Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Я спробувала пілінг на основі саліцілової кислоти в салоні краси, мені порадила його мій косметолог.Так як вмене суха шкіра 1 раз на 10 днів. Після першої процедури на 3-4 день починає лущитись шкіра, її потрібно постійно зволожувати, і знімати луску. Зате ефект після 3 процедур був просто приголомшливий.Жодного прищика, почервоніння, плямки, все зійшло:) Скільки буде триматись ефект після процедур...не знаю.Але я зараз дуже задоволена станом своєї шкіри:girl_spruce_up:
     
  2. Foxx

    Foxx New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

     
  3. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Дівчатка, хтось з вас пробував робити вакуумну чистку обличчя? На цих вихідних оцінила переваги цієї процедури в Києві - вакуумна чистка обличчя з пілінгом, жодних больових віддчуттів і почервоніння обличчя не було. Коли подивилась на себе в дзеркало відразу після чистки, то результат мене приємно здивував: чисте матове гладеньке личко, звужені пори. Наступного дня (тобто сьогодні) така ж гладенька шкіра, без подразнень і жодних прищиків.
    В мене акне ще з підліткового віку, тому роблю чистки регулярно, але після цієї найприємніші відчуття і враження.... Пошукала в неті і знайшла таку зсилку: http://www.krasotka-set.ru/6-vakuumnaya-chistka-lica-salonnaya-procedura-po-uxodu-za-kozhej-lica/
    Можливо хтось знає, де у Львові роблять таку процедуру, бо невідомо чи буду в Києві хоча б раз на місяць.
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    а де то???


    а скільки коштує таке задоволення в Києві?
     
  5. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В прейскуранті було написано 130 грн (тривалість процедури 15-20 хв.) Але моя рідна сестра працює косметологом в цьому салоні, тому для мене це було безкоштовно. Крім того після вакуумної чистки і пілінгу, ще була процедура з ультразвуком для обличчя, вакуумний масаж грудей і обгортання з антицелюлітним кремом. Дуже позитивні враження від кожної процедури!:girl_claping:
    Хочеться це все ще раз повторити для закріплення результату, але ніколи не чула про такі процедури у Львові
     
  6. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Коли я ще ходила до школи, в років так 12 в мене почались прищики... закінчилось тим, що хтось порадив пити траву череди, я не можу згадати, скільки часу я її пила, але дуже допомогло.

    ---------- Додано в 23:18 ---------- Попередній допис був написаний в 23:17 ----------

    І ще, тут дівчата пишуть про чистку, а що то таке? як воно виглядає? скільки часу триває?
     
  7. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Два тижні користуюсь льодом-стимулятором "SpaIce" (Чиста шкіра. Для проблемної шкіри, профілактика вугрів) http://www.georgbio.com/spaice.html
    Загальний вигляд шкіри покращився, дрібні запалення позникали, нові не утворюються, навіть в тих зонах обличчя де виникали постійно. Ніяку лікувальну косметику на даний момент не використовую. Надіюсь, комусь з вас теж допоможе!
     
  8. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    де-по чім брали?
     
  9. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Купувала в ДЦ (біля "Сільпо" на Науковій), ціна близько 25 грн. за упаковку :)
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    таке продається в дц, біла ворона. ціна десь до 20 грн. але, як на мене, кращий саморобний лід. в мене зараз наприклад заморожені кубики з міцної заварки шавлії
     
  11. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Можливо і кращий, ці я купила на пробу, цікаво було і хотіла знайти альтернативу саморобному, щоб взяти з собою у відпустку. А ці пакетики дуже зручні для транспортування. І, крім всього іншого, бачу позитивний результат на обличчі. :)
     
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Особисто для себе давно зрозуміла, що мої нерегулярні висипання пов"язані з циклом і з недостатнім очищенням шкіри. Досить довгий час не могла позбутись постійних прищиків на ділянці від підборітка до вух, поки вияснила, що ця проблема виникає із-за звички підпирати обличчя, а ще торкатися не завжди чистими руками і мобільним телефоном. Як тільки віддучилася і стала себе контролювати, шкіра значно очистилися. В літню пору стараюся часто робити маски з глини (чорної і голубої), регулярно протирати обчиччя тоніком, а поодиноким прищикам не даю шансу розвинутися-зразу замазую їх ефірною олійкою чайного дерева і тьху-тьху якось тепер шкіра не завдає клопотів. Але профіктики всеодно ніколи не відміняю, бо шкіра ближча до жирної і ймовірність запалених пор завжди буде великою.
     
