Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    знайшла таку штуку: діагностика висипань на шкірі обличчя
    [​IMG]
    звичайно, то що діється на фейсі, дзеркалить те, що діється всередині, але й догляд за шкірою має бути грамотний,
    я за комплексний підхід
     
  2. Laja

    Laja New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Можу додати те що замітила на собі, хоча щкіра в мене трохи проблемна лише в Т зоні.
    Чим більше п,ю хорошу очищену воду, тим краще виглядає моя шкіра.
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Я сама є з дитинства страждаючою якоюсь бідою , тепер то я вже не знаю , як воно зветься, бо до лікарів не хожу. скажете з віком переросла? Та ні, бо як тільки забуваю про систему догляду покриваюсь своїми рідними прищами, фурункульозними, причому не тільки лице, але й шия і декольте.
    В дитинстві таке було по всьому тілу, під нігтями, на місцях суглобів ( коліна, лікті) бували в таких запальних речах, ячмені на очах то для мене було як добрий день. З приходом перехідного віку воно все згрупувалось на шкірі обличчя, страшний у мене був вигляд. Пацієнткою у дерматолога я була №1, постійною.
    Що я тільки з мордою фейса не робила, і які я тільки експерименти не ставила, не допомагало нічого, а проблема ставала все поглибленіша. Допоки я не почала користуватися тим, що попростіше. Без антибіотиків, в тому числі.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Травень 2012
  4. Laja

    Laja New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    поділіться досвідом:girl_tender:
     
  5. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене все життя з вугрями проблеми.. Якби ж то тільки вугрі, ато вони ще й в прищі перетворюються.. ой що я тільки не пробувала.. Вирішила піти на чисту обличчя в кінцевому результаті в один салон. і там працює дуже толковий дерматолог, вона мені чистку не зробила, бо сказала що поки не можна, а кожен раз виписувала якісь ліки, і внутрішньо і зовнішньо. І недорого (в межах розумного), ато до не мені виписували і за 200 грн/шт, а таких штук багато... Пройшла я оцей курс лікування в неї, потім почала ходити на чистки до неї що місяця, і запальний процес набагато менший став. Правда полишались ще плями на лиці від колишніх прищиків, але взагальному все дуже добре вийшло.) На чистки тепер ходжу рідше (через 2 місяці), але і прищі тепер рідше бувають.


    А взагалі лікування кожному повинен призначати лікар. Тому що шкіра у всіх різна і лікувати її треба кожному по-особливому.
    Але я замітила, що дерматологи більше знають свою справу більше у приватних клініках.
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Не знаю чи в цю темку...підкажіть, як пошвидше позбутись сліду від акне? вже тиждень слід не проходить, дратує, що треба постійно маскувати. купила якусь мазюку в аптеці - ніц з того. може є щось народне?хелп!:girl_cray:
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В аптеці купіть бадягу. Вона від синців звично рекомендується, але й при такій проблемі допоможе.
     
  8. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Дівчата,допоможіть і мені.Ніколи не було проблем зі шкірою, останній рік це якийсь жах. На носі зявилися чорні точки, які періодично запалюються і весь ніс червоний, так само і на щоках хоч точок не видно. на лобі жировики зявляються.Прищі можуть бути і малесенькі один біля одного і великі, поодинокі. Перепробувала багато чого. Харчуватися стараюся правильно,навіть краще ніж колись, скраби мені не підходять,подразнюється шкіра і потім взагалі по декілька днів червона, сліди від тих прищів сходять місяцями, шріка по своїй природі суха,кремами зараз не користуюся, відмовилася і від тоніків, купила крем в аптеці, шось типу "боро", стало трохи краще, але зблизька всеодно капєц. Думаю йти на прийом до дерматолога, тільки незнаю куди треба чи до дерматолога чи до косметолога. Порадьте.Дякую.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Я в таких випадках користуюсь саліцилово-цинковою пастою. Треба мастити постійно, коли є можливість.
    Спочатку підіть до косметолога, якщо він побачить, що проблема серйозна, то відправить до дерматолога, інакше і сам виправить ситуацію. :girl_spruce_up:
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    а її в аптеці продають чи самому треба замісити?
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Продають в аптеці, копійки коштує. Не можу сказати, що так миттєво помагає, але моя косметолог завжди після чистки нагадує мені маститись нею, щоб слідів не залишалось.
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    йдіть до дерматолога, бо косметолог зробить пару процедур за великі гроші, а причину проблеми не усуне. Та й дерматолог - це лікар, який в разі потреби, випише вам рецепт на медикаментозне лікування. Косметолог такого зробити не може.
     
  13. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    От недавно писала в цій темі що в мене все так добре, все посходило...
    І буквально тиждень тому як на зло все повернулось :sad:( Знов пів лиця в прищах..
    Я зараз стараюсь їх позбутись способом, який мені колись допоміг.
    Мажу іхтіоловою маззю ( в аптеці продається), сижу так з нею десь годинку, а потім змиваю і накладаю білу глину (розвожу чайну ложку перекісі до чайної ложки глини, розмішую, повинна вийте консистенція рідкої сметани), і через пів години її теж змиваю.
    Ефект такий: іхтіолова мазь "витягує" гній, а глина підсушує прищики після того...

    А ще мені здалось що все повернулось черз те що я перестала займатись спортом, тому що коли я почала ним займатись вони пройшли (може це просто співпадіння, а може і ні).
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    я би казала аналізи здавати (шукати причину), мені не допоміг (ефект був, якийсь час), ні дерматолог, ні косметолог, все повернулось (а вічно пити антибіотики, які прописувала дерматолог чи витрачати к-ка тисяч грн. на косметолога не охота...)
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Якщо нормальний косметолог, то він зразу скаже, що нічим помогти не може, так само, як і нормальний дерматолог дасть направлення на аналізи, якщо побачить в тому потребу. Я за те, що починати треба з простішого, тобто з косметолога.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    перекис водню має лужну реакцію, що непотрібно для шкіри з нахилом до акне, краще чимось кисленьким розмішувати глину, як мінімум обезжиреним кефіром, а також лимонний сік ( можна додавати до кефіру), тільки спробувати на реакцію шкіри, не всяка шкіра гарно переносить кислоти.
    Основне- це не використовувати засоби з лугами н-д: мило-ні, ніні),а так - це маски з кислими продуктами ( кислі фрукти , кисломолочка)
    Слідкувати, щоб доглядові засоби не мали плівкоутворюючих складників ( восків, парафінів, і похідних з цих продуктів, особливо продуктів нафтопереробки).
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    я розмішую органічним яблучним оцтом (так було написано на упаковці з глиною)
     
  18. Njavko

    Njavko New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    користуюсь Судокремом, в аптеках продається та й в ДЦ та Космо валом його :girl_smile: хоча звичайна саліцилово-цинкова паста дешевша дещо, але Судокрем має більше застосувань:girl_spruce_up:
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Судокрем може й більш широко може в сім"ї використовуватися, та для акне навряд помічна, хіба прищ підсушить. Саліцилово-цинкова паста краща в цьому відношенні тим що містить саліцилку, яка є протизапальною і відлущуючою, що саме важливе для шкіри. Шкіра запалюється бо потовщений роговий шар не дає виходити секрету залози на поверхню, маємо підшкірні запальні прищі ( один з факторів). Краща, але все одно, не найкраща ( вазелін в ній не є потрібний при акне), симптоматично- так, але не для лікування.
     
  20. Njavko

    Njavko New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    ну для лікування взагалі треба до лікарів звернутись, справа може й не у самій шкірі бути... можливо, щось не так з шлунком і супутніми органами, бо зазвичай від неправильного проходження процесів всередині маємо результат назовні :girl_sad: