Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене розширені пори на лиці, і маю постійну проблему з тими вугрями. і на щоках в мене бувають глибокі прищі, які ше й болять (мені казали шо то від кишечника). Чого тільки не пробувала. І косметологічні чистки на Чорновола, і всі ті їхні бовтанки, і різні аптечні мазі, і косметика відповідна, і гіркі чаї на основі полину :bad:, майже не їла солодкого і жирного - ну дуже вже хотілось викорінити ту проблему любими методами. Відвідувала косметологів і дерматологів. І навіть проби з тих прищиків брали, і антибіотики кололи. --- Допомагало це все лише на короткий період, а згодом все ставало "на круги своя".:girl_cray: Я вже думала, шо програла війну зі своїми заклятими ворогами...аж поки не завагітніла. За перший місяць шкіра настільки очистилась, що я її не впізнала. Жодного прищика ,шкіра чиста-чиста...Вот і попробуй боротися з тим акне, якшо в організму свої плани...:girl_haha:
     
  2. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    По-перше Вам треба здати аналіз (на демодекс,фолікульоз),до дерматолога,можливо і до алерголога направить,А найперше треба здати загальний аналіз крові і подивитися ,як працює печінка і нирки.Бо зовнішнє - відбиток внутрішнього.:umbrage:
     
  3. Temnotsvit

    Temnotsvit New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Я теж мала багато років акне і не могла його позбутися ні чистками, ні масажами - косметолог казала, що то гормональне. Лікарі нічого мудзрого не змогли мені в тому порадити. А от віднедавна почала гомеопатичне комплексне лікування і вони самі почали щезати :girl_cool:
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Ще потрібно перевірити гормональний стан організму, бо прищі і вугрі може викликати надлишок чоловічих гормонів - тестостерону і ДЕАС. Крім того, однією з причин може бути дисбактеріоз кишечника, коли недостатньо є "своїх" бактерій і з"являється патогенна мікрофлора, наслідком появи якої можуть бути закрепи або проноси. І це може відображатися на лиці. Доречі, маю координати лікаря, який проводить дослідження калу на дисбактеріоз. Якщо комусь потрібно, можу скинути координати лікаря в ПП.
     
  5. Chehonte

    Chehonte New Member

    Чого прищі?..

    Дівчата... тут така справа, щось прищі повисипали, ніби мені 15, а не 20 з хвостиком... Ніколи такого не було, то я навіть здавала аналізи різні, але все виявилося ок. Пробувала різні косметичні засоби, не дуже допомогли, від Мері Кей взагалі стало гірше. От знайомий користувався Зінеритом, стан шкіри став набагато кращим. Але хотілося б відгуків від дівчат - чи користувалися ви ним? Чи задоволені?
     
  6. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    Причина прищів може бути в гормонах. Наприклад, ви почали регулярне статеве життя, або навпаки не займаєтесь сексом...
    Ще причина дуже часто криється в вашій їжі. Солене, шоколад, всяка хімія дуже часто викликає реакцію ні шкірі... То ж косметичними засобами проблему далеко не завжди можна вирішити.
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    користувалася. можу сказати, шо за рахунок антибіотику він дає швидкий ефект. і якщо проблема справді чисто косметична і тимчасова, а не викликана внутрішніми проблемами, той ефект не буде тимчасовим явищем, як зазвичай буває. а ще треба зважати чи бактерії будуть чутливі саме до цього антибіотика ( в даному випадку це еритроміцин), а ще може алергію викликати
     
  8. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    Я також користувалася "Зинеритом". Ефект, справді, був швидким, але тимчасовим, на час користування. Зараз користуюся відлущуючим гелем для вмивання від "Ів Роше". Мені він допомагає від прищів, але сушить шкіру.
    [​IMG]
     
  9. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    як кажуть косметологи,дерматологи - лице,це відображення того,що відбувається у середині організму.
    слідкуйте уважно за реакцією організму на харчування,побутову хімію і т.д.
    косметичні засоби допомагають,а не усувають проблему.
     
  10. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    В мене теж десь так пару місяців тому повисипали прищики. Я пішла на роботу, до того була вдома з дитиною, гуляла багато, не так довго сиділа за компом. То я і поєдную появу прищів з виходом на роботу - весь час перед комп'ютером, свіжого повітря мало. Шкіра так відреагувала, збунтувалася. А я їх ще і почала трошки давити. Хоча прекрасно знаю що не можна і раніше ніколи не рухала, а тут як на зло руки тягнулися. От і вони мені усугубилися. Тепер я їх не рухаю, руками не лізу, і купила Clerasil від прищів той що усуває прищики за 4 години. Звичайно, що він їх не усуває зразу, але на ніч мащу, і так зо два тижні. Стан став значно кращим. Зате руками ані-ні.
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    ех, я вже слідкую багато років. не скажу, шо веду страшенно правильний спосіб життя, але все ж стараюся, а вони нікуди не діваються. читала, шо інколи, це реакція сальних залоз на певний гормон, тесостерон здається( і не обов"язково, шоб він був завищений). така от особливість організму. трохи легше було, коли приймала гормони. але це не вихід. з віком правда все внормовується, але шкіра все одно проблемна. надіюсь, що народження дитини ту проблему вирішить. чула, що у багатьох в цей період шкіра міняється. хоч у моєї подруги із ідеальної в час вагітності стала жирною
     
  12. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    В моєї сестри теж є така проблемка.
    Скільи спеціалістів вона не обходила,всіляких процедур не робила,але висновок зробила один - це все йде з середини,але вона ще до кінця не може визначити на що саме реакція.
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    Про себе: Теж таким страждаю, і в підліткові роки дуже переживала, що в мене така "біда", викладачка з біології сказала, що то може бути неправильна робота сальних залоз і дієта тут не допоможе, тому що залози все одно виробляють надмірну кількість жирів... І вона мені сказала що треба через день робити парові ванни і протирати обличчя спиртом. Пара розкриває пори, а спирт вичищає ці пори. І ще казала купити собі "Куріозин". мастити ним обличчя після ванни - він містить елемент, що трохи блокує роботу сальних залоз і вони закривають пори. Я таке робила на протязі двох тижнів, і мене вигляд дуже змінився - шкіра стала така еластична і чиста, а прищів взагалі небуло! Ех, треба мені знов за себе братися, а то я себе запустила, виглядаю як підліток... Все часу на ці ванни нема..
     
  14. donold

    donold New Member

    Відповідь: Чого прищі?..

    Я сталкивалась с такой же проблемой. Мне очень помог Зинерит. Только, если решите воспользоваться им, обязательно следуйте всем инструкциям!
     
  15. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    А я би все таки радила перед тим як використовувати його чи інші аналогічні препарати порадитися з лікарем (косметологом, дерматологом). По-перше, вони з більшою вірогідністю можуть назвати вам реальну причину прищів. По-друге, якщо проблемну шкіру ще й пересушити - буде тільки гірше.
    Говорю з власного прикладу, бо в свій час страшенно пересушила шкіру, неправильно визначивши тип (розширені пори в мене були не ознакою жирної шкіри, а спадковим) і відповідно вживаючи неконтрольовано різні засоби для боротьби з прищиками та запаленнями.
     
  16. Chehonte

    Chehonte New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Так, згодна з airy_cat потрібно радитися зі спеціалістами, щоб уникнути небажаного ефекту від самолікування. Тому я прямую до "живого" лікаря, або ж модна скористатися порадою віртуальних, як наприклад на www.noproblems.com.ua
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. sophia

    sophia New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    А ще можна до спеціальної програми по догляду за проблемною шкірою додати застосування легких пілінгуючих розчинів з АНА(фруктовими) кислотами, а внутрішньо - застосовувати збори лікарських трав, напр. ромашка, звіробій, безсмертник, березові бруньки...
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Дівчата, а хтось користувався Скінореном чи Зинеритом? як результати?
     
  19. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Я користувалася - і одним, і другим. Скінорен - для мене то були марно викинуті гроші. Коли користувалася Зінерітом результати були помітні.. Але тільки на час користування.. А згодом шкіра звикла і результатів більше не було..
    Зараз користуюся іноді Угресолом - от він мені допомагає, але акне у мене вже майже немає, використовую його точково - коли десь інколи якийсь прищик вискочить..
    А вилікувала шкіру масками з зеленої та білої глини..
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    А де купляли? щось ще додавали до неї? можна в пп