Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Висип на підборідді може бути через гінекологічні проблеми, гормональний диспаланс.

    З кислотних засобів мені подобається гель для вмивання ексфоліак. Зараз трохи висипка на лобі через пмс, то ця умивалка добре згладжує рельєф. Вліті я перестала нею користуватись, а зараз якраз час відновити.

    З корейських засобів мені подобаються їхні скатки (Mizon, It`s skin), пінки для вмивання, ще є хороший лосьйон чи тонік з вулканічним попелом Іннісфрі. Мала пробник - то він мені дуже сподобався.

    ---------- Додано в 08:59 ---------- Попередній допис був написаний в 08:54 ----------

    Ще мені підходять деякі засоби від Лаш. Наприклад тонік Чайне дерево, засіб для вмивання Herbalism, Aquamarina.

    І найбільшим моїм фаворитом для догляду за шкірою є міцелярний розчин Bioderma Sebum. Користуюсь ним для зняття макіяжу, просто для протирання, для зняття туші і тіней уже напевне 3 роки. Пробувала міцелярку Ля рош позе - це не те... Ще хвалять міцелярку біодерма для чутливої шкіри. Купую її не в наших аптеках, бо там останній раз коли я заходила (напевне рік тому)) вона коштувала 230грн за 0.5л Через СП з французької інтернет аптеки я купую її за 95-115грн.
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    добре помагає ще желатинова маска і маски з глини.
     
  3. Inna.Inna

    Inna.Inna New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    У мене до 20 років були жахливі проблеми з вуграми, що я тільки не робила - і маски, і вмивачки, і тоніки спиртові та неспиртові, аптечні болтушки і присипки (((( А допоміг мені препарат "угресол". Вистачило двох пляшечок - і вже 12 років настільки страшних висипів як були в підлітковому віці немає (Та зараза сушить шкіру просто дико! Намазувала тонким шаром лоб, ніс і підборіддя, так лущилася шкіра і на повіках, і на шиї, і на щоках. Так що з ним треба обережно!)
     
  4. Radka

    Radka New Member

    Якщо Ви ще на форумі, напишіть як пройшло Ваше лікування та порадьте дерматолога .Мені за 30 і в мене схожа проблема, зараз мащу Азогель , як результат дуже червона шкіра обличчя та почала лущитися на підборідді не знаю чи це так має бути і коли воно пройде.Потроху впадаю у депресію .
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Radka мені допоміг не дерматолог, а психолог :)
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rona, можна спитаю? То Ви вилікували свою шкіру на обличі від розацеа без медикаментів?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Цікаві відео на тему прищів та акне і що робити, щоб цього не було) В мен есамої вже 6 років проблеми з цим, от тепер взагалі нічого не давлю+лікування від дерматолога.. і вже помаленьку підсихає..
    Не лякайтесь першого відео, воно не дуже приємне, але інформативне :girl_crazy:

     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Скажіть будь-ласка,а де можна здати такі аналізи.Бо мені косметолог поставила діагноз фолукулярний кератоз,але подивившись в неті багато всього жахливого щось мені не здається що воно є у мене.:girl_in_dreams:
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ох не надійтеся..
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2015 ---
    Доречі стреси і депресія,роздратованість часто є проблемою висипань.Можливо і мені потрібно менше нервуватись і все пройде?А то з тими нервами тільки собі гірше роблю.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Luxury lv в мене були не нерви, а глибше трохи. Тільки, пардон, це особисте, тому...
     
  11. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Зверніться до дерматологів на Коновальця, Сех ірина, Чемерис Марьяна, там можна здати всі потрібні аналізи в них на місці.
     
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я не розумію, як косметолог не бачивши жодного аналізу могла поставити ось такий діагноз) моя вам порада, зверністься до іншого лікаря косметолога)
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Знаєте стільки дерматологів вже обходила,таке враження що всіх у Львові.І ні один толком не сказав,що це таке і яка причина.,ніхто нічого не призначав здавати з аналізів,тільки раніше робила на демодекоз.За Сех доречі чула ,відгуки ніби не погані.Треба ще до неї піти)Дякую вам за пораду.
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2015 ---
    От і мене це дратує.:girl_devil:Кожен тільки виписує купа таблеток,а детальніше ніхто не розглядає в чому причина)
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    отож, сходіть до нормального спеціаліста)і сплануйте подальший план дій
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ви знаєте я вже так зневірилася,що нікому не вірю.Скільки їх обходила і всі казали,що той нормальний і той нормальний,і то всі знайомі радили,але в кожного різні діагнози були.Та треба дальше ходити,може попадеться один толковий)
     
  16. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Я так в Італії ходила по косметологах/дерматологах і всі давали лікарства(антибіотики) без жодних аналізів.
    Потім в Україні знайшла один лікувальний заклад де мене направили на "токи" і після діагнозу назначили дієту та лікування. Чесно скажу,що надії я майже не мала а рідні з насмішкою говорили,що якщо в Італії мене не вилікували то в Україні з мене просто гроші витягують,бо ті токи нічого не показують. Після трьох тижнів дієти та процедур акне пропали. Я не могла намилуватися своєю шкірою!
    Шкода,що останній курс я не пройшла і в Італії повернулися акне. Правда не так сильно як було до того.
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    обов'язково попадеться, можу вам в приват порадити свого.
     
  18. Kotyara

    Kotyara New Member

    Підтримую!!! Проживши кілька місяців в південно-східній Азії помітила таку тенденцію - 85 % тамтешніх жінок страждають від акне!!! Тому й асортимент засобів для проблемної шкіри дуже широкий. Я собі там підібрала багато чого корисного. Ну і запаслась торбами натуральних масок, вмивалок, мил і тп коли їхала додому))


    Надіслано з мого iPad, використовуючи Tapatalk
     
  19. Kotyara

    Kotyara New Member

    Час повертатись до тих проблем і турбот з тими ненависними акне(( дав мені мій організм відпустку на рік.... І знову з своє. Під час вагітності та десь ще з півроку після народження малюка шкіра була просто суперчиста. Я натішитись не могла) Думала кінець моїм поневірянням. Але ні... Чоло знов обсипало((


    Надіслано з мого iPad, використовуючи Tapatalk
     
  20. analastanka

    analastanka тень на стене

    А що це за "токи"? Мікротоки?