Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    так, саме вугревої хвороби. Звичайно, якщо до процедур додати ще й гарну косметику для лікування - то це буде вже діло. Знаю, що вона собі купувала цукрове мило від ХЛ і якийсь крем. Але який саме не скажу. То личко гарненько виглядає, не можу нічого сказати)))
     
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Головне правильно підібрати процедури і гарний домашній догляд і тоді можна боротися з тими проблемами.)
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    повністю з вами згодна) Але, зараз таке время що грошей на процедури не завжди вистачає. Хоча підтримувати себе в гарному стані потрібно обов'язково)))
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Так ,так зараз такі ціни ,що інколи очі на лоба лізуть:girl_crazy:Але ж ми жінки і мусимо гарно виглядати завжди):girl_spruce_up:
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    100%, копійку до копійки і бігом на процедуру. І в цьому наша сутність
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Оце ви влучно сказали:girl_spruce_up:Це вже як залежність:girl_crazy:
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ага, навіть якщо і немає тієї копійки, вишкібаєш і бігом))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Прочитала сьогодні, що можна користуватися соком алоє від прищів. Можна купляти або готовий в аптеках, або самому видавлювати з листочків вазонка:) Хтось таке пробував? Я вже скільки всього перепробувала від прищів ,що переважно махаю на то все рукою і стараюся не звертати на них увагу. Хібашо шось новеньке почитаю і випробовую. Може щось про алоє скажете?:)
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я не пробувала,хоча алое така універсальна рослина ,можна сказати дом.лікар.Тому якщо наважитесь спробувати,то відпишіть і нам чи є від цього якийсь ефект)
     
  10. artariya

    artariya Member

    Знайома собі соком алоє наніч обличчя змащувала і за 10 днів воно стало значно чистішим, але вона ще з чимось його змішувала, чи то з яйцем, чи з олійкою....точно не пам"ятаю.
     
  11. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Цікаво!А можете в неї уточнити?Можна було б спробувати)
     
  12. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Дивилась вчора по Стб передачу "За живе", так от там дещо цікаве розказали, і якраз глядачка з залу говорила за алоє, і що від нього не було результату, а могла ще бути алергія.. Коротше я за те, щоби над кожним новим народним методом консультуватись з дерматологом, бо шкіру собі зіпсувати дуже просто..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    100% правда.Я колись собі завжди любила експериментувати з різними масками,скарбами,кремами дом.виробництва по відгуках людей і в неті і в живу.Але як мені здається сама собі з нормальної шкіри зробила комбіновану.:girl_impossible:Забагато напевно всіх тих мазюкалок мастила на себе...Тому з тим зараз дуже обережна.Хоча інколи пальці аж тягнуться до чогось нового:girl_crazy:
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    але, не треба було ж все собі багато намазувати. Я люблю також експерементувати, і роблю собі різні маски. Але ж не часто і не багато. Я вважаю що, якщо немає грошей на професійний догляд в салоні, то саме догляд за допомогою косметики домашнього приготування буде в самий раз)))
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Мені гарно допомагає боротися з висипами, гель алоє, в корейській косметиці він є. Провірила на собі. Наношу ніч, а на ранок все підсохло
     
  16. artariya

    artariya Member

    Цитую її відповідь "ВзЯла стеблик алое,вижала з нього сік і додала ложку меду,але візьми не цукрованого, він ліпше тримається на обличчі....розведи на тарвлочці мед з соком,перемішай,залишиться- тарілочку загорни харчовою плівкою прозорою,але тільки 3-4 дня тримай в тарілочці,далі поміняй,зроби нову...ітак нанось маску на лице ложечкою пластмасовою,так зручно, на 15 хв на личко,на протязі 2ох тижнів"


    Сама такого не робила, але в знайомої лице стало чистішим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Дякую за відповідь)Не знаю чи важусь спробувати,бо вже після багатьох різних експериментів страшнувато буде.(тим більше що в мене алергія на мед)Ще якщо не буде результату то не страшно,головне,щоб гірше не стало.Якщо наважусь ,то відпишусь)
     
  18. artariya

    artariya Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Мені подобається маска з кориці і меду, останній раз як робила - всипала ще мускатного горіху.
     
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Супер!!!Чекаємо на вашу відповідь)
     
    • Баян Баян x 1