаю що це таке, коли потрібно накупити велику кількість різнопланових будматеріалів, і чимшвидше, бо час піджимає, інакше робота стоятиме, а ще плюс доставка, бо багато габаритного товару, і якби доставку оформлювати з кількох магазинів окремо - то просто невигідно, а самотужки возити не завжди виходить. Я за бойкот підприємств-підрегіональників, але яка альтернатива їх магазинам? Я просто не в курсі, може десь є менш відомі будівельні супермаркети чи гуртівні? Бо складається враження що, якщо закриється Практікер, Епіцентр-Нова Лінія стане монополістом у Львові.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Акції, розпродажі



    ---------- Додано в 09:08 ---------- Попередній допис був написаний в 09:05 ----------

    Супер, ми якраз на газ перейшли! А газ хто завозить?))))))))

    ---------- Додано в 09:16 ---------- Попередній допис був написаний в 09:08 ----------

     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В антошці акція: "Успей! Только 13-14 декабря - скидка -15% на шапки, аксессуары и верхнюю одежду, зимнюю обувь коллекции осень/зима 2013.

    Аксессуары к верхней одежде: варежки, перчатки.
    Верхняя одежда: брюки, ветровка, жилета, комбинезон, куртки, пальто, плащи
    Шапки: берет, наушники, повязка, шаль, шапка, шарф



    - Акционная скидка 15% добавляется к дисконту
    - Скидка не добавляется к скидке 5% за проектом "Именинник" и к скидке 5% на День рождения магазина.
    - Скидка не добавляется к остальным акциям и предложениям, а также не действует на товар с уценкой.
    - Клиент имеет право выбирать выгодное для него предложения, которое действует на момент покупки."

    Зацитувала зі сайту, тому на російській мові, вибачайте
     
  17. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    ну по перше, якщо ви займаєтесь ремонтом багато, то епіцентр далеко не дешево в тому плані

    моя сімя ще їздить в Арс на Б. Хмельницького
    дещо є на Торпедо
    той же південний можна пошукати
    ще подобався Азов-Галичина (принаймі ціни на крани там були дешевші ніж в епіцентрі чи новій лінії)

    ---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    ще в цій темі додам, сьогодні відкриття Епіцентру, прошу усіх не йти і не купувати там

    думаю, що для більшості нема аж такої гострої необхідності там щось купити :)
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Акції, розпродажі



    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    а 14-15 грудня знижка 15%+дисконт на улюблені іграшки. Щоправда не знаю які іграшки вважаються улюбленими, найпопулярніші, чи що?
     
  19. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  20. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Акції, розпродажі



    ---------- Додано в 12:57 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    наприклад на Сихівському промбазарі за Іскрою для ремонту багато чого дешевше ніж у Новій лінії чи Епіцентрі, чоловік тепер там купує