  13. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Ніколи не було проблем з акне, а тут приїхала з моря і все лице, шия, декольте обсипане((( дерматолог сказала,що це пов"язано з кишечником і порадила вмиватися клерасилом 3в1, вдень мазатись акнестоп, ввечері - зинерит(або дуак), і попити лактовіт форте. За два тижня як нічого і не було:)
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В складi SPAise срiбна вода(не ясно,що таке,з колоiдним срiблом,чи що?)екстракт календули i екстракт ромашки.може ще щось е?проходите повз ДЦ,в найближчу аптеку i на 20 грн варите-морозите собi вiдро льоду...срiбло(?)в водi замiнюете антисептиком-настоянка прополiсу,хлорофiлiпт.неповна чайна ложка на стакан вiдвару з трав.реально-у вас нема проблем зi шкiрою,якщо iх зняв цей засiб,просто гарно очищати шкiру чимось протизапальним. (по методу купила-пiдiйшло-подивилась склад-зробила сама)

    ---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:48 ----------

    Щось я трохи не в тему,не дочитала...))

    ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:51 ----------

    А хтось пробував аптечну болтушку з салiцилкою?(тобто клерасил).Або з еритромiцином(антибiотик) i цинком?(зинерит).замiсть лактовiт форте -активоване вугiлля думаю теж пiдiйде.Ще хочу сказати,що для такого лiкування два тижнi це тiльки початок,воно мае тривати в середньому чотири тижнi,часто шiсть мiсяцiв
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

     
  16. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Лід - це класно, звичайно, але якщо щкіра не схильна до куперозу (видимих судин, почервоніння від холоду/сонця) . Мені косметолог заборонила сильні скраби і лід, якраз в силу такої специфіки шкіри. Спасаюсь зараз від висипань добросовісним очищенням шкіри (олійки+мило) і масками з глини. Глину розбавляю кип"яченою водою, або відварами трав, добавляю кілька крапель ефірної олійки чайного дерева і на 15-20 хв. на лице. Повного висихання не допускаю, бо можуть бути тріщинки, як тільки чую, що шкіра дуже стягується від засохлої глини- бризкаю на неї термальною водичкою або саморобним тоніком (відваром ромашки, наприклад). Якщо прищики не носять гормональний характер і не є побічною дією якогось внутрішнього захворювання чи інфекції, то регулярне очищення і маски дають дуже хороший ефект, принаймні, моя шкіра, як взялася за неї серйозніше, очистилася за місяць відсотків на 80%
     
  17. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Знайшла ще дві хороші маски для обличчя.
    Перша - то біла глина+овес+лимонний сік - від "100 рецептов красоты". Продається в тюбику, недорога. Дууууже гарно очищує жирну/проблемну шкіру - для Т-зони підходить ідеально. Але, мабуть, за рахунок лимонного соку, трохи "пощипує". Тож, якщо в когось дуже чутлива шкіра, варто обережно нею користуватися.
    А ще просто супер-маски (там для всіх типів шкіри, є серії для омолодження і т.п) від англійської фірми Montagne Jeunesse. Подобається ще те, що в пакетику стільки тої маски, що на два рази вистачає і личко після неї просто чудове:girl_dance:. Вже попробувала десь 8 різних масок - і кожною дуже задоволена.
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Глиняні маски для шкіри ураженої акне це дійсно супер...Сьогодні прочитала статтю про дію масла гвоздики на бактерію Propionibacterium acnes,що є причиною цієї проблеми,пишуть що знищує.Сама не пробувала в роботі.

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:39 ----------

    А можна склад?

    ---------- Додано в 11:48 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    Очистка організму в цілому,мікрофлори кишківнику також включає в себе лікування від акне,чи це курсом вугілля,чи лактовіт форте,чи кисломолочка- все добре.Дієта,здорове харчування зразу відбивається на шкірі.Хоча по свому малому бачу,і по собі молодій пам"ятаю,що поки не перейдуть гормональні зміни,якщо є схильність генетична до проблеми,допомагає цілковитому видужанню мало що,тільки постійний догляд,очистка,зволоження,дієта....
     
  19. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    jalatan, зараз маски у мене нема, куплю - напишу про склад. Але, думаю, там кожної маски склад відрізняється.
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    До речі,не знаю,чи пишуть на таких купованих льодах застереження про купероз,напевно ні..("Тихенько-.В мене теж шкіра куперозить,та я так люблю зранку під очима протерти льодами,що не можу собі в тому відмовити,тонізує класно.) Голосно-Але це дійсно не можна робити при виражених потрісканих судинках