Акваріум - поради та рекомендації ;)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Охват Марьян, 23 Листопад 2012.

  1. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    А я хочу поділитися радістю: святий Миколай нам приніс акваріум.:girl_dance::girl_dance::girl_dance: Точніше вчора ввечері ми запустили перших жителів. Раніше я писала про круглий акваріум, але ми все таки від нього відмовились, він став лише поштовхом. В нас тепер прямокутний акваріум на 50л з вигнутим переднім склом, з кришечкою, фільтром, терморегулятором і термометром, ніби все як годиться. Рослинки теж посадили, правда поки що не багато. А вчора нам подарували парочку червоно-чорних півників. Я така щаслива!!! Та що я, вся сім"я рада, вчора телевізор навіть не вмикали. Дивилися власний канал про рибок в 3D.:girl_crazy::girl_claping:
    Дякую всім за поради і підтримку!
     
  2. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Шановні форумляни та форумлянки !

    ГО "Львіський клуб акваріумістів" спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром за підтримки команди ТМ "AquaEl" проводять третю виставку-конкурс мікроакваріумів у Львові. Виставка-конкурс буде проходити з 04.01.2013р. по 27.01.2013р. за адресою: м.Львів, вул. Кубанська 12 – "Дитячий зоопарк" (схема проїзду) . Зоопарк відчинений щоденно з 12.00 до 18.00 год. Нагородження переможців конкурсу відбудеться 20.01.2013 р. о 13.00год. Голосування відвідувачами виставки за переможця у номінації "Улюбленець виставки" буде тривати з 14.01.2013 р по 20.01.2013 р. На форумі буде проходити окреме незалежне голосування за "Приз глядацьких симпатій".

    Координатори:

    Керівник ГО "ЛКА" - Охват Марьян
    Керівник ЛМДЕНЦ - Антахович Ігор

    Вхід вільний, чекаємо!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    В неділю 20.01.2013р, на 12:00год за адресою: вул.Кубанська 12(екологічний центр) відбудуться семінари на акваріумну тематику. Запрошуємо всіх бажаючих, вхід вільний.

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:13 ----------

    Фото акваріумів з виставки:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Залишайте свої відгуки про роботи!
     
    Останнє редагування модератором: 23 Січень 2013
    • Подобається Подобається x 2
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    мені сподобався №8 і 9.. а рибки з №14 - просто супер!

     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    маємо проблему в хаті: акваріум. Сашко дуже хотів якусь живність, переконали ми його на рибки. купили акваріум. малий, круглий, на 7-8 літрів. купили камінці на дно, поклали мушлі з моря (перед тим їх прокип*ятили), залили воду і пустили 2 золоті рибки. вони навіть доби не прожили(((( спочатку більша нас покинула, а потім і менша(((не можу зрозуміти в чому причина... мама каже що вода була затепла (кімнатна температура), братова каже що захолодна. що могло стати причиною гибелі? може вони змерзли по дорозі з магазину додому? компресора нема, фільтрів теж. в магазині сказали що ці рибки не потребують того.
    ми вагалися між золотими і півником, але хотіли не одну рибку, а кілька, то таки взяли золоту, бо кажуть що півники можуть жити тільки самі. підкажіть, кого заселити в пустий акваріум?

    ---------- Додано в 11:29 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

    а ще я би хотіла якось той акваріум засадити рослинками, але не знаю з чого краще почати.
     
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    привіт,вичитала,що маєте якісь терморегулятори,цікавить що це таке і скільки коштує приблизно така штука?
     
  7. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Проблема - це некомпетентні продавці. Золота рибка - це ставкова живність, в нормальних умовах виростає до 50см.
    Для Вашого акваріума оптимально підходять лабіринтові рибки(дихають повітрям з поверхні води), їм не потрібно ніякого обладнання в акваріум. Моя порада - ретельно промити акваріум теплою водою. З рибок - півники, гурамі, гуппі... максимально 3-4 рибки. Годувати рибок раз в день(не більше) дуже малими порціями(мають зїсти корм до 5хв.). Якщо Вам впихнули гранульований корм "печінка"(коричнево-чорний) - викиньте його.




    Це нагрівач, який вимикається при нагріванні до певної температури, не охолоджує воду!
    Золота рибка - це ставкова істота, їй достатньо 16-22С, додатково нагрівати воду не потрібно.
    Як охолодити воду в теплий період? - Беремо пластикову пляшку(у Вашому випадку на 1л) з водою і заморожуємо в морозильній камері. Коли потрібно знизити температуру - занурюємо в акваріум :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    маємо щось таке крихке, подібне на пластівці. воно легко кришиться в руках, так виглядає ніби то висушені водорості.
    а півників можна 2 взяти? вони не покусаються?
    які рослини посадити? чи не заморочуватись з тим поки риби не приживуться?
     
  9. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Пару можна, двох самців - ні. Доречі, на минулому тижні завезли нову партію королівських півників по акваріумних магазинах.

    Кілька фото півників(самців), для наглядності, щоб показати їх красу:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    яка краса!!!
    а не підкажете в які магазини краще звернутись? бо там де ми купували були тільки червоні півники і сумніваюсь, що консультанти зможуть підібрати пару риб, а не двох одностатевих)
     
  11. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Півники продаються по одному в стаканчиках, стать не переплутають, оскільки самки без довгих хвостів. Про решту відпишу у приват.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Це точно, і самочку не так то просто знайти. Колись були в магазині ПРИРОДА, можна ще на Краківському пошукати...
     
  13. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Маю дома акваріум на 50 л. Хочу завести рибок. Підкажіть, будь-ласка початківцю, з чого краще починати: яке потрібне для акваріаума оснащення (компресор, лампа, нагрівач, і т.д.) і яких рибок краще заводити :girl_smile:
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    потужний фільтр і рибки або золоті скалярії гупії....в магазині порадять для початку
    Мені подобається в акваріумі золоті та поцілуйчики,, і ще скаляріїї-з дешевих
    дорогі ніколи не купляли
    Основна причина чому відмовились від акваріуму-зимою сильно палять і дуже зеленіє вода, акваріум мали з 2005 по 2010
     
  15. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Привіт усім )) Дуже гарна темка ) От і ми вирішили завести рибок , прошу поради де краще купляти на базарі чи в магазинах (напишіть в приват конкретні адреси ) , хочемо не великий до 20 літрів . Буду чекати порад і підказок )
     
  16. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Варто починати з простого, то так званий "набір натураліста" - живородячі, харацинові, лабіринтові. Такого типу рибки прості в утриманні та невибагливі в харчуванні. НЕ купуйте золотих рибок в малі акваріуми, вони швидко ростуть і їм потрібне місце. З обов'язкового устаткування Вам необхідний фільтр потужністю до 700л/год і нагрівач максимум 50вт. Зараз все виробляється в Китаї, тому не ведіться на те, що Вам продадуть якісне німецьке.

    ---------- Додано в 21:27 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    Акваріум не варто ставити на підвіконник і поблизу батареї.

    ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

    Якщо тут писати конкретні адреси, то можна отримати штраф за рекламу :)

    Якщо цікаво, то можу написати все у приват.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Є різний корм, і є прибамбаси які дозволяють корм тримати над водою, є корми що падають на грунт, і повільно розчиняються. Тобто рибкам надовго вистачить цієї їжі. Але це може врятувати максимум на 3-4 дня.

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    якщо хочите такий маленький акваріум, то раджу брати рибки невеличкі. І при виборі рибок зверніть увагу на те щоє риби хижі, запитайте про це у продавця, щоб одні другим не стали кормом. Або щоб вас необдурили зазирніть у неті і оберіти які вам підійдуть більше.

    І ще одна порада обовязково дайте рибкам живі водорослі, вони насичені киснем, перевірено на своїх рибках. Вони нереагували на штучні водорослі, а з живими даже граються.
     
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    в нас акваріум стояв у протилежній стороні кімнати на відстані 6 м від батареї, просто через температуру в кімнаті 24-26 градусів він дууууууууууууууже зеленів, жодні фільтри не рятували
     
  19. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    я і мала на увазі в приват;) , тому пишіть бо маю до 14 жовтня купити , дитині на день народження
     
  20. Охват Марьян

    Охват Марьян Well-Known Member

    Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ;)

    Ну і поради Ви даєте... Корм, який не є з'їдений протягом 10-20 хв починає розкладатись і на ньому з'являються гриби. Якщо у рибки буде хоч мінімальна травма плавців чи луски, то спори тих грибів туди попадуть. Пам'ятайте, у кожен корм додають ДРІЖДЖІ.



    Жартуєте? Водорослі - це те, що росте на стінках акваріума і камінні.

    Причина в іншому. Якщо у Вас є світло в акваріумі, то воно має світити не більше 8-10 год, від того й зеленіє. Температура в межах 18-32 є нормальною.
     
    • Подобається Подобається x 2