Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене дуже жирна шкіра. Раніша намагалася її сушити, але результатів то не давало. Зрозуміла, що навіть жирній шкірі потрібне зволоження. Довгий час користувалася косметикою від Мерікей. Так як помогла вона, не помогало нічого. Проте з часом я помітила, що вона стимулює регенерацію шкіри, і мої прищі - просто почали заростати молодим шаром, з-під якого їх ні видушити, ні очистити жодним скрабом.
    4 роки назад я пройшла курс чисток, 1 раз на міс впродовж 8 місяців. Ефект то дало сумнівний - бо шкіра не встигала загоюватись до наступної процедури. І стала помітно товщою!
    Кліща немає, проте є хронічні захворювання ШКТ.
    Потім користувалася аптечними засобами, різним мазями, я про них писала вище десь. Всі мазі з часом переставали діяти.
    Недавно наобум зайшла до першого ліпшого салону. Дерматолог там молода дівчина, працюють з косметикою Крістіна.
    Вона назначила мені чистку, і видавлювала мені прищі протягом 3,5 годин за допомогою вапоризатору та голки від шприцу, щоб утворити вихід для прищика. Те що звідти вилазило - окрема історія. Таких жахів, ні я ні вона ще не бачили. З одної дірочки міг вилазити прищ довжиною до 1 см. Ото я їх розкормила....
    Вже пройшло два дні. Лице не червоне, проте є ранки, від того, що на лиці був прищ на прищі, і вона дуже сильно давила, бо було важко. вони вкриваються шкірочкою. Не наривають. Шкіра на доторк помітно гладша, принаймні я не відчуваю де ще є підшкірою бугорки.
    Лікар виписала метрогил гель (10 днів)та синтоміцинову мазь (7 днів). Ще приймати цинк в капсулах (обіцяє, що через 7 днів вже жиру на лиці не буде) та попити ліки для печінки "Лівонорм" 10 днів, бо в мене більше прищів на правій щоці, яка відображає стан саме цього органу. Хоча я здавала недавно аналізи - все ніби в порядку. Можливо жовч застоюється.
    + дієта - менше картоплі, всього покупного, жирного, солодкого і .т.д. Більше кефіру та овочів, каш.
    + з часом пройти курс пілінгів кислотних, щоби трохи стерти шар шкіри, бо вона у мене дуже товста.
    Придбала в них маску "Крістіна", дорого 180 грн, але я вже і так стільки грошей на це все викинула, що мушу спробувати. Ще не користувалася, пізніше напишу про ефект.
    Сподіваюся комусь допоможе
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Через 7 днів відпишіться, будь ласка, чи дійсно то правда. Я в це не вірю, чесно кажучи, жирна шкіра може стати нормальною лише з віком, а не від мазей-таблеток. Теж власниця такої.
    Дієта помагає, пілінги теж (але майте на увазі, що тільки в зимову пору року їх можна робити). Але дієта - то на все життя.
    Головне в боротьбі з акне - щоденний правильний догляд і грамотно підібраний додатковий догляд.
     
  3. Iagidka

    Iagidka New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене також жирна шкіра і коли на ній появляються прищики мені помагає протирання їх таким розчином: настойка календули розбавлена з левоміцитиновим спиртом (в аптеці можна купити, коштує недорого). Протираю прищики пару днів і вуаля - їх немає. Може ще комусь поможе, це мені коліжанка порекомендувала вже давно їй порекомендував косметолог.
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Левоміцетин - антибіотик, спирт (настойка календули теж на спирту) - то є спирт. Всі знають, що жирна шкіра від спирту стає ще жирнішою.
    Колись пробувала ваш рецепт, але тепер над шкірою так не знущаюсь. Він не кожному підійде.
    І думаю то діє лише не запалені прищі. І не дуже проблемну шкіру.
     
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Відчитуюсь за 5 днів приймання "Цинктералу". Пишу тому що ефект вже є:girl_claping:Порівняно з тим, яка жирна шкіра була до, зараз я просто богиня.
    Звичайно, в кожного своя фізіологія, але в мене вже проблема зникла на 80%. Упродовж дня шкіра тримається сухою і мякою. Жир не тече і не виділяється. Хіба що трошки зранку, або після "шкідливих продуктів", і то крапелька. Я щаслива! Чому ж раніше мені його ніхто не виписав. Єдине що при купівлі засобу інструкцію треба зразу викинути і навіть її не читати. Засіб треба приймати під час найбільшого прийому їжі, коли шлунок вже майже повний. Преперат може викликати шлункові кровотечі:girl_impossible:, тому раджу порадитися з лікарем. Якщо будуть якісь негативні реакції - треба одразу припинити вживання. Я приймала строго за призначенням, лікар обіцяла що допоможе, якщо я буду її слухатись. Допомогло:girl_dance: Попереджаю, що курс повторний, його треба пропити ще через місяць-другий протягом 20-30 днів.
    В середу ще одна чистка, і я буду красуня навіки:girl_dance:
     
  6. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Теж з нетерпінням чекала коли Ви вже відпишете, бо маю схожу проблему, тепер вирішила, що треба собою серйозно зайнятись. Але звичайно буду це робити під наглядом лікарів.
    І ще, скиньте мені будь-ласочка назву салону і ім'я косметолога в ПП.
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

     
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    +1 і мені :)
     
  9. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Дівчата, вже кому змогла - тому в приват відписала. То не Львівський дерматолог нажаль.
    Кому потрібно ще докладніше - пишіть у пп, я з радістю розповім.
     
  10. Sweety Chocoland

    Sweety Chocoland New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    в мене проблемна шкіра років 6 (ще від перехідного періоду) і весь цей час мене переслідують прищі на обличчі, то їх більше, то менше. Кілька місяців тому їх було дуже багато на шиї від вух до підборіддя, ніякі гелі від прищів, протирання спиртом не помагали. Начитавшись цієї темки я намагалась не торкатися запалених місць руками, користуюся зволожуючими кремами, роблю періодично парові ванни, маски з глини, знайшла гель для вмивання, який мені найбільше допомагає (Garnier) і зараз моя шкіра виглядає набагато краще: один-два прищики, трохи розширені пори, ще залишилися трошки плям від прищів.
    Мої висновки: простий щоденний догляд за шкірою, який повинна робити кожша жінка, не залежно від типу шкіри помагає від недоліків набагато більше ніж боротьба конкретно з ними (точкове нанесення гелів від прищів та ін.)
     
  11. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    теж на жаль не можу похвалитись ідеальною шкірою.. пори, прищики, блистить... нещодавно зробила чистку обличчя в косметолога і дещо змінила догляд за шкірою. результат тішить. прищики з*являтись перестали. шкіра стала матовою. пишу про свій догляд:
    ввечері - звичайне очищення гелем для вмивання і тільки кип*яченою чи мінеральною водою. воду з крана виключити ВЗАГАЛІ.
    кремом нічним наразі перестала користуватись. замість нього купила собі термальну воду (Ур*яж 300 мл за 110 грн.) і нею пшикаю лице.
    зранку: вмиваюсь кип*яченою водою розведеною з запареною ромашкою з чередою без мила, гелів і ін. + крем для обличчя.
    вдень: 1-2 рази користуюсь термальною водою.
    Це мені так порадила косметолог. Поки що (вже 2,5 тижні) резульитат подобається.
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    ии... то поверх декоративки? чи Ви не користуєтесь пудрою і т.д.?
     
  13. Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Я пшикаю поверх декоративки :girl_blush2: Тональним не користуюсь, але ж рум'яна, пудра.. То дуже зле?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

     
  15. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Таким способом візажисти навіть рекомендують закріпляти макіяж, так що то не те, що не зле, а навіть добре:) Я обожнюю термалкою пшикнути поверх мінерального макіяжа, мінералам зазвичай треба 15 хв, щоб добре сісти на шкірі, а термалка цей процес пришвидшує

    ---------- Додано в 09:34 ---------- Попередній допис був написаний в 09:09 ----------

    В мене майже все життя шкіра проблемна і я неправильним доглядом (саліцилкою на спирту і різними бовтушками аптечними то пересушувала її наніц, а це приводило до того, що захищаючись шкіра ще більше жирнилася, забивалися пори і ще більше акне. То, потім схаменувшись, починала насичувати її різними жирними кремами і олійками, закупорюючи пори і знов провокуючи акне. Так що тут дуже важливо дотримуватись зототої серединки:) Від спирту в складі продуктів догляду відмовилася зовсім, хіба, коли чешуться руки і збираюся щось видавити, то серйозно обробляю саму шкіру і все, чим до неї торкаюся. Натомість полюбила очисні глиняні і грязеві маски. Привчила себе не торкатися до обличчя брудними руками, не підпирати підборіддя, протирати вологими салфетками телефон і ручку сумки час від часу протягом дня. Креми підбираю легкі, але добре зволожуючі, подобаються аптечні сироватки, на них чудово лягає макіяж. Ну і якщо вже братися за себе серйозно, то одним правильним доглядом ви навряд чи обмежитесь, тут проблема ще і в середині. Спробуйте хоч наполовину скоротити кількість солодких продуктів, навчитися пити каву і чай без або з меншою кількістю цукру, зменшити кількість гострих продуктів, відмовитися від шкідливих перекусів типу чіпсів чи сухариків і печенька, замінивши це яблуком, бананом чи йогуртом. Результат буде вражаючий:girl_yes2:
    Все це давно й успішно перевірено на своїй проблемній комбінованій з жирною Т-зоною шкірі.
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2011
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    то вже зроблено давно :) харчування передивилась, шкідливі лягумінки дозволяю собі досить рідко... тільки недавно зрозуміла, що з доглядом не все гаразд... почала протирати шкіру бовтанками і тут же зволожувати - твориться невідомо що!

    короче, я купую міцелярку і мінеральну косметику, а далі буде видно
     
  17. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    я вже роками спостерігаю як моя найкраща подруга мучиться прищами, в 25 років- це не просто проблема, це катастрофа. Вона перепробувала все, і аптечку, і народні засоби, і болтушки на замовлення, і гормональні контрацептиви,антибіотики, про куріозіни-зінеріти я вже і не кажу. Преревірила всі органи травлення, ходить до дерматолога як по свячену воду, ведуть разом зошит де викреслюють кожен наступний препарат. Пізніше виявилося що в неї Демодекс, кліщ що живе в шкірі. Спробувала- стопдемодекс- до одного місця.
    не можу її заставити почистити печінку і перестати їсти чіпси і їжу з мікрохвильовки.
    Жалко її, і нічим не можу помогти. Може в когось таке було, порадьте щось, або когось.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    демодекс є в 80% людей і активізується тільки при збоях в роботі ШКТ, боротьба з ним косметичними засобами - марна
     
  19. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    мда( так само як і молочниця
     
  20. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Кілька днів покористувалась адапален гель (лікування акне), наносила невелику кількість гелю точково на проблемні ділянки з акне. Результат сподобався - жодного запального процесу до сьогодні. Хтось ще може поділитись досвідом застосування?