Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    може комусь згодиться))
    Піклуєтесь про свій ноутбук ?
    Тільки до 20 травня. Розкажіть друзям!
    Умови акціі на сайті: http://notebook-center.ua/
    Або за телефоном: (067) 312-02-01


    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Cypress

    Cypress Active Member

    [​IMG]
    Від сьогодні і до 15 травня в Єврошопі -25% на весь товар. Щоб отримати знижку, треба бути підписником магазину в соц. мережах.
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2016
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    В Єврошопі вже мінус 30 на все до 10 травня.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    То лише в Єврошопі, що на Сихові, а так то -25%, якщо підписник

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    На офіційному сайті PocketBook зараз триває розпродаж рекламних екземплярів електронних книг (з підсвіткою і без) за дуже хорошою ціною. В подарунок чохол.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хтось підкаже чи вже є (або коли почнуться) знижки на літню колекцію в форумі\ашані?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Вже є .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата на 13-15 липня є місця на 13 і 15 год на безкоштовний апаратний педикюр. Роблять учні, але мені сьогодні дуже сподобалося, бо більшу частину роботи робили профес. вчителі, а дівчата дивилися. Якщо є бажаючі маякуйте у відгук, здам точку, щоб не виглядало, як реклама. Роблять тільки чистку, без покриття. Зайняло по часу 2 год.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

  10. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Може комусь знадобиться: в маг.Levus на Словацького знижки у зв’язку з закриттям: -70 на босоніжки, -50 і -30 на осіннє взуття та -30 на зимове. Єдине, що залишилося мало розмірів
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    можливо комусь актуально
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Milka

    Milka Moderator

    Магазин "Дюна" біля Скрині має акцію -30% деякі речі, загалом було 3 великих коробки з товарами під знижку.....на дитячі колготи(і махрові теж були), шкарпетки жіночі, дитячі і чоловічі. Дитячих колготів більше 116 майже не було, але знаходила і 122 і 140.
     
  13. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Акція від в-ва "Свічадо" - "Разом дешевше"
    Святкові набори до Миколая
    Разом дешевше
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    16 та 17 листопада в усіх магазинах "Світ конструкторів" з 12:00 до 20:00 діє акційна пропозиція
    "Додай драйву з LEGO" LEGO конструктори купити у Львові. Безкоштовна доставка по Україні
    За кожен конструктор в чеку Ви отримаєте
    до знижки по VIP-карті ще й додаткову знижку -3% на загальну суму придбання

    Тобто, якщо в чеку 1 конструктор - додатково -3% на всю суму покупки
    якщо - 2 - додатково -6% на всю суму покупки
    якщо - 3 - додатково -9% на всю суму покупки
    якщо - 4 - додатково -12% на всю суму покупки
    якщо - 5 - додатково -15% на всю суму покупки
    Максимальна кількість конструкторів в одному чеку - 5 шт

    Дівчата, ситуація така, що маю картку -10%. Якщо назбираю 5 наборів для покупки, то буде -25 %.
    Собі хочу замовити 2 шт., але чекаю на відповідь знайомих. Якщо дадуть відбій, то шукаю охочих
    Якби хтось хотів лего на -25% , то мені м'якніть в ПП. Але зважайте, що акція діє тільки до завтра, 20:000 год.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    У цю п'ятницю (25 листопада) у всіх торгових центрах (Forum, King Cross, Victoria Gardens) Львова - знижки.
    Мені цікавить, чи в Епіцентрі будуть теж знижки (чи вони таке практикують) ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    У торгових центрах "ВАМ" падають ціни на товари. "Чорна п*ятниця" відбудеться 25, 26,27 листопада у торгових центрах : вул.Виговського, 100, пр.Червоної Калини, 62 та вул.Хмельницького, 214.

    25-26-27 листопада. Це три дні шалених мега-знижок, розпродажів, спеціальних ексклюзивних пропозицій у магазинах ТЦ «Роксолана»!
    Black Weekend у ТЦ «Роксолана» - ТЦ РОКСОЛАНА

    Хто ще знає про які акції?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а є десь точніша інформація які будуть знижки і у яких магазинах? я на сайті бачила просто рекламку, що будуть "шалені знижки", але чи то у всіх магазинах, і якого розміру ті знижки ніде не пише) чи то вже 25 треба їхати і на місці взнавати?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Щодо Форуму - є перелік магазинів і знижок (постійно поновлюється), на їх сторінці в Фейсбуці .
    Інші торгові центри таких деталей не дають.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Недавно слухала по радіо цікаву передачу про "чорну п'ятницю" на аліекспрес, яка була пару тижнів тому. Якийсь там небайдужий прослідковував ціни та знижки (на величезну групу товарів, здається коло 50 тисяч). Ніде халяви не було))). Були навіть ціни вищі, за п'ятницю). Але виторг становив якісь рекордні суми, вже точно не пам'ятаю. Тому не треба вестись на "шалені" знижки))). Я от полюю на знижку на стілець до компа. Знаю скільки він вартує зараз, а в п'ятницю перевірю).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  20. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    ага, я там сумочку дивилася, то стояла стара ціна 799 у.е., а "зі знижкою" 25 у.е.
    Ясно ж, що такого бути не може
     
    • Подобається Подобається x 1