Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Там були акції від сушия і квіти якісь, а ну і вода. Більше нічого не бачила.
     
  2. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Зайдіть в розділ Усі послуги через приват24


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. maavka

    maavka Well-Known Member

    Дякую вам!!!
    Все там показує! Багато чого є. З тих, що знаю Простор, Ашан, Джерелія, Yakaboo. та ін., на них дається картки від яких повертається 25%. Є ще їда і квіти.

    До речі мені смс від МТС прийшло про знижку в Ельдораду і безвідсоткову розстрочку. Але там треба свій телефон показати, щоб отримати ці знижки (до 30% )
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2017
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Я так зрозуміла, по опису акції, що можна купити лише один сертифікат до 2000. А їжу і квіти можна замовляти до 2000 тис на добу весь період


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Тобто потрібно купити сертифікат Ашан, і з суми сертифікату -25% знижки?
     
  6. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    По гарячих слідах, ділюсь:)
    Значить так, заходимо в Приват 24 з браузера. В розділі "усі послуги" (друга вкладка", вибираємо "gift-картки".
    Там обираємо те, що нас цікавить, оплачуємо. З рахунку списується 1000 грн і одразу відбувається повернення 250 грн. В виписці по операції "зняття 1000 грн" показує ІД код, який при розрахунку в Ашані треба продиктувати касиру. Ось цей ІД наче немає терміну, до якого його треба використати. Але це треба уточнювати напевно на "гарячій лінії" Ашану.
    п.с. Сьогодні знайшла ще опцію на пальне від "Окко"))

    Надіслано від мого Redmi 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дякую дуже за інформацію! Придбала собі паливо :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. porIra

    porIra Well-Known Member

    У Ватсонсі акція 1+1=3
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. PNL

    PNL Well-Known Member

    Не можу знайти окко, чи вже нема його(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Іра, дякую за підказку - сьогодні вже скористалася)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    Мама ходила з сестрою купувати. Не сподобалась акція. Минулого року було значно краще. Там просто мають бути три різні товари, і третій, що в подарок дадуть з найменшою ціною. Тобто треба хіба шукати з однаковими цінами, трохи мороки з тим
    Ну і один чек - один набір. Це впринципі не проблема, тобі роблять кілька чеків. Але мама хотіла карточкою розраховуватись, а брала вона немало, то їй так було не зручно, час відбирає. (Вона вже готівкою розрахувалась).
    Та й ціни як на мене трошки підвищили для цієї акції. Але дещо там таки вигідно купити. Для посудомийки порошок наприклад

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    То до 31 березня, вже нема цієї акції

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, хочу дещо замовити Watsons | Головна | Watsons але не знаю чи ціни тут відповідають цінам в їхніх магазинах? Бо тут теж діє акція 1+1=3
    Просто доставка від 100 грн безкоштовна, а зараз малий хворий, то мені було б прекрасно.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. porIra

    porIra Well-Known Member

    Я тут замовляю періодично. Наразі не помічала принципових різниць в цінах. Великогабаритне, важке, і таке, яким постійно користуюся - приносить кур`єр додому. Мені зручно. В магазин іду хіба купити щось таке, що хочеться пощупати, оглянути, ну і щоб бонуси потратити. Вчора якраз зробила замовлення. Чекаю. В корзині було 9 товарів, сума знижки дорівнює вартості трьох найдешевших товарів. Ну так ... на цей раз я не брала туал. паперу, кухонних рушників і ще всяких дешевих дрібниць, але все одно трохи приекономила :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Акція закінчилась 31/03. Але ми ще в п'ятницю сертифікат на ОККО купили.
    Змінились лише умови, використати придбаний сертифікат, зокрема по Окко треба до 31/05.
     
  16. Halina

    Halina Well-Known Member

    Гарна акція для любителів Лего. При покупці будь-якого набору лего серії friends (навіть самого найменшого -за 129 грн. ) в подарунок за 10 коп. отримуєте набір лего 40266.
    акція в будинку іграшок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Сьогодні на сайті Ватсонс -30% на все окрім побутової хімії, пральних порошків та підгузників.
    Зранку встигла зробити замовлення, але десь вже з годину сайт працює з перебоями...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дякую що написали!
    Доречі, в Будинку іграшок зараз (до 30.04) акція ще й на Лего Зоряні війни - 2 набори за ціною одного (дорожчого).
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Хто планує найближчим часом купувати тур від туроператора Аккорд-тур, маю подарунковий сертифікат на 300-1000 грн. (якщо тур на 1 особу - 300, на двох - 600, на трьох - 1000). Діє до 22.06.17.
    Ще є один - до 18.06.17.
    Всі умови використання можна прочитати на їх сайті.
    Такі сертифікати туроператор дарує до дня народження терміном дії 1 міс.
    Найближчим часом не планую купувати в них тури, тож пропаде, може комусь згодиться.
     
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Діє, сьогодні замовляла і отримала приємний бонус:nyam2:.
    Акція діє до 30 червня!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2