Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Глина продається в ДЦ (особливо файна дермаглін і ше якась італійська.. не маю зараз пакетика, то не можу точно сказати назву), думаю також є і в Космо чи Білій Вороні. Також беру в звичайних косметичних магазинчиках. Ціна близько 13 грн. Не беріть від Гарньє - в них вона не дуже хороша.
    Я нічого не додавала, бо там вже є глини з додатками - я брала такі: алое+овес, масло жожоба+арніка+м*ята (може якийсь компонент забула). Користувалася двічі на тиждень.
    п.с. пишу не в пп, бо може комусь ще пригодиться інформація..
    п.п.с. не забудьте перевірити гормональний фон.. Акне дуже часто виникають через його порушення. Якщо гормони не в порядку, то глина не дасть відчутних результатів, як і будь-які інші засоби.
     
  2. Donna Flor

    Donna Flor New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    У мене також проблема з акне. Камедони на носі і на крилах носа. Раз на тиждень я користуюсь пластирем від камедонів від Нівеї. Добре очищує, але ця зараза знову з*яляється. Ще я прийшла до висновку, що чим більше іх механічно чіпати, тим скоріше вони знову з*являються. Також вмиваюсь гелем від Мері Кей, роблю маски з глини підсушуючі.
    Дівчата, ні в якому разі не можна користуватися засобами на спиртовій основі! Це провокує шкіру виробляти ще більше жиру.
     
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене теж такі проблеми були, поки не народила, то шкіра обличчя була в гіршому стані ніж після! Зара користуюсь "Настойкою календули" купую в аптеці - дешево і дієво!
     
  4. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    А мені допомагла дієта, виключила повністю жарене, копчене, сильно жирне, також користуюсь косметикою тільки Авене та Есте Лаудер, вмиваю обличчя тільки настоями різних квітів ну і звичайно постійне відвідування косметолога. На такій дієті вже декілька років. Звичайно це час і гроші, але просто від якогось крема чуда не буде, переконалась на собі, потрібно комплексно підходити до проблеми і не на один тиждень чи місяць, а зробити такий догляд за собою частиною свого способу життя і тільки тоді буде результат.
     
  5. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Але ж вона сушить шкіру,бо на спирту. Як на мене цей засіб добрий для підлітків,а не для шкіри поза 25.

    А якими саме настоями?
     
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

     
  7. Donna Flor

    Donna Flor New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Я також помітила, коли виключити солоне, смажене, жирне, копчене, солодке, то шкіра зовсім інший стан має!
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    дійсно дуже хороша маска. гарно очищає і заспокоює шкіру. дякую за пораду
     
  9. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Календула, ромашка, липа, залежить які є під рукою.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    саме зараз лікую шкіру, мені не 16 і навіть не 25 років, але от з"явилась та біда десь роки 2 тому, що я тільки не робила... виключила з раціону спиртне, жирне, шоколад і т.д., навіть курити кинула... звісно трохи краще стало, але до кінця не зникло... тоді вирішила піти до дерматолога, яка мені сказала, що ті фактори впливу, які я забрала - лише супутні, а насправді проблема в капілярах епідермісу (в мене рожеві вугрі - розацеа вже 2-ї стадії, перша стадія то почервоніння шкіри обличчя), вони мають слабкі стінки... от зараз лікуємо вугрі, а потім будемо укріплювати судини

    тому, моя порада - йдіть до лікаря хорошого, а не займайтесь самолікуванням невідомо чого (як я робила вже довгий час) третя стадія розацеа - зміна структури епідермісу, і вона лікується тільки хірургічним втручанням :sad:
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Дівчата, купила собі таку маску за 8 грн [​IMG]. Дуже добре помагає мені в лікуванні шкіри. Трохи пече, бо лимон, але то тільки першу хвилину. шкіру дуже добре очищає. В мене розширені пори, тож мені воно просто супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    зинерит, до речі, можна замінити таблетками еритроміцину, розтовченими і зміашими із спиртом. виходить набагато дешевше
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Бетменша, я колись так робила. ще в школі. мені то нічого не дало. видно така в мене шкіра і тоді то було більш гормонально. зараз лікуюсь скінореном. хоч в свій час він мені теж не помагав. зараз ніби помагає :) але ..є одне велике але! і це, як дівчата вже попередньо написали - харчування. перестала їсти солодке, смажене, солене і результат, як кажуть, "на лицо".
    Пи. Си. ще прочитала на російському форуму про якийсь чудодійний засіб "Базирон". в нас я так зрозуміла то не продається. але цікаво.
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    просто не підходить даний антибіотик. не чутливі до нього бактерії. так само можна робити і з левоміцитином. багатьом помагає, але в мене на наього жахлива алергія.
    діюча речовина бензоїл пероксид 5 %. українські аналоги оксі гель 10%(пишуть, шо є і 5%, але я такого не зустрічала) і угресол, теж 10%
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    в мене є така болтушка за рецептом ліікарки з косметологічної лікарні. але кожен день тим не користуюсь, бо воно дуже сушить шкіру. ще й таке гірке як попаде на губи...фу...
    а ще в мене проблема - надмір шкірного сала. помию обличчя, зроблю всі продедури і через годину шкіра вже жирна. жах! цікаво чи то колись припинеться...:girl_in_dreams:
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    до пенсіїї точно:girl_haha:. рятуюсь матучими салфетками чи пудрою, але все одно відчуття неприємне. ніби шкіра брудна. бее.. і головне частіше не вмиєшся, бо вона буде одночасно і пересушена і жирна
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене точно така ж ситуація!... Але в тому є один дуже великий плюс: на жирній шкірі майже не появляються морщини... так що будемо "вєчна маладимі":girl_in_dreams:

    А на рахунок засобів, то мені здається, що потрібно правильно харчуватись, не дуже показуватись на сонце, користуватись якіснними тональними та пудрами і ні в якому разі не пересушувати спиртом, бо чим більше шкіру підсушувати, тим більше вона жирніє
     
  18. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    З чим змішувати? Зі спиртом? Як користуватись?
    А солодкого ВЗАГАЛІ не їсти?
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Якщо чесно, то вже не пам"ятаю точно, але здається змішувала з саліциловою кислотою...користувалась на ніч, бо то гірке, ну і левоміцин може бути видно трохи на шкірі. він жовтий.
    Солодкого краще не їсти взагалі. але я собі дозволяю на вихідних, бо страшенна солодкоїжка. а в будні дні їм тільки фрукти.
     
  20. Lorelei

    Lorelei New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    У мене раніше були проблеми з червоненькими маленькими прищиками на лобі, а купляти різні "болтушки" і "стопроцентно надійні засоби" не хотіла. Звичайно, різні розрекламовані креми можуть позбавити вас від усіх проблем, але ви можете попасти в той 0,1% (чи 0,01:wacko:, кому вони так зашкодять, що у дзеркало не зможете на себе глянути. Я не стала ризикувати.
    Вже півроку використовую такий ось премудрий засіб: у долоню надавлюю трохи лимонного соку і добавляю 2 горошини дитячого крему ("Антошка", "Марійка" і т.п., вони гіпоалергенні!), розтираю і наношу на обличчя ввечір і зранку. Після 1,5 місяці зникло почервоніння, і прищиків майже немає, буває раз на місяць появиться, але то дрібничка. :girl_curtsey